poster

Ta zvláštní láska

 • Love is Strange

Drama

USA / Francie, 2014, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PP66
  ****

  Pěknej poetickej "teploušskej" film s lyrickým povětšinou klavírním doprovodem jejich trablemi. Žádnej velkej patos nad smrtí přítele, takovej normální život. Viděno v rámci Challenge Tour 2015.(19.4.2015)

 • LIVINGDEAD
  *

  Nějak nechápu, proč byl film natočen? Deprimující drama o dvou starých tetkách, které se k někomu narvou do kvartýru a přiživují se!(11.4.2015)

 • Flakotaso
  ***

  Na americké poměry (a to i nezávislého filmu) podivuhodně civilní, nevyhrocený film. Zejména mě zaujaly skvěle napsané vedlejší postavy. Dobrá byla i kamera Lanthimosova kameramana Voudourise, který trochu té řecké distance ve snímání přenesl i sem, což mělo rozhodně pozitivní důsledky. Naopak nadužívání slavných klavírních sonát bylo už na hranici snesitelnosti, přestože se jistě jednalo o záměr.(10.2.2015)

 • J*A*S*M
  ***

  (49th KVIFF) Vcelku příjemná, svěží a zábavná dramatická jednohubka, které se po většinu stopáže daří nebrat se příliš vážně. Ze škatulek a průměru ale nijak nevybočuje.(8.7.2014)

 • evulienka3
  ****

  Áno láska je zvláštna. Človek nedokáže ovládnuť do koho sa zamiluje. Tento film je obyčajným príbehom o jednej z týchto "zvláštnych lások". Mám rada spracovanie tém, ktoré snáď u tých vnímavejších dokážu posúvať hranice ich tolerancie, aj keď je mi jasné, že svojím názorom mnohým neulahodím. Mne je to však jedno. Pomôžem si parafrázovaním slov jedného z hlavných hrdinov: Poslená vec, ktorú by ste si mali z tohto filmu (možno dokonca z akéhokoľvek filmu) odniesť je tá, že je správne skrývať to kým v skutočnosti ste, alebo čo si myslíte, len preto, že vás to môže dostať do problémov....75%Videné v rámci Challange tour - 30 dní so svetovou kinematografiou.(10.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace