Steve Irwin zasvětil život divoké přírodě a stal se jedním z nejznámějších propagátorů její ochrany. Zahynul ve věku pouhých 44 let na následky bodnutí rejnokem při natáčení jednoho ze svých dokumentů. Na pietním shromáždění, které se po jeho předčasné a tragické smrti konalo v Austrálii, mu vzdávají hold jeho blízcí, spolupracovníci, australští politici i celebrity z filmového světa, s nimiž se osobně znal. Připomeňte si, že Steve Irwin vybudoval špičkové Crocoseum z prostého parku s plazy, který založili jeho rodiče. Že vyrostl mezi divokými zvířaty, pomáhal mapovat a zachraňovat životy mnoha druhů včetně mořských krokodýlů, a dokázal měnit vztah k přírodě i u ostatních lidí. Se svými odvážnými kousky dokázal vzdělávat a zároveň bavit celý svět. (oficiální text distributora)

MikeCool

TV-film. Tak jsem si po dlouhých měsících pobrečel u televize. Hodně silný a dosti emocionální pietní akt Stevena Irwina, který svůj život zasvětil přírodě a hlavně zvířatům. Chvíle, kdy dcera Irwina, Bindi pronesla svojí řeč na počest svému zesnulému otci, byla emoční kapka, společně se závěrečnými titulky. ()