Let’s Dance All In

Step Up 5

(neoficiální název)

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2014, 112 min

// Distribútor: Lionsgate/Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 2,072 // Otvárací Víkend v USA: $6,469,857 //(1.11.2014)

Na tyhle filmy se prostě absolutně nekouká kvůli příběhu, to je jen klišovitá mezi-výplň toho podstatného, tance. A ten je tu perfektní, přihlašovací video a závěrečná show v Hunger Ga...ehm, Las Vegas nemá chybu a mít po ruce samopal plný superlativů, pálím o sto šest jednu pětihvězdu za druhou. Zbývající tance taky neurazí a pořád zapadají do slušného standardu tanečních filmů. Jen je škoda, že mi oproti druhému a třetímu dílu, které měly 3D naprosto vychytané a v některých momentech kulervoucí, připadá využití efektu v pátém díle minimální. Pátý díl je pořád lepší než jednička, nebo dvojka, srovnatelný s trojkou, jen lehce zaostávající za čtyřkou. 70%(9.12.2014)

• Chen

Dialogy hrozné, příběh také, navíc je tu "třešinka na dortu" v podobě otravné moderátorky, ale asi nikdo nečeká, že podobné filmy oslní po herecké nebo scenáristické stránce. Taneční čísla jsou choreograficky zajímavá, ale zaskočil mě výběr hudby, soundtrack by mohl být výrazně lépe sestavený. Další věc na zvukové stránce, která mě zarazila, je to, že se hudba ozývala "na pozadí", což ubíralo tanečním scénám na působivosti. Shrnuto: sexy lidé, zajímavá taneční čísla a nic, ale opravdu nic navíc.(27.1.2015)

Mám tuto sérii rád, jenomže tímto dílem jsem možná touto sérii přesycený a až tak že jsem začal přemýšlet na logických souvislostech v tomto filmu. Pořád má svoje kouzlo a je dobře zpracován, ale po páté je toho asi už nejspíš dost a to ikdyž to pořád funguje. ( 28.10.14/MAC )(29.10.2014)

• rollman1

Tanec dělá divy, o tom žádná. 5. díl taneční série, kde příběh hraje důležitou roli asi jako Jet-li v Expendables 3 a klišé střídá klišé se teda moc nepovedl.. Samozřejmě lidi na to koukaj jen kvůli tanečním kreacím a skvělé show. Bohužel tady tohle nenajdete. Čtyřka měla skvělé lokace, choreografie i soundtrack a 5. díl nemá nic z toho. Výstupy mě nudily, hudba nebavila a finále ačkoliv bylo fajn, nepředčilo své předchůdce. Prosím už žádný nový díl o tančících lidech.(30.10.2014)

• - Ve filmu se v roli robotické dívky objevila i Češka Jana Vaňková.

(Deli3)

• - Film nebyl před premiérou promítán kritikům. (Katherine46)