poster

Mike Tyson: Naprostá pravda (TV pořad)

 • USA

  Mike Tyson: Undisputed Truth

Komedie

USA, 2013, 83 min

Režie:

Spike Lee

Hrají:

Mike Tyson
(další profese)
 • Visáč
  ***

  LOLes pre verbala: Vyčítať Tysonovi PíáR je ako vyčítať Madonne kurví kroj... Now back to the facts: Celý projekt autorsky i producentsky zastrešila Tysonova žena Kiki a podľa toho aj výsledok v réžii Spikea Leeho vyzerá. Iron Mike nostalgicky spomína, žartuje i dojíma publikum a je vlastne za cool sympaťáka - nothing wrong with that. Ibaže jeho kariéru sledujem pridlho na to, aby som mu zožral každý "act" aj s navijakom.(9.6.2014)

 • verbal
  odpad!

  To Píár je fuckt mocná zbraň. Dokonce tak mocná, že pokud ji vezme do ruky nějaký opravdu zkušený Negrogébls, dokáže udělat i z huhňavé, vymaštěné, feťácké, agresivní a společensky nebezpečné poloopice děsně kůl charaktera a pomalu čokoládového Taťku Tereze. No, povím vám, nevěřícně jsem kroutil hlavou a čuměl jako Holyfíld na svůj sežvýkaný boltec, jak ta vybouchaná palice, snažící se vytřískat maximum ze své dávno mrtvé popularity mezi příznivci dunivých zvuků dutých hlav, s tumorem sobě vlastním nepokrytě šišlavě vtipkuje o tom, jak v ghetu mlátil, vraždil a okrádal lidi, fetoval a znásilňoval, načež celá Brodvej nadšeně a uznale zatleská vestoje a plačící Američané mu poplácávají po ramenou, protože měl úděsně trnitou cestu životem, ale jinak je to vlastně moc príma člověk. Holt Mistr světa v těžké váze prostě může být vymatlaný, asociální, animální dobytek, avšak zaslouží si neskonalou úctu. Docela rád bych viděl, co by Spajk Lí dokázal třeba s Hitlerem. Myslím, že s takovým přístupem by den po odvysílání na HBO kolem Tel Avivu exponenciálně stoupl prodej placek s nápisem „Práce osvobozuje“, a přitom to byl jen welterový malíř pokojů.(19.5.2014)

 • stuntmanMIKE
  ****

  Tak Iron Mike zavesil rukavice definitívne na klinec a vrhol sa na Stand Up Comedy. Musím povedať, že mu to išlo celkom dobre. Veľakrát som sa príjemne pobavil na jeho historkách a zážitkoch. Budem to musieť pozrieť ešte raz, keď vyjdú titulky, pretože nie vždy sa mu dá rozumieť.(28.1.2014)

 • kaylin
  ****

  Kdo by to byl řekl, že tenhle chlap, který se proslavil v ringu a byl pořádný agresivní magor, se nakonec ještě proslaví jako stand-up komik. Zní to trochu jako klišé, zvlášť když si člověk vzpomene na snímek "Zuřící býk", ale hlavně na boxera LaMottu, který se nakonec také živil jako stand-up komik. Pravda, on měl přece jen svůj klub, kde se snažil to nějak doklepat. Mike Tyson je v tomhle dobrý z hlediska mezinárodního. Je to hlavně v tom, že se dokáže na sebe a na to, co dělal, dívat z nadhledu a je schopen si ze sebe dělat srandu. Doufám, že si to nějak znovu nepodělá.(5.2.2014)

 • nascendi
  ***

  K televíznemu filmu som pristupoval s pochopiteľnou nedôverou. Box ako taký nemám rád a kusé správy o živote a kariére Mika Tysona tiež neveštili nič dobré. Ale 81 % ma presvedčilo a napodiv som neľutoval. Mike Tyson vo svojom One Man Show príťažlivo vyrozprával svoj príbeh a nebol ani príliš odkázaný na obrazových pomocníkov. Samozrejme, že takémuto filmu nemôžem dať viac ako tri hviezdičky, ale pocit spokojnosti s výsledkom bol nespochybniteľný.(7.5.2014)

 • Mike Tyson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace