Den blbec

Not My Day

Komedie / Akční / Krimi

Německo, 2014, 110 min

• ivishka

Podívej se na ten film - říkali v traileru - bude to sranda říkali...pobavíš se jako nikdy v životě - slibovali...A ono ani ne. Moc jsem se nebavila. Vzorec jako u všech těchto filmů. Slušňák, který by ani mouše neublížil a vlásek by nezkřivil se najednou utrhne ze řetězu, a protože je to tak trochu akční komedie nemůže nic dopadnout špatně a slušňákovi jako vždy vše projde. Kde berete ty nápady na to, že kriminálníci mají v sobě dobrácké srdce a že oni vlastně ani tak krást nechtějí...Inu každý svého štěstí strůjcem a tento film byl šlápnutí vedle. Jsem jen ráda, že jsem za něj neutratila peníze a nešla na něj do kina.//Poznámka pod čarou - nehodily se mi tam ani trochu záběry first person a špatně se mi na to kouká..(17.4.2016)

Taková průměrná komedie, určitě se dána ní koukat aniž by se člověk cítil trapně.(4.1.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,186,000▐ taká blbovina ale v celku vydarená, pobavila /60%/(26.11.2015)

Kdyby Till nepotkal Nappa, neochutnal by albánskou medicínu, neprobudil by v sobě bojovnýho ducha a dál by se nudil v bance. :) Pohodová záležitost a stojí za to nechat ty dva cvoky dojet až do závěrečných titulků. Moritzův úsměv je jako vždy nepřehlédnutelně nepřeslechnutelný. :)(4.2.2016)

OK heist žánrovka, aké Hollywood kinoreleasuje mimo sezónu, v nemeckom podaní. Po pomalom a nesľubne opozeranom úvode sa to rozbehne a nadelí divákovi slušnú dávku zábavy. Ale pocit opozeranosti pretrvá až do konca. Fanúšikovstvo Moritza Bleibtraua môže zdvihnúť zážitok na 4 hviezdy. Hoci tu hrá pošuka. A na chvíľu sa, asi v najvtipnejšom momente filmu, zastaví aj kamoš Til Schweiger.(25.5.2015)

• - Strip club v nizozemském Amsterdamu, do kterého hrdinové jedou, je ve skutečnosti německý podnik Pascha Nightclub v Cologne. (hansel97)

• - Ve filmu se na autě Ford Mustang GT Fastback objevuje SPZ "DO-PE 69", ta samá byla použita i na autě ve starším snímku režiséra Petera Thorwatha - Prachy, zbraně, jedno porno (1999). (hansel97)