Akční / Thriller / Western

Velká Británie / Nový Zéland, 2015, 84 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $229,094Tržby Celosvetovo $1,391,848Tržby za predaj Blu-ray v USA $34,656Tržby za predaj DVD v USA $19,747║ komorný a chladný western, ktorý ako celok nedostane zrovna človeka do kolien, kvôli skôr artovému prevedeniu s pomalým tempom ale za to herecky to má silu a ponúkne niekoľko silných prekvapujúcich scén, pri ktorých zbystríte a sa patrične rozprúdi krv v žilách /70%/(14.12.2015)

Abstraktně absurdní film.(10.7.2015)

John Maclean jako scénárista - tři fajn dialogy, dvě dobře vypointované scény, dva vtipy, zbytek nic moc. John Maclean jako režisér - pár (povinných) záběrů na nádherné lokace, občas se vynořila skvělá atmosféra (trochu - s důrazem na to slovo - v duchu Mrtvého muže). Fassbender tradičně moc fajn. Suma sumárum - škoda, že to nepsal a netočil John McClane.(17.8.2015)

Vcelku odlišný styl westernu je postaven na krásných skotských a novozélandských reáliích, na víceméně mlčenlivých dialozích a na snůšce různorodého humoru. Častokráte se mi vybavil snímek "Wild Life" (Animovaný / Krátkometrážní / Western) kdysi nominovaný na Oskara za krátkometrážní animovaný film. http://www.youtube.com/watch?v=WtbkNCc0tj4(25.5.2015)

Smutné melodrama s rádoby šťastným koncem... Tarantino dovede naservírovat houf mrtvol s větší grácií a legrací. Za tři a půl hvězdy.(18.12.2015)