poster

Kung Fury (festivalový název)

 • Švédsko

  Kung Fury

  (festivalový název)
 • USA

  Kung Fury

Krátkometrážní / Akční / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

Švédsko / USA, 2015, 31 min

Režie:

David Sandberg

Scénář:

David Sandberg

Kamera:

Linus Andersson

Producenti:

Linus Andersson

Střih:

Nils Moström
(další profese)
 • Tom_Lachtan
  ****

  Űbercool padnutí nad kolena nad tím nejbéčkovějším z osmdesátých let, plné absurdních nápadů, kde je všechno neskutečně přestřelené a hlavně - neskutečně zábavné. A plné ukopnutých hlav a policejních triceratopsů. Stopáž je výborná, ale bohužel, i tak se během půl hodiny oběví pár věcí, které nedokázali držet linii geniální pocty, ale sklouzly do lepkavé trapnosti, obzvláště pokaždé, když se objeví Hitler, nic co říká, nebo dělá není vtipné, je to jen a jen debilní a díky tomu dokázala tahle kníratá zrůda Kung Furymu odprznit jednu hvězdičku (spolu s chybějící gradací, neboť i přes nespornou originalitu tu chybí opravdový vrchol). PS: a momentálně to má 88%, což je jasný důkaz krypto-nacistického spiknutí a Pomo musí být členem! PPS: Další důkaz? Díky Pomovi jsme to mohli vidět na čsfd filmovém víkendu v kině! A bylo to boží!(29.5.2015)

 • TheRaven
  *

  Jestli chcete zavzpomínat na osmdesátá léta, ať už vážně nebo parodicky, nestačí vzít pár typických aspektů tehdejšího mainstreemu, nakombinovat je s dalšími nesmysly a dohnat vše ad absurdum. Třicetiminutová zbytečnost bez jediného vtipného momentu. Ucházející hudba. Jdu si pustit Žhavé výstřely.(7.6.2015)

 • kulyk
  ****

  Vše podstatné řečeno již jest. Pocta, osmdesátky, votafak, bomba. Chci z toho nejméně jeden celovečerák, prosím. Jinak kobru na vás.(19.6.2015)

 • robbiee
  *****

  [imdb: 8.4/10] | me: Geniálna záležitosť, ktorá ma všetko, čo od prelomovej pecky tohto typu očakávam. Pre mňa to je snáď pre tento rok najlepšia filmová záležitosť. Milujem tento druh filmu a ak to sa to podá správne (a v tomto prípade sa jedná o úplne ideálny mix), tak potom to proste má gule. Kvalita, ktorá sa dnes už len tak nerobí a nevidí. Your pecs are epic.(11.6.2015)

 • Madsbender
  ****

  „Do not Hassle with Hoff 2000!“(30.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace