Let’s Dance All In

Step Up 5

(neoficiální název)

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2014, 112 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,904,384Tržby Celosvetovo $86,165,646Tržby za predaj Blu-ray v USA $314,577 //počet predaných kusov 11,053Tržby za predaj DVD v USA $2,298,511 //počet predaných kusov 82,264║ najslabší diel, choreografia ako tak újde aj keď už ničím extra neohúri ale dejovo opäť klasický výpek /35%/(26.1.2015)

• gegina31

Tak to bylo naposled, co jsem se dívala na nějaký film o taneční skupině. Opravdu mu tam řekl " pojď, rozdáme si to na parketě"??? Kdyby si tam alespoň rozbili hubu, tak bych jim možná dala tu jednu hvězdičku. Celý průběh filmu jsem se musela smát, ale bohužel ten film určený k smíchu nebyl. Na první díl se alespoň dalo koukat kvůli hudbě a taky to bylo něco jiného. Divím se, že jsem to vydržela až do konce.(4.3.2015)

• FilmFan24

Dance, Dance a tanec! Závěrečné finále velmi dobré!(7.2.2015)

• dezorz

kde bolo, tam bolo, vsetko a vsetci zo step-up tu uz raz boli.(27.4.2015)

// Distribútor: Lionsgate/Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 2,072 // Otvárací Víkend v USA: $6,469,857 //(1.11.2014)