Barbara beze stopy zmizela na Korsice. Po jejích stopách se vydává její milenec Hadrien. Ten je hned po příjezdu na francouzský ostrov zděšen setkáním s Emmanuelem, dalším Barbařiným milencem. Oba muži povahově velmi rozdílní zjišťují, že Barbara vedla dvojí život. Jejich setkání však není jediným překvapením, které na ně na Korsice čeká. Na scéně se objevuje mladá Juliette, jež o sobě tvrdí, že je Barbařinou dcerou, o jejíž existenci oba muži neměli nejmenší tušení. Hadrien a Emmanuel navzdory rozporům a averzím spolu budou muset spolupracovat, aby nalezli odpovědi na své otázky o ženě, jíž patří jejich srdce. (claudel)

ESNYR

Když mi kamarád řekl ať se na to podívám, trošku jsem zaváhal, protože zrovna na TV Barrandov se nevyskytují komedie které by byly k smíchu, ale přesto jsem si film pustil. Zápletka je trochu přitažená za vlasy a také pátrání po celém problému je celkem nezáživné, ale jinak se jedná o slušnou komedii, která sází hlavně na špičkování mezi dcerou a dvěma otci, či mezi dvěma otci mezi sebou navzájem. Netvrdím že jsem se málem umlátil smíchy, ale film mně normálně pobavil a zasmál jsem se, takže to má za lepší 3. ()