Liga nepotřebných (amatérský film)

League of Dispensables, The

(festivalový název)

Akční / Komedie

Česko, 2013, 76 min

Jasně je to píčovina, ale píčovina celkem povedená a zábavná :D Na amatérský film velmi dobré.(21.5.2014)

• geklon

Jednu hvězdičku za odvahu, druhou ze sympatií. Že se hoši nebojí svůj volný čas trávit tímto způsobem.(4.7.2014)

To se nesmí brát vážně.Amatérská hovadina kterou jsem si bez větší újmy užil.Sračka sraček,ale pokud se na to dokážete podívat s pořádným nadhledem tak se možná i budete bavit.(12.4.2015)

Ulítlý akční amatérský film s hrdiny jako Thoř, Sperman, paní Halková, Neviditelný, Multimega univerzalman, Vasil Stopořev a Dvě čiči je skvělá česká parodie na Avengers. Nehledejme zde žádnou logiku, je třeba se nechat vtáhnout do řady blbin, nesmyslných ptákovin, nic neočekávat a bavit se. Jen mne mrzel ten krutý trest na závěr filmu, kdy otec ztrestal svého zlobivého syna Thoře. Zákaz Facebooku na dva dny a domácí vězení.(21.6.2014)

Pěkný sledovat, kam až se dostala "Žatecká prda" :-) Jen tak dál. Lukáši fandím ti.(26.5.2014)

• - V lednu 2014 si filmu všimla společnost Xtreme Cinemas, která film dostala oficiálně do české distribuce. (Zdroj: Lukáš Šimandl)

• - Se štábem spolupracovalo mnoho lidí, jen na závěrečný Harlem Shake na náměstí přišlo přes 100 lidí. (Zdroj: Lukáš Šimandl)

• - Film vyšel na pouhých 14 000 Kč. (Zdroj: Lukáš Šimandl)