poster

Mike Tyson: Naprostá pravda (TV pořad)

 • USA

  Mike Tyson: Undisputed Truth

Komedie

USA, 2013, 83 min

Režie:

Spike Lee

Hrají:

Mike Tyson
(další profese)
 • carlos 2010
  *****

  Bravúrny a prekvapivý výkon bývalého šampióna a najlepšieho boxera všetkých čias v ťažkej váhe.. Sorry, Ali.(21.11.2015)

 • Malarkey
  ****

  Kdo by neznal Mike Tysona. Už jako děti jsme slyšeli o tom, jak svému protivníkovi v ringu ukousl ucho. Tady ten 83 minutovej stand up skeč je ale něco jiného, něco co krásně otevře cestu do duše Mike Tysona. Nejhezčí na tom všem je, že on se těm svým chybám zasměje. Přizná je, zasměje se jim a bude doufat, že jeho budoucnost bude vypadat úplně jinak. Chvíli jsem se smál, chvíli jsem zíral v jakém prostředí Mike žil. A stálo to za to.(14.5.2014)

 • Fr
  ***

  ,,SLIBUJU, ŽE DNES TO BUDE ODLEHČENĚJŠÍ, TAK JAKO MOJE OSOBNOST. NEVÍM, CO SI Z DNEŠNÍHO VEČERA ODNESETE, ALE JEDNODUŠE ŘEČENO: TOTO JE MŮJ PŘÍBĚH. MOJE CHYBY, MOJE BOLESTI, RADOSTI, MŮJ ŽAL, MŮJ TALENT, MŮJ ŽIVOT, MOJE NAPROSTÁ PRAVDA...“ /// ,,The Baddest Man on the Planet“ chce přesvědčit, že jeho život opsal kruh a vrátil se na začátek. Byl nádherný dítě… - ano, má to vtip a celkem šmrnc. Mluví jasnou řečí (fuck, shit, mother futer…) a je znát, že se Spikem Lee jsou dlouho kamarádi. Neříkám, že se povedlo úplně všechno, ale číslo má to, co můžete od vystoupení Stand Up Comedy čekat. Nebo že by to bylo Publik Relations? To už si musíte rozhodnout sami. Každopádně nečekejte Ajnštajna, jak vysvětluje teorii relativity. Spíš zpocenýho Novotnýho (toho co si říká bavič vole…). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímá mě Mike Tyson. 2.) Zajímá mě Mike Tyson a nevím, kdo byl Cus D'Amato. 3.) Zajímá mě Mike Tyson a nevím, kdo mu píchal bejvalku. 4.) Thx za titule ,,mark82“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(28.5.2014)

 • Visáč
  ***

  LOLes pre verbala: Vyčítať Tysonovi PíáR je ako vyčítať Madonne kurví kroj... Now back to the facts: Celý projekt autorsky i producentsky zastrešila Tysonova žena Kiki a podľa toho aj výsledok v réžii Spikea Leeho vyzerá. Iron Mike nostalgicky spomína, žartuje i dojíma publikum a je vlastne za cool sympaťáka - nothing wrong with that. Ibaže jeho kariéru sledujem pridlho na to, aby som mu zožral každý "act" aj s navijakom.(9.6.2014)

 • stuntmanMIKE
  ****

  Tak Iron Mike zavesil rukavice definitívne na klinec a vrhol sa na Stand Up Comedy. Musím povedať, že mu to išlo celkom dobre. Veľakrát som sa príjemne pobavil na jeho historkách a zážitkoch. Budem to musieť pozrieť ešte raz, keď vyjdú titulky, pretože nie vždy sa mu dá rozumieť.(28.1.2014)

 • Mike Tyson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace