Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ****

  Povedený kriminální thriller podle mého na hranici mezi 3 a 4 hvězdami. Vyprávění nepostrádá napětí, místy nečekané zvraty, někdy jsou ovšem situace malinko přitažené za vlasy. Výsledek povyšují výtečné herecké výkony.(28.3.2016)

 • Johny_fork
  *****

  Severské kriminálky se pro mě asi stanou velmi vyhledávaným artiklem. Nemám Zabijákům co vytknout. Vynikající chladná atmosféra a skvěle vystupňované napětí v příběhu, kde detektivové postupně skládají mozaiku odloženého případu.(24.11.2015)

 • Flipnic
  ***

  Film se tváří z počátku jako zajímavá a skvěle provedená kriminálka, pak se ale jaksi zvláštně vyvine v "suchý" a nevýrazný "revenge" kousek ... Všechno tak nějak vyplyne do prázdna a veškerý děj a snažení hrdinů přijde na zmar. Provedení je výborný, to rozhodně ... ale ne tak, aby mě to nutilo dát výš než 3***. Je to trochu škoda, ten potenciá je dobrej. Navíc je to dost zneklidňující a brutální či násilný, ale prostě to jaksi není úplně ono. Ale kvalitní film to je bezesporu!(11.2.2015)

 • PP66
  ****

  Tentokrát nejde o únosy, ale psychopatickou zlatou mládež, kterou po letech dohání školní zločiny. Pro mě nejslabší z celé krimi série, ale za vidění stojí.(22.5.2016)

 • verbal
  ****

  Švédové mají Larssona, Dánové Olsena a my jen toho zkurveného, egoistického grafomana, soudruha učitele Vívegasyna, jenž se se svými harlekýny plnými pouťových životních mouder trefil přesně pět kvocientních bodů nad abonentku Blesku, a tak tu o nejprodávačích bohužel rozhoduje početní převaha otylých husákových samic. Tudíž se asi budeme ještě pár Báječných let pod konzumními matronami nekulturně Vybíjet u Románů pro transvestity a kvalitních předloh pro filmy tu bude jako cigánů. Uuups, chtěl jsem říct jako šafránu, pandžábočechové už skoro v menšině nejsou. Proto našinec vždy jen tiše závidí a nadšeně plesá nad kvalitní, skvostně natočenou a chytře vrstvenou skandinávskou detektivkou, chladnou jako kunda frigidní Dánky, syrovou jako počasí v Kattegatu a surovou jako vikinský nájezd. Tato je navíc dochucena neotřelým pátracím tandemem dvou áček (Arab a autista), kteří to nakonec dají kurevsky sežrat a předvedou záchvat džihádu i nedotknutelné severské smetánce. A mně osobně na rozdíl od některých mých zdejších gayfriendů vůbec nevadilo rozbití klasického vrahozahradnického klišé tak, že od počátku přesně víme, co je kdo za hajzla.(14.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace