poster

Flowers in the Attic (TV film)

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 2014, 86 min

Režie:

Deborah Chow

Scénář:

Kayla Alpert

Kamera:

Miroslaw Baszak

Střih:

Jamie Alain
(další profese)
 • SheenaStaley
  odpad!

  Ak by sa dalo dat 5 odpadov tak ako 5* stále by to bolo málo...tvorcovia na tomto príbehu urobili zhruba rovnaké nepochopiteľné zlo ako matka na svojich styroch deťoch v tomto príbehu...prosím každého kto zvažuje, že si to pozrie aby si miesto toho prečítal predlohu (sama som ju zhltla za menej ako 24 hodín) alebo si radšej pozrite povodny film.... za toto by som filmárom dala elektrické kreslo...(31.7.2015)

 • Morholt
  ****

  Byl jsem přesvědčen, že si pouštím originál, ale remake mě v žádném případě nezklamal. Ellen Burstyn a Heather Graham zahrály dvě mrchy různého ražení dokonale a častokrát jsem měl chuť jim rozkopat ksichty. O to víc byly mé pocity na konci rozporuplnější, ale v tomto případě to nepovažuji za filmařskou chybu. Naopak. Své si odvedli i představitelé zavřených dětí a tak jediné, k čemu mám menší výhrady, byla atmosféra, která mohla být o něco temnější. Ale i tak se jedná o nadprůměrnou televizní zábavu. 75%(15.4.2015)

 • megan017
  ***

  Zatímco původní film trpěl nedostatkem psychologického dopadu na postavy, tak tady naopak je toho dostatek. Nicméně Grandmother vypadá až moc měkce(přesto nejlépe zahraná), chybí více trestání, které Cathy a Christopher prožili a takové ty lekacky, kdy babče ruplo v bedně. Já se nenudila, ale i tak by to pro někoho mohlo být nudné, protože i když bylo hezky ukázané, jak nejstaršímu sourozenci hrabe a společně se sestřičkou převzali rodičovskou zodpovědnost za jejich mladší sourozence(se všemi detaily), tak se tam nic v podstatě neděje. Myslím, že by neuškodilo trochu více se podívat na příběh ze strany babči i matky, kde by jsme víc sledovali, jaké jsou to svině trochu důklaněji. Žijeme v dobách Game of Thrones, takže Cathy a Christopher během měsíců řádili jako Jaime a Cersei za mlada. Netuším, zda to tak bylo i v knize. Ten konec mě naštval, chtěla jsem odvetu.(15.2.2016)

 • emma53
  ***

  Vůbec by to nebylo špatný, ale chyběl tomu spád, švih, napětí, větší cit a hloubka, to je hrozná škoda. Mamku bych zlikvidovala jako první, coby herečku, to už ty děcka to zvládly líp. Námět výborný, možná by nebylo škoda jít víc do hloubky postav. Je tam mnoho otazníků, ještě zkusím časem film z roku 1987 a uvidím. Takhle je to hodně slabá trojka. Že pro Virginii Andrewsovou nejsou tahle témata vzdálená, vím už z četby jejích knih, které se čtou žel, daleko lépe I když po dvou pentalogiích jsem to vzdala, protože přece jen by to chtělo trochu změnu ústředního tématu. Ten už mně byl při čtení druhé pentalogie skoro proti srsti i když Virginie umí psát skutečně s citem.(13.4.2016)

 • stuntmanMIKE
  *

  Tak tu máme zase jeden zbytočný rímejk s nehercami...(4.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace