Kolonáda (TV seriál)

Slovensko, 2013, 26x50 min

Ladislav Kraus

Marek Geišberg, Pavel Višňovský, Andrea Karnasová, Kamila Magálová, Jana Hubinská, Kamil Mikulčík, Katarína Kolajová, Ivor Gogál, Jozef Švoňavský, Vladimír Jedľovský, Ladislav Kerata, Ondřej Daniš, Peter Kočiš, Zuzana Porubjaková, Silvia Barčíková, Jana Kvantiková, Ivana Kuxová, Petra Vajdová, Mária Breinerová-Mačáková, Petra Millerová, Hana Gregorová, Marián Mitaš, Matej Landl, Ľubomír Paulovič, Ivo Hlaváček, Ján Gallovič, Zoro Laurinc, Zuzana Dančiaková, František Výrostko, Daniela Gudabová, Marcel Ochránek, Tomáš Ščipák, Ondrej Kovaľ, Pavol Plevčík, Gabriela Dolná, Lucia Párnická, Zuzana Kyzeková, Ladislav Konrád, Tomáš Palonder, Miloslav Kráľ, Ján Dobrík, Ľubica Očková, Gabriela Marcinková, Silvia Petöová, Juraj Hrčka, Ivo Gogál, Vít Bednárik, Jakub Rybárik, Ivan Krúpa, Stanislav Král, Lucia Vráblicová, Vladislav Plevčík, Anna Rakovská, Attila Mokos, Ingrid Ištóková, Vlado Hajdu, Roman Poláčik, Róbert Jakab, Elena Kolek Spaskov, Juraj Ďurdiak, Peter Trník, Edita Borsová, Tomáš Vravník, Filip Tůma, Michaela Majerníková, Lucia Lužinská, Ivo Ladižinský, Eva Gašparová, Andrea Kiráľová, Zita Furková, Martin Hronský, Michal Ďuriš, Matúš Krátky, Erik Ollé, Ivan Šándor, Zuzana Tlučková, Dana Košická, Tomáš Krištof, Ivo Bis, Peter Foldesi, Milan Ondrík, Adam Gažo, Marián Slovák, Elena Podzámska, René Štúr, Daniela Kuffelová, Teo Miller, Milada Rajzíková, Alfréd Swan, Peter Šimun, Zuzana Skopálová-Jányová, Tibor Vokoun, Michaela Kapráliková, Anna Višňovská, Alexandra Palatinusová
  • Purity1711

Keďže sa to natáčalo cez leto v našom meste Turčianske Teplice, mal som možnosť si v tom aj 3x zahrať. Príbeh zatiaľ nič moc, ohodnotím neskôr. Naši obyvatelia aspoň zvýšia sledovanosť :D(20.1.2014)

• Martin741

Tentokrat tie vykaly idu z RTVS /byvala STV/ a nie z Narkozy alebo Tv Hnoja. Vykal vsak ostane vykalom. 0 %(25.2.2014)

• lemonova

Tak.. už si beriem tú jednu hviezdičku späť... pokus o lepší slovenský seriál sa predsalen nekonal.(31.3.2016)

• klúčik

Konečne seriál , ktorý nie je vyrobený " garážovým systémom ". Myslel som , že to bude iné... Nepomohlo to. Je to podobne slabé, ako všetky podobné rýchlo-seriály na TV Hnoj a TV Narkóza. Po včerajšej časti ( 2.2.), už nemám chuť pokračovať v sledovaní... Pán Párnický - je to pomalé, nezáživné, ale je to pekná reklama pre "nemenované" kúpele. Seriálu dávam 30%.(3.2.2014)

hodnotene po 1.casti. Zatial sa to rozbehlo dobre. A hlavne su tam aj dalsie tvare. Nie stale dokola to iste co je na JOJ a Markize.(12.1.2014)