poster

Až na doraz (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Kkeutkkaji ganda

 • Jižní Korea

  끝까지 간다

 • USA

  A Hard Day

Thriller / Krimi / Drama

Jižní Korea, 2014, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  ***

  Varovanie, ktoré je zároveň aj dobrou radou - čím skôr začnete na ten film pozerať ako na amorálnu, hodne čiernohumornú zábavu a nie ako na inteligentný thriller, tým väčšia je šanca, že si to užijete. A to aj vrátane samotného záveru, ktorý by v Číne určite neprešiel.... 6-7/10 [Cannes 2014](18.5.2014)

 • kikuka
  ****

  Stres je sviňa a nepozornosť za volantom ešte väčšia. Havko prežil, ale chlapík už nie. A tak detektív z oddelenia vrážd stojí pred dilemou-čo s telom. Keď mu ale o pár dní začne zvoniť telefón a ozve sa niekto, kto zjavne vie, čo presne sa stalo, začína sa tá správna "zábava". Posun ku komédii umožnil rozohranie hry na mačku a myš okolo jedného mŕtveho muža (hľadaného zločinca), kedy sa to, kto z koho a komu rieši medzi partičkou skorumpovaných policajtov.(23.5.2014)

 • Enšpígl
  ***

  No pěkné prostřídávání žánrů, všechno začíná jako černá komedie, pokračuje jako thriller a finále nám obstará slečna brutalitka osobně. Má to šmrnc, dynamiku a hlavně v každý minutě se něco děje, takže nuda tady dostala kopačky.(16.5.2016)

 • Flipnic
  ***

  Paráádní oddechova.. Čekal sem něco úplně jinýho, ale to je jedno, byl sem mile překvapen i tak. Vlastně sem dostal takovou fajn detektivku, která je do poloviny výbornou a neuvěřitelně morbidní a plná černého humoru, ale druhá polovina se již vyústí ve více drsné thrillerové drama. Hlaní hrdina je fakt sympaťák a co všechno si musí prožít je fakt "SMůLA", na druhou stranu to není žádný beránek a hodně se vyzná, takže se umí i účinně brát ... Moc fajn film, doporučuju všem milovníkům pohodové Asie (...a té je hodně málo :-D ).(22.11.2014)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Absolutní překvápko a nejzábavnější thriller z Koree za poslední léta. Tohle je jedna šílená horská jízdá, při které se zapotíte společně s velmi charismatickým hlavním hrdinou, kterému doufám budete fandit až do poslední minuty. Film hladce a zručně balancuje mezi černou komedií a napínavým thrillerem a některé scény jsou tak skvěle vymyšlené a vygradované, že zažijete doslova filmové políbení. Nenudil jsem se ani sekundu a překvapivě jsem se zde obešel i bez akce. Doporučuji velmi chytlavá záležitost! 80%(21.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace