poster

Kung Fury (festivalový název)

 • Švédsko

  Kung Fury

  (festivalový název)
 • USA

  Kung Fury

Krátkometrážní / Akční / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

Švédsko / USA, 2015, 31 min

Režie:

David Sandberg

Scénář:

David Sandberg

Kamera:

Linus Andersson

Producenti:

Linus Andersson

Střih:

Nils Moström
(další profese)
 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Když vás parta magorů svým nadšeneckým produktem strhne tak, že imbecilně hýkáte už v první minutě a hltáte další a další narážky, nápady a detaily, máte o věci rychle jasno. Doba příšerných akčních béček a "insert the coin" videoherních terminálů znovu ožívá a doprovází ji neuvěřitelné fandovské nasazení s mohutným dopingovým nástřelem. Těch třicet minut je pozlacených, jelikož každá navíc by už zřejmě bolela a každou chybějící bych oplakal (schován za osmibitovou herní konzolí, poslouchaje synťáky a huga čaga). Stydlivá slza v oku.(30.5.2015)

 • kulyk
  ****

  Vše podstatné řečeno již jest. Pocta, osmdesátky, votafak, bomba. Chci z toho nejméně jeden celovečerák, prosím. Jinak kobru na vás.(19.6.2015)

 • Sonnery
  *****

  Prvních deset minut mě nakopalo do kulí, až mi přeskočila fistule. Jen je škoda, že ta první třetina je zároveň nejzdařilejší, nejpřekvapivější a nejnadupanější částí filmu, protože zbylé dvě obsahují sice kopec parádních nápadů, ale citelně nedotažených, někdy tlačených zbytečně na sílu a nijak extra nebaví. Nicméně celkově je to prostě parádní projekt a nesklonit se před jeho statečnými tvůrci je na facku pinďourem!(31.5.2015)

 • emma53
  *****

  Po dlouhé době jsem si dala na noc krátkometráž, které dávám tak dvakrát do roka a do dne. Kdo má pak klidně spát, pánové, po takové náloži? Díky svaté trojce DDD budu mít ještě příští týden tiky od smíchu ! Já, takový mírumilovný človíček jsem propadla davovému šílenství jako mnozí......byla jsem zvědavá a napnutá jak kšandy, proč tady kde kdo pálí pětky, tak teď už to vím. Bylo tam pár momentů ke konci, které bych vystřihla, ale i tak to byla síla a ty hlášky stojí za to :-)(30.5.2015)

 • TheRaven
  *

  Jestli chcete zavzpomínat na osmdesátá léta, ať už vážně nebo parodicky, nestačí vzít pár typických aspektů tehdejšího mainstreemu, nakombinovat je s dalšími nesmysly a dohnat vše ad absurdum. Třicetiminutová zbytečnost bez jediného vtipného momentu. Ucházející hudba. Jdu si pustit Žhavé výstřely.(7.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace