Flowers in the Attic (TV film)

Drama / Mysteriózní / Thriller

Scénografie:

James McAteer

Kostýmy:

Lyn Kelly

Rozprudilo to vo mne kolobeh negativnych pocitov, mal som velku chut rozkopat tie dve špiny. Jeden z najcynickejsich filmov co som videl.(20.1.2014)

• kaylin

Námět tohoto příběhu se mi líbí, ale castingově je to tak špatně obsazené, myslím v roli dětí, že jsem měl problém se s nimi ztotožnit a vlastně se mi to ani nepodařilo. Ellen Burstyn předvádí jedno ze svých klasicky dobrých vystoupení, ale samotná její postava není až tak skvělá. Děti vypadají moc dobře a moc hrdinsky na to, aby se nechaly jen tak mlátit a trpěli, hlavně ti starší by měli být trochu víc uťáplejší. Dokonalost toho, jak mají upravené vlasy a kolik mejkapu nosí, jen podtrhává neschopnost vytvoření té správné atmosféry. Škoda, ten námět je hodně zajímavý a hodně kontroverzní. Budu se muset podívat na snímek z roku 1987, jehož je tento remakem. Oba filmy, původní i tento televizní vyházejí z knihy Virginie C. Andrews. Snímek bude pokračovat ve filmu "Petals on the Wind".(13.4.2014)

• dr.horrible

Tá myšlienka je parádna a s lepším scenárom, mohlo byť takmer SPOILER! toto meets toto Koniec SPOILERU!, v nudnom Tv spracovaní je to ale také nijaké. Horor ani náhodou, skôr psychologická dráma s prvkami thrilleru, ktorej ale chýba vyvrcholenie. Preto 2 hviezdy, aj keď na hranici. A tiež, tak zlý strih som nevidel už roky. Normálne neriešim, tu to ale už bilo do očí.. PS: Originál som nevidel(9.2.2014)

Vůbec by to nebylo špatný, ale chyběl tomu spád, švih, napětí, větší cit a hloubka, to je hrozná škoda. Mamku bych zlikvidovala jako první, coby herečku, to už ty děcka to zvládly líp. Námět výborný, možná by nebylo škoda jít víc do hloubky postav. Je tam mnoho otazníků, ještě zkusím časem film z roku 1987 a uvidím. Takhle je to hodně slabá trojka. Že pro Virginii Andrewsovou nejsou tahle témata vzdálená, vím už z četby jejích knih, které se čtou žel, daleko lépe I když po dvou pentalogiích jsem to vzdala, protože přece jen by to chtělo trochu změnu ústředního tématu. Ten už mně byl při čtení druhé pentalogie skoro proti srsti i když Virginie umí psát skutečně s citem.(13.4.2016)

• George Stobbart

Fíha, už dávno som nenatrafil na „film“, ktorý by mi po celý čas takto pil krv!(22.1.2014)