Kolonáda (TV seriál)

Slovensko, 2013, 26x50 min

Ladislav Kraus

Marek Geišberg, Pavel Višňovský, Andrea Karnasová, Kamila Magálová, Jana Hubinská, Kamil Mikulčík, Katarína Kolajová, Ivor Gogál, Jozef Švoňavský, Vladimír Jedľovský, Ladislav Kerata, Ondřej Daniš, Peter Kočiš, Zuzana Porubjaková, Silvia Barčíková, Jana Kvantíková, Ivana Kuxová, Petra Vajdová, Mária Breinerová-Mačáková, Petra Millerová, Hana Gregorová, Marián Mitaš, Matej Landl, Ľubomír Paulovič, Ivo Hlaváček, Ján Gallovič, Zoro Laurinc, Zuzana Dančiaková, František Výrostko, Daniela Gudabová, Marcel Ochránek, Tomáš Ščipák, Ondrej Kovaľ, Pavol Plevčík, Gabriela Dolná, Lucia Párnická, Zuzana Kyzeková, Ladislav Konrád, Tomáš Palonder, Miloslav Kráľ, Ján Dobrík, Ľubica Očková, Gabriela Marcinková, Silvia Petöová, Juraj Hrčka, Ivo Gogál, Vít Bednárik, Jakub Rybárik, Ivan Krúpa, Stanislav Král, Lucia Vráblicová, Vladislav Plevčík, Anna Rakovská, Attila Mokos, Ingrid Ištóková, Vlado Hajdu, Roman Poláčik, Róbert Jakab, Elena Kolek-Spaskov, Juraj Ďurdiak, Peter Trník, Edita Borsová, Tomáš Vravník, Filip Tůma, Michaela Majerníková, Lucia Lužinská, Ivo Ladižinský, Eva Gašparová, Andrea Kiráľová, Zita Furková, Martin Hronský, Michal Ďuriš, Matúš Krátky, Erik Ollé, Ivan Šándor, Zuzana Tlučková, Dana Košická, Tomáš Krištof, Ivo Bis, Peter Foldesi, Milan Ondrík, Adam Gažo, Marián Slovák, Elena Podzámska, René Štúr, Daniela Kuffelová, Teo Miller, Milada Rajzíková, Alfréd Swan, Peter Šimun, Zuzana Skopálová-Jányová, Tibor Vokoun, Michaela Kapráliková, Anna Višňovská, Alexandra Palatinusová
  • lemonova

Tak.. už si beriem tú jednu hviezdičku späť... pokus o lepší slovenský seriál sa predsalen nekonal.(31.3.2016)

• Purity1711

Keďže sa to natáčalo cez leto v našom meste Turčianske Teplice, mal som možnosť si v tom aj 3x zahrať. Príbeh zatiaľ nič moc, ohodnotím neskôr. Naši obyvatelia aspoň zvýšia sledovanosť :D(20.1.2014)

• Havenohome

Je zrejme nemožné vysvetliť, čo zo seriálovej produkcie slovenských televízií je väčšie peklo. Čisto zo zdravotných dôvodov je však na tom Kolonáda najhoršie (Pocit zvracania sa dostavoval dvakrát častejšie ako pri sledovaní Chlapi neplačú, a to už je čo povedať! Podobne ako neoformalistickí kritici merajú dĺžku záberov a robia si grafický zápis o štruktúre diela, ja si tiež zapisujem do harmonogramu, v ktorej minúte pozerania a o akej intenzite sa objavili dáviace reflexy.) Akákoľvek snaha o racionálne pochopenie a vysvetlenie daných javov, musí zákonite viesť k neodkladnému šialenstvu. Kolonádu pravdepodobne natočili na objednávku ministerstva vnútra, aby znechutili aj posledným potenciálnym emigrantom možnosť vybrať si za ciel svojho azylu Slovensko.(3.2.2014)

• Želik

Kladne hodnotím akurát úvodnú pieseň od Petra Cmoríka a to, že sa to točí v reálnom prostredí a nie v nejakej garáži. Inak ma to nejako extra neoslovilo. Dopozerať to ale dopozerám. Možno to len potrebuje čas. Postava Zuzany v podaní A.Karnasovej mi ide neskutočne na nervy.(6.2.2014)

• Martin741

Tentokrat tie vykaly idu z RTVS /byvala STV/ a nie z Narkozy alebo Tv Hnoja. Vykal vsak ostane vykalom. 0 %(25.2.2014)