poster

Kung Fury (festivalový název)

 • Švédsko

  Kung Fury

  (festivalový název)
 • USA

  Kung Fury

Krátkometrážní / Akční / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

Švédsko / USA, 2015, 31 min

Režie:

David Sandberg

Scénář:

David Sandberg

Kamera:

Linus Andersson

Producenti:

Linus Andersson

Střih:

Nils Moström
(další profese)
 • kulyk
  ****

  Vše podstatné řečeno již jest. Pocta, osmdesátky, votafak, bomba. Chci z toho nejméně jeden celovečerák, prosím. Jinak kobru na vás.(19.6.2015)

 • Spiker01
  *****

  Vskutku ten nejepičtější (nejen) krátkometrážní film všech dob :P (17.6.2015)

 • Wacoslav1
  *****

  Neskutečnej masakr a ultimátní pocta osmdesátým létům. To se nedá popsat, to se musí vidět! Já tu fakt nechci spoilerovat a víte, že nejsem z kategorie těch který by hned tak něco vyhypovanýho oslnilo, ale tenhle kousek si stávající hodnocení zaslouží. Fakt jsem od začátku čuměl z otevřenou hubou, oči rozzářený jak na vánoce a úsměv od ucha k uchu. A ta hudba... Kurva ta hudba! Takhle má podobnej nadšeneckej projekt vypadat.100%(29.5.2015)

 • cheyene
  *

  Ať si to tu hodnotí plnou palbou kdo chce, tohle nemohl vymyslet někdo, kdo nebyl něčím nakopnutý. Ocením zpracování, možná i nápad, ale to se vejde do 1*. Šílenost.(13.6.2015)

 • gogo76
  ****

  "Kde je tank?..." Tento film nejde brať vážne, ale zároveň je to pocta filmom z 80. rokov. Príbeh a postupy tu sú úplne dementné, totálne mimo logiku, ale divák na to pristúpi hneď od úvodu. Jednoducho od začiatku je jasné, že toto tvorcovia nemyslia vážne a divák si to užije tým viac, čím viac toho videl a zažil v 80. rokoch. Filmom zámerne občas prebehnú rušivé zrnité pásy ako kedysi na zničenej VHS, obraz je zámerne zrnitý a hlavný hrdina je ako vystrihnutý z nejakého akčného béčka. Pobavila ma debata o fúzoch medzi dvoma Nemcami, občas preletela vtipná hláška a "Hitler" si opäť zahral vo filme. Jeho filmografia nemá konca...70%.(26.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace