poster

Slow West

 • Velká Británie

  Slow West

 • Slovensko

  Slow West

Akční / Thriller / Western

Velká Británie / Nový Zéland, 2015, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ***

  Westernová emma nejsem, takže nemohu moc porovnávat, ale šla jsem do toho asi s moc velkým očekáváním než se mně ve výsledku dostalo. Pomalu jsem se s tím klučinou Jayem a Silasem loudala za Rose přes hory a řeky, až jsem nakonec dorazila. Tam se párkrát zablejskalo z pušek a byl The end. Za sebe můžu napsat, že co záběr kamery, to umělecký skvost, takže mně brala vizuální stránka filmu dech daleko víc než celý příběh. Míša byl přímo trefou do černého, nejen, že je to velký fešák, ale ta role v sedle mu vysloveně sedla a Jay se vedle něj úplně ztrácel:-) Když k tomu přihodím bezvadný soundtrack, tak je to lepší trojka.(3.6.2015)

 • luka4615
  ****

  I když se Slow West tváří jako western, v celkovém pojetí se drží celkem při zemi a působí mnohem komorněji než většina jiných představitelů tohoto žánru. Ale to ho nečiní nějak nevýrazným, právě naopak. Zde hraje prim atmosféra, vizuál, působivý soundtrack a dialogy. A já musím dodat, že až na pár zádrhelů to funguje výborně. PS: Michael Fassbender a western? Už jen tohle spojení slibuje skvělou filmovou podívanou!(31.5.2015)

 • Adrian
  ****

  Dobre zahrane, atmosfericke a zbytocne nenatahovane westernove podanie jedneho "tuctoveho" pribehu.(10.2.2015)

 • Jhershaw
  ****

  Film, který dodá, co název slibuje. Pomalý příběh z divokého západu, který spíš než na přestřelky a na padouchy se soustředí na sbližování dvou protikladných hrdinů a na jejich putování působivou krajinou. Pokud atmosférické filmy, tak takhle krátké, děkuji.(9.7.2015)

 • Aluska88
  ***

  Zajímavý western s působivým vizuálem, i výborným obsazením. Michaelu Fassbenderovi to, coby "Osamělému jezdci" sekne a zdatně mu sekunduje Kodi Smit-McPhee. Ben Mendelsohn si tak trochu krade každou scénu, v níž se objeví pro sebe, tento snímek nevyjímaje. On a Sam Rockwell pro mě patří mezi dva "the best underrated actors." Jejich herecká všestrannost a charisma je nepopiratelné, přesto často ztvárňují především vedlejší, nebo menší role. I tak jsou jejich postavy vždy zapamatovatelné. Moment, kdy se Payne objeví na scéně, začíná pracovat na plné obrátky chemie mezi ním a Silasem. Hošani se pak všichni ztřískají Absinthem, Fassy s sebou švihne na zem a Ben ho pak zvedá. A v té scéně se mé fanynkovské smysly napřímily a vytušily, že se mezi nimi něco děje. Snímek má krátkou stopáž, děj rychle uběhne a zrovna vztah mezi nimi je v podstatě vměstnán do oné jediné scény, kdy se setkají. "Hidden meaning or Hint of... something":) Snímek tak nechává na divácích, aby si ti, co chtějí nějak interpretovat, sami interpretovali:) V jedné snové scéně jsem měla dojem, jako bych se dívala na krátkou vsuvku Wese Andersona. Slow West je osobitý, nenápadný western, který i tak dokáže zaujmout prostředím, herci i atmosférou. "Easy to see how you two crossed paths, one’s a falling angel, the other’s a rising devil."(13.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace