Kung Fury (festivalový název)

• Švédsko

David Sandberg

Linus Andersson

Linus Andersson

Nils Moström

"What you gonna do??" "My job!"(29.5.2015)

Geniálne retro, ktoré boduje najmä v maličkostiach a detailoch (moje obľúbené sú prestrihy na Miami a neskutočne trefný dialóg u policajného šéfa). Videoherná akčná scéna Kung Fury vs. armáda nazis je lepšia ako 95% súbojov v blockbustroch. 30 minút natrieskané úžasnými nápadmi. Ak toto Sandberg urobil za 600 tisíc, chcem vidieť, čo dokáže za 100 mega! We need some action!(29.5.2015)

• S.Quentin QUALE

Podlehnuvší hypu se vůbec nechytám a po pár minutách nechápávého výrazu v tváři uvolňuji místo na disku pro dalšího v pořadí. Nehodnotím, musel bych hatovat upřímností.(30.5.2015)

• kiddo

Ehm… haha? Jako super, že znudění hipsteři pro změnu věnovali kapesné od papínka na výbornou výpravu a nenechali je projít vagínou nějaké podvodné feministky, které se zachtělo vymývat mozky puritánských tupounů teoriemi o zrůdnosti videoher, ale kdyby to příště mohl napsat někdo se smyslem pro humor, byla bych fakt vděčná, ďykes. A to zrovna v televizi dávali emeryka, autentickou ukázku nestřídmé, nechtěně vtipné zhůvěřilosti :-(.(7.6.2015)

• D.Moore

Přemíru nápadů a několik dobrých vtipů tvůrcům (tvůrci) rozhodně upřít nelze, jenže pro mě byla půlhodinová stopáž opravdu příliš. Přejedl jsem se po pěti minutách.(1.6.2015)

• - Za prvé 4 dni od vypustenia získal film vyše milióna pozretí na YouTube. Za prvé tri týždne mal 16 miliónov pozretí. (ywo666)

• - Možná chyba, ale možná i nadsázka, jako celý snímek - v úvodní scéně odehrávající se v roce 1985, když bojuje Kung Fury (David Sandberg) s arkádovým automatem, naráží v prostřihu do Hubbleova teleskopu, avšak teleskop je ale na oběžné dráze a v provozu až od roku 1990. (Lander)

• - Film je možné pozrieť si zdarma na oficiálnej stránke: www.kungfury.com. (GothaR)