• lenka215

typická slovenská sprostosť podobne ako na markíze a jojke..(30.3.2014)

• Purity1711

Keďže sa to natáčalo cez leto v našom meste Turčianske Teplice, mal som možnosť si v tom aj 3x zahrať. Príbeh zatiaľ nič moc, ohodnotím neskôr. Naši obyvatelia aspoň zvýšia sledovanosť :D(20.1.2014)

Najväčšie guilty pleasure za posledných cca 5 rokov, preto tie neobjektívne a recesistické ***, tešil som sa na každý ďalší diel. Na slovenských TV som nevidel film alebo seriál už pekne dlho a tak skoro ani určite neuvidím, aj to, že som (spolu s Nunkou:)) pozeral tento vymakaný seriál je viac menej náhoda a "osud":))). Úplne "divák friendly", ak to berieme v kontexte klasického zabedneného konzumenta všetkého shitu, čo beží v našich televíziách(najmä súkromných). Inak samozrejme scenár je podobne kvalitný ako pri House of Cards, atmosféra do špiku vypointovaná ako pri True Detective, silný dramatický akcent ako pri najsilnejších dielach od Triera, postavy psychologicky premakané sťaby ich tvoril "psychológ" Kieslowski (najmä postava "femme fatale" v podaní neopakovateľnej Andrey Karnasovej je úžasná, skrátka Pani Herečka!:))) Ach jaj... Ale aby som nebol len ironický, Pavel Višňovský a Petra Vajdová sú skutočne vynikajúci herci, bez srandy!!!(8.4.2014)