Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukrecie
  *****

  Seveřani prostě krimi umí! Výborný scénář, napětí po celou dobu, syrovost a dramatičnost, mrazení v zádech.....(23.8.2015)

 • POMO
  ****

  Prepracovanejšie, rozmáchlejšie a vedľajšími postavami zaujímavejšie než Žena v kleci. Len ten hlúpy oslí mostík (útek z cely) pred vyvrcholením tomu podlamuje latku prvotriednej kriminálky. A samotné vyvrcholenie mohlo byť dlhšie a vyhrotenejšie.(5.6.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nejsem erudovaným specialistou na dánský právní systém, ale přesto si troufnu tvrdit, že důkazy získané neoprávněným policejním vloupáním nejsou příliš použitelné k usvědčení zločinců. Zejména těch z vyšších kruhů, kteří by si zasloužili řádně prošťourat konečník násadou od koštěte, ale místo toho se usmívají do kamer pod ochrannými křídly nejdražších právníků. V tomto směru jsem velkým fandou kakabusoidního výrazu komisaře Mørcka a jeho zarputilosti v boji s nedotknutelnou smetánkou, nicméně absence závěrečného překvapení při sledování detektivky mi nedovoluje udělit víc než tři hvězdy.(5.11.2015)

 • Big Bear
  ****

  Skvělá severská záležitost! Čím to, že mně ty jejich krimi thrillery tak baví? Jména nevyslovitelná, většinou tmavé prostředí, zima... Zabijáky jsem sledoval opravdu jedním dechem. Konec skončil skvěle a těch pár nelogičností odpouštím... Tím myslím akční zápletku. Jinak konec sám, také super. V americkém filmu bychom viděli jak taťka se synem spolu nakonec navštíví hambárnu a tam si spokojeně u burgru s hranolkama poláčí... Herci mi moc sedli, hlavně ústřední duo. No a Kristen (coby mlaďounká studentka) byla sladká a kdyby ke mně domů přišla takhle promoklá a chtěla osušit.. asi bych jí také neodvezl na její kolej. :-) navíc mi připomněla jednu mojí spolužačku. Na rozdíl od ostatních zde komentujících jsme neviděl předchozí ,,díl'' ale při čtení komentů shledávám, že je to možná dobře. Tenhle film rozhodně doporučuji! Dávám za 4 trofeje. * * * *(1.11.2015)

 • Tosim
  ****

  Nejvíce se mi líbilo pochopení hlavního vyšetřovatele pro hlavní podezřelou. Vypadá to, že kvalitativní vzestupná tendence série pokračuje, zhlédnutí dalších dílů už se bránit nebudu!(16.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace