Let’s Dance All In

(neoficiální název)

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2014, 112 min

• B-Boy1

50% ... Dobrá hudba, pekná choroška, pekní muži. Žiaľ toto nie sú atribúty, ktoré robia film skutočne dobrým a nadpriemerným. Tak na jedno sústo, viackrát to určite nebudem opakovať.(19.5.2016)

• Kamca_

Už dost ohrané téma. A v tomhle případě i špatně zpracované. Předchozí díl se mi líbil o něco víc. Tady jsem se začala nudit už po půl hodině. Nevím, jestli byl dobrý nápad nechat vesměs stejné herce. Chtělo to nějak oživit a přidat nový nápady, ale to se bohužel nestalo. Pro mě má zvláštní cenu akorát první díl Let´s dance. Žádný další už ho nepřekonal. 20%.(4.1.2015)

• Psema

Step Down: All shit(28.10.2014)

• Chen

Dialogy hrozné, příběh také, navíc je tu "třešinka na dortu" v podobě otravné moderátorky, ale asi nikdo nečeká, že podobné filmy oslní po herecké nebo scenáristické stránce. Taneční čísla jsou choreograficky zajímavá, ale zaskočil mě výběr hudby, soundtrack by mohl být výrazně lépe sestavený. Další věc na zvukové stránce, která mě zarazila, je to, že se hudba ozývala "na pozadí", což ubíralo tanečním scénám na působivosti. Shrnuto: sexy lidé, zajímavá taneční čísla a nic, ale opravdu nic navíc.(27.1.2015)

• Marsik

Nejhorší taneční film co jsem viděl a jednoznačně nejhorší díl ze série Let´s Dance. Všechno zkrátka špatně - hudba, postavy, děj, prostředí a ani na taneční choreografie se nedalo spoléhat. V předchozích dílech to alespoň choreografie zahraňovaly, tady ale ne. V neposlední řadě spousta klišé, na to už jsem si ale u Let´s Dance zvykl. Pouze 2 hvězdy. 45% (with J.)(28.10.2014)

• - Film nebyl před premiérou promítán kritikům. (Katherine46)

• - Ve filmu se v roli robotické dívky objevila i Češka Jana Vaňková.

(Deli3)