Zlatý Glóbus 2014 (TV pořad) (neoficiální název)

71st Annual Golden Globe® Awards, The

Publicistický

USA, 2014

Dave Boone

Tina Fey, Amy Poehler, Jennifer Lawrence, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Emilia Clarke, Amber Heard, Emma Watson, Chris Hemsworth, Olivia Wilde, Emma Stone, Mila Kunis, Jonah Hill, Channing Tatum, Robert Downey Jr., Tom Hanks, Chris Pine, Zoe Saldana, Sandra Bullock, Kate Beckinsale, Paula Patton, Emma Thompson, Jim Carrey, Matt Damon, Jessica Chastain, Colin Farrell, Ben Affleck, Chris Evans, Liam Neeson, Julie Bowen, Melissa McCarthy, Reese Witherspoon, Drew Barrymore, Christoph Waltz, Mark Ruffalo, Naomi Watts, Uma Thurman, Aaron Eckhart, Kevin Bacon, Taylor Kinney, Jesse Spencer, Jimmy Fallon, Seth Meyers, Usher Raymond, Niki Lauda, Sean 'P. Diddy' Combs, Diane Keaton, Alfonso Cuarón, Jon Voight, Bono, Orlando Bloom, Hans Zimmer, Amy Adams, Jared Leto, Emma Roberts, Lupita Nyong'o, Johnny Depp, Aaron Paul, Evan Peters, Michael Fassbender, Barkhad Abdi, Ariel Winter, Nicholas Hoult, Cate Blanchett, Kaley Cuoco, Kate Mara, Joaquin Phoenix, Martin Scorsese, Sarah Hyland, Bryan Cranston, Bradley Cooper, Sofía Vergara, Robin Wright, Meryl Streep, Ben Foster, Spike Jonze, Jessica Lange, Julia Roberts, Zooey Deschanel, Lena Dunham, Anna Gunn, Jenna Dewan-Tatum, Melissa Rauch, Jacqueline Bisset, Sarah Paulson, Taylor Schilling, Hayden Panettiere, Mayim Bialik, Taissa Farmiga, Lily Rabe, Chris Pratt, Chiwetel Ejiofor, Allison Williams, David O. Russell, Jim Parsons, Lizzy Caplan, Idris Elba, Michelle Dockery, Oscar Isaac, Robert Redford, Daniel Brühl, Aubrey Plaza, Mads Mikkelsen, Kerry Washington, Johnny Galecki, Simon Helberg, Andy Samberg, Elisabeth Moss, Rashida Jones, Michael Douglas, Kevin Spacey, Adèle Exarchopoulos, Taylor Swift, Jemima Kirke, Leslie Mann, Nick Offerman, Terry Crews, Julianna Margulies, Jason Bateman, Helen Mirren, Sally Hawkins, Rob Lowe, Julia Louis-Dreyfus, Michael J. Fox, Ron Howard, Angela Bassett, Will Forte, Gabourey Sidibe, Eric Stonestreet, Jesse Williams, Tatiana Maslany, Kunal Nayyar, Steve Coogan, Kristin Chenoweth, Nolan Gould, Minnie Driver, Monica Potter, Kristen Connolly, Julie Delpy, Don Cheadle, Chris O'Donnell, Laura Dern, Rita Wilson, June Squibb, Josh Charles, Judd Apatow, Chris Noth, Eva La Rue, Corey Stoll, Megan Mullally, Kyra Sedgwick, Vince Gilligan, Paul Greengrass, Bérénice Bejo, Rico Rodriguez, Aziz Ansari, Mariel Hemingway, Heidi Klum, Caitlin Fitzgerald, Tracy Pollan, Beau Bridges, Janet McTeer, JoBeth Williams, Mike Tyson, Fred Melamed, Alex Ebert, Megan Ellison, Nicola Giuliano, Daniel J. Goor

Komentáře uživatelů k TV pořadu (18)

Politicky korektnější to už asi být nemohlo. Kde jsou ty neotřelé vtipy Rickyho Gervaise? Proč musel vyhrát film o rasismu a film, který má v názvu slovo amerika? Mno, aspoň, že božský DiCaprio si konečně něco odnesl... PS: Sandra, I'm going to give you herpes. :) 5/10(13.1.2014)

Emma Thompson pobavila, i s aperitivem přišla předávat sošku jako opravdová dáma. Stejně jako si pro cenu přišla Cate Blanchett. Potěšila i spontánní Jennifer Lawrence, kouzelná Olivia Wilde nebo totální sympaťáci (Jared Leto, Phoenix, DiCaprio, McConaughey, Downey Jr., Bacon). Prostě znovu velmi milé, uvolněné a příjemné setkání s těmi, které má člověk tolik rád. Rutinní to je samozřejmě každoročně, ale pořád to má oproti tuzemským předávačkám šťávu. Glóby jsou uvolněnější než Oscaři, a ačkoliv se ceny Asociace zahraničních novinářů opět ocitly v hodně prověřených cestičkách, znovu převážila spokojenost.(19.1.2014)

Ještě že přišla opilá Emma, takže jsme se i pobavili :)(13.1.2014)

• GodComplex

Mam ja tohle vlastne za potrebi? Jako pres kopirak to same co pred rokem, zeny, nominace i vitezove nuda, ale kupodivu me to tentokrat ani nijak zvlast neurazilo, bylo fajn videt U2, Woody se standardne nedostavil a mam radost z vitezstvi Cate Blanchett. Je skvele videt rozdil, kdyz ceny prebiraji klasicke hysterky a nebo v tomto pripade noblesni dama. Pristi rok uz snad s vyzivnejsim hostitelem a lepsimi filmy. 4/10(16.1.2014)

Suché, málo humoru. Ale jinak ocenění Breaking Bad ansámblu, starého Donovana a Leoše z Wall Street potešilo, to zas jo. Akorát mě mrzí neproměněná nominace dánského Honu (na tu italskou abstrakci jsem ale docela zvědav).(27.1.2014)

Minulý rok to bylo přeci jen o něco lepší. Tina a Amy skvělé, jen bych je uvítal o trochu víc. Jinak takové standardní předávání cen, některé výhry potěšily, některé méně. Zasloužené byly napříklady 12 Years A Slave, Amy Adams, Jennifer Lawrence a další. Z předávajících nejvíc pobavila Emma Thompson.(13.1.2014)

Pomalu se to začíná přibližovat trapnost Českých lvů. Oceněné snímky a osoby komentovat nebudu, neboť tradičně mnoho snímků oficiálně uvidíme v ČR asi tak za deset let (neoficiálně snad už do Oscarů). Amy Poehler alias teenage boy relativně pobavila.(13.1.2014)

• Splasher

Trochu trapas, že režisér/kameraman nezabral při nominacích přítomného Chiwetela a skočil až na Idrise Mandelu. w/e. Amy a Tina slabší, a nucenější než vloni. Pozitiva: Smashing Michelle Dockery, Giggling Zooey a Pyšná princez ... ehm manželka Joanna Newsom.(13.1.2014)

Leonardo konečně také něco vyhrál :D) ale jinak děs a bída ... Díky za blondatého Johnnyho :)) :D)(24.9.2014)

Tina Fey a Amy Poehler mě jako moderátorky zklamaly už minulý rok, tento rok byly pořád stejně nucené a trapné, jeden skeč ale dobrý - Amy Poehler jako teenage son Tiny Fey. Ricky jednoduše nastavil laťku vysoko.(16.1.2014)

Nebýt Emmy Thompson tak se asi ani nezasměji. Její vystoupení se mi líbilo a myslím si, že by jí měla dát akademie šanci moderovat. Troška britského humoru neuškodí. Také jsem byla nadšená z proslovu Diane Keaton. Překvapilo mě, že i zazpívala. Navíc se moc povedl střih filmových úspěchů Woodyho Allena. Co se moderátorek večera týká, tak mi to přišlo stejné jako minulý rok.(22.1.2014)

• sedlo03

O vítězích škoda mluvit. Soutěž popularity hold no ..(13.1.2014)

• rekkky

V sále je k vidění plejáda herců, tvůrců, celebrit, umělců atd., ale ani to všechno nestačí k většímu hodnocení. V průběhu sledování jsem zaznamenal jen pár vtipných okamžiků, jinak se jedná o formální setkání v již zaběhlém stylu a harmonogramu udílení ocenění v jednotlivých kategoriích. Sekvence s znázorňující tvorbu Woodyho Allena mě zaujala nejvíce.(16.1.2014)

nemám srovnání s předchozími ročníky, ale mě to prostě bavilo. Tina Fey byla skvělá, ostatním se taky vtípky dařily. Škoda, že takhle nevypadá předávání cen u nás, a je fuk jestli jde o Českého lva nebo třeba Sportovce roku. :-)(15.1.2014)

Tina a Amy opět nezklamaly. I když minulý rok to bylo o něco lepší. Překvapil Andy Samberg. Konečně zasloužená výhra Amy Poehler (uváděla, vyhrála a ještě líbačka s Bonem!) Občas docela zádrhely, hlavně dlouhý a nudný proslovy. Emma Thompson hodně pobavila, přišla předávat sošku jako opravdová dáma :)(14.1.2014)

Amy a Tina jako vždy skvělé, Leoš vyhrál a trošku si rýpnul, plno nudných děkovaček, známí i neznámí herci a filmaři. Prostě jako vždy :)(13.1.2014)

Nebylo to tak špatný. Myslím že největší škodu tomu dělaly stoly, které byly příliš blízko u sebe a tak trvalo dlouho než se každý z oceněných dostal na pódium.(19.1.2014)

Tina Fey a Amy Poehler rulez!(5.3.2014)