poster

Sama nocí tmou

 • USA

  A Girl Walks Home Alone at Night

 • Slovensko

  Sama nocou tmou

Horor / Romantický / Thriller

USA, 2014, 99 min

Scénář:

Ana Lily Amirpour

Kamera:

Lyle Vincent

Střih:

Alex O'Flinn

Kostýmy:

Natalie O'Brien
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  **

  První polovina - zmatené hledání smyslu a řádu, občasné podlehnutí formálně vymazlené a atmosférické scéně. Druhá polovina - nenalezení smyslu a řádu, totální nezájem.(26.3.2015)

 • Goldbeater
  **

  Neskutečně prázdný film. Ach bože, kdyby hlavní postavou byla taxikářka, bylo by to zajímavější! Vlastně ne - byla by to levná kopie Scorseseho Taxikáře. Tento film by nezachránilo nic. Takhle se mi zdá, že slečna režisérka si chtěla jen splnit vizi a slepit do sebe pár hezkých obrázků, které ji napadly. Na výsledek ať si udělá každý svůj vlastní názor, ale pokud by v tom někdo chtěl (slovy režisérky) hledat stopy Lynche, nebo nedej bože snad i Leoneho, tak to hodně štěstí.(18.1.2015)

 • DDT
  **

  Vypadá to tak trochu jako studentský film, který se náhodou dostal do kinodistribuce. A nejlepší herecký výkon tu podává kocour!(22.1.2015)

 • dr.horrible
  *

  Zacitujem spamäti z filmu Orange County: "Napísal som hru." "To je super a o čom je?" "O upíroch, ale to sa iba tak zdá. V skutočnosti je to o zjednotení Nemecka..."(5.4.2015)

 • mirekem
  ****

  Mně se to líbilo, výtečnej byl Dominic Rains a jeho sjeťácká taneční kreace, vysloveně jsem si pochrochtával u nonverbálního vyznání lásky (Vand, Marandi) doprovázené skladbou Death od White Lies, mňam... Vůbec hudba byla silnou stránkou, Radio Tehran, Kiosk či Federale fungovaly skvěle. K tomu upírka na skejtu? Proč ne, fajn komedie...(9.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace