poster

Liga nepotřebných (amatérský film)

 • anglický

  League of Dispensables, The

  (festivalový název)

Akční / Komedie

Česko, 2013, 76 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pavelos
  ****

  :-)))) Co k tomu dodat:-) Pokud někdo bude čekat nějaký umělecký zážitek, tak ať se radši na tento snímek nedívá.. Je to prostě haluz, která k amatérskému natáčení patří..(7.5.2014)

 • Autogram
  *****

  Prvá liga v amatérskom filme. A vo výsledku by som to ani nepovažoval za amatérsky film, možno len tým, že herci si vystačili aj ako režiséri, scenáristi a kameramani. Takáto štvorica superhrdinov nepotrebuje ako predlohu žiadny komiks, vystačia si so skutočným svetom a hračkárskymi rekvizitami. Akcia a efekty prekvapujú v správnych chvíľach a v tom najlepšom zmysle aj svojim prevedením, keď prinútia vyprsknúť smiechom naraz z viacerých dôvodov. –––– Tyvole, já přejel supermana. –––– Jsem Tchoř a přícházím v míru.(6.5.2014)

 • Mrkvič
  ***

  Dá se říct, že mě to docela i bavilo. Jde o amatérský film, který se ale nebojí velkých akcí a efektů. Parodie je to většinou toho slabšího ražení, ale své nápady to taky má a jsou rozhodně lepší. Hodně pobaví dialogy a naopak pár scén, kdy se jen řve jsou takové uspávací, když člověk nemá moc naspáno. Do nadprůměru film posunuje hudba, která sice není mého gusta, ale do filmu skvěle zapadne.(22.8.2014)

 • playboxguest
  *

  Za pár nápadů a snahu si to tu jednu zaslouží, ale jinak je to fákt hardcore záležitost, na jejíž dokoukání trpělivost a obroušená psychika třeba.(4.7.2015)

 • veertiik
  ****

  Zajímavé...Neříkám, že děj je nějak moc uchvacující,tento druh humoru není pro každého. Ale když to beru jako amatérský film, tak musím ocenit filmařinu. Když to dělá jen pár lidí "na koleně" - kamera, střih a podobné se jim povedlo. To musím ocenit...(19.6.2014)

 • - Se štábem spolupracovalo mnoho lidí, jen na závěrečný Harlem Shake na náměstí přišlo přes 100 lidí. (Zdroj: Lukáš Šimandl)

 • - Film vyšel na pouhých 14 000 Kč. (Zdroj: Lukáš Šimandl)

 • - Film měl premiéru v listopadu 2013 v Žatci a účastníci ji pojali v hollywoodském stylu. 3 luxusní „embéčka", zelený koberec, filmový týdeník nebo pivní welcome drink. (Zdroj: Lukáš Šimandl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace