Let’s Dance All In

(neoficiální název)

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2014, 112 min

• rollman1

Tanec dělá divy, o tom žádná. 5. díl taneční série, kde příběh hraje důležitou roli asi jako Jet-li v Expendables 3 a klišé střídá klišé se teda moc nepovedl.. Samozřejmě lidi na to koukaj jen kvůli tanečním kreacím a skvělé show. Bohužel tady tohle nenajdete. Čtyřka měla skvělé lokace, choreografie i soundtrack a 5. díl nemá nic z toho. Výstupy mě nudily, hudba nebavila a finále ačkoliv bylo fajn, nepředčilo své předchůdce. Prosím už žádný nový díl o tančících lidech.(30.10.2014)

S druhým dílem na stejné úrovni. Zábavné, chvilkama napínavé, netradiční konec. A hlavně úžasné sympatické herecké složení.(9.11.2014)

• gegina31

Tak to bylo naposled, co jsem se dívala na nějaký film o taneční skupině. Opravdu mu tam řekl " pojď, rozdáme si to na parketě"??? Kdyby si tam alespoň rozbili hubu, tak bych jim možná dala tu jednu hvězdičku. Celý průběh filmu jsem se musela smát, ale bohužel ten film určený k smíchu nebyl. Na první díl se alespoň dalo koukat kvůli hudbě a taky to bylo něco jiného. Divím se, že jsem to vydržela až do konce.(4.3.2015)

// Distribútor: Lionsgate/Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 2,072 // Otvárací Víkend v USA: $6,469,857 //(1.11.2014)

Dejovo vata ako ostatné diely, choreografie ušli niektoré kúsky boli že WOW, na Evigan sa stále dobré pozerá. Takže objaktívne dve, ale pitbullovka Do it to vytiahla na 3 z 5(28.1.2015)