poster

Liga nepotřebných (amatérský film)

 • anglický

  League of Dispensables, The

  (festivalový název)

Akční / Komedie

Česko, 2013, 76 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ****

  No zkrátka úlet. Netřeba nějak obšírněj komentovat. Vznik něčeho takovýho v našich podmínkách je pecka.90%(2.2.2014)

 • Pavelos
  ****

  :-)))) Co k tomu dodat:-) Pokud někdo bude čekat nějaký umělecký zážitek, tak ať se radši na tento snímek nedívá.. Je to prostě haluz, která k amatérskému natáčení patří..(7.5.2014)

 • virus10
  ***

  Jasně je to píčovina, ale píčovina celkem povedená a zábavná :D Na amatérský film velmi dobré.(21.5.2014)

 • Ashar
  ***

  Ulítlý akční amatérský film s hrdiny jako Thoř, Sperman, paní Halková, Neviditelný, Multimega univerzalman, Vasil Stopořev a Dvě čiči je skvělá česká parodie na Avengers. Nehledejme zde žádnou logiku, je třeba se nechat vtáhnout do řady blbin, nesmyslných ptákovin, nic neočekávat a bavit se. Jen mne mrzel ten krutý trest na závěr filmu, kdy otec ztrestal svého zlobivého syna Thoře. Zákaz Facebooku na dva dny a domácí vězení.(21.6.2014)

 • Oyer
  ****

  Perfektní amatérská prácička, která si zaslouží stát se regulérním celovečerákem v našich bednách. Sled několika výborných efektivních akcích plných vtipných a naprosto originálních úžasných gagů nedopustí, aby jste byť na vteřinu vypustili. Terorizované město Žatec je toho svědkem. Obrovská poklona režisérovi, scénaristovi, trikaři, střihači... v jedné osobě. Úplný konec byl sice trošku slabší, ale to dohnal naprosto přepichový začátek.(30.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace