Let’s Dance All In

(neoficiální název)

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2014, 112 min

• Psema

Step Down: All shit(28.10.2014)

Už je tu 5. Step up v pořadí. Spojili hlavní herečku ze 2. a hlavního herce ze 4. a je to tu zas a znova. Ač příběhově už od toho člověk nemůže nic čekat, tak hudebně a tanečně - o čemž tyhle hudebně-taneční filmy logicky jsou - je to zase něco kapku jiného a opět dobré. Srovnání všech od nejlepšího po nejhorší? Jednička, čtyřka za 5* a potom 2, 3 a 5 jsou tak na stejné úrovni za nějkteré 3,5 některé 4*.(7.2.2015)

• gegina31

Tak to bylo naposled, co jsem se dívala na nějaký film o taneční skupině. Opravdu mu tam řekl " pojď, rozdáme si to na parketě"??? Kdyby si tam alespoň rozbili hubu, tak bych jim možná dala tu jednu hvězdičku. Celý průběh filmu jsem se musela smát, ale bohužel ten film určený k smíchu nebyl. Na první díl se alespoň dalo koukat kvůli hudbě a taky to bylo něco jiného. Divím se, že jsem to vydržela až do konce.(4.3.2015)

// Distribútor: Lionsgate/Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 2,072 // Otvárací Víkend v USA: $6,469,857 //(1.11.2014)

• liskam

Tohle jsem dokoukal jen proto, protože jsem se sám se sebou vsadil jestli to vůbec dokážu. Hrozné po vše stránkách od castingu po režii. za mě 20%(4.11.2014)

• - Film nebyl před premiérou promítán kritikům. (Katherine46)

• - Ve filmu se v roli robotické dívky objevila i Češka Jana Vaňková.

(Deli3)