poster

Ta zvláštní láska

 • anglický

  Love is Strange

Drama

USA / Francie, 2014, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Siegmund
  **

  Film jsem chtěl hned po prvních minutách vypnout. Nakonec jsem tak neudělal a film jsem zhlédl až do konce. Na filmu není celkem nic zajímavého. Řekl bych, že nabízí pohled do všední americké společnosti, ve které není vše jen OK a lidi se na sebe jen zdvořile neusmívají. Konečně se ukazují lidi se svými běžnými problémy. Snad jen z tohoto důvodu stojí za to, se na tento jinak velice průměrný film podívat.(4.9.2015)

 • evulienka3
  ****

  Áno láska je zvláštna. Človek nedokáže ovládnuť do koho sa zamiluje. Tento film je obyčajným príbehom o jednej z týchto "zvláštnych lások". Mám rada spracovanie tém, ktoré snáď u tých vnímavejších dokážu posúvať hranice ich tolerancie, aj keď je mi jasné, že svojím názorom mnohým neulahodím. Mne je to však jedno. Pomôžem si parafrázovaním slov jedného z hlavných hrdinov: Poslená vec, ktorú by ste si mali z tohto filmu (možno dokonca z akéhokoľvek filmu) odniesť je tá, že je správne skrývať to kým v skutočnosti ste, alebo čo si myslíte, len preto, že vás to môže dostať do problémov....75%Videné v rámci Challange tour - 30 dní so svetovou kinematografiou.(10.10.2015)

 • rockwoman
  ***

  Byla jsem zvědavá jak se John Lithgow & Alfred Molina poperou se svýma nezvyklýma rolema, ale oni působili tak přirozeně a zároveň i křehce, že jsem neměla problém uvěřit jim jejich bolest z odloučení, pocity štěstí, smutku, zralou lásku, která i po skoro 40 letech působila přitažlivě.(8.2.2015)

 • Renton
  ****

  49 MFF KV(9.7.2014)

 • J*A*S*M
  ***

  (49th KVIFF) Vcelku příjemná, svěží a zábavná dramatická jednohubka, které se po většinu stopáže daří nebrat se příliš vážně. Ze škatulek a průměru ale nijak nevybočuje.(8.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace