Voormanův problém (festivalový název)

• Česko

The Voorman Problem

(festivalový název)

Voorman Problem, The

Krátkometrážní / Komedie / Drama

Velká Británie, 2013, 13 min

Mark Gill
  • Houdini

Oscar 1 nominace: Krátký film(21.2.2014)

• KrestanFilms

Kdo už nějaký ten čas s Bohem žije, tak jasně poznal, že pokud by tato situace byla reálná (a může - akorát v podstatě jednodušší, jen Vorman je mistr klamu) tak Voorman nebyl Bůh, ale jeho odvěký nepřítel, který titul "Bůh" taktéž velmi rád používá. My ho však nazýváme satan, nebo ďábel... Charakter Vormana tomu naprosto odpovídal.(8.5.2015)

Znuděnej Bůh umí bejt pěkná svině, chudáci Belgičani :-D(28.2.2014)

Nic nového, vyjmečného ani zapamatováníhodného, ale přesto příjemná jednohubka k (mo)mentálnímu pobavení. Být objevování našeho problému na delší lokte, užili bychom si víc srandy. 3*(19.10.2014)

Nacpat srozumitelně do třinácti minut myšlenku, že Bůh má smysl pro humor a celý vesmír včetně našich životů je jedno velké hřiště.. Geniální.(21.9.2014)

• - Herci přijal své role bez nároku na honorář. (jezurka42)

• - Roli Voormana nabídli Kevinovi Spaceymu, ten, přestože se mu scénář velmi líbil, musel odmítnout kvůli nabitému diáři. Oslovil však svého přítele Toma Hollandera, jenž roli přijal. Díky Hollanderovi se poté k obsazení připojil Martin Freeman, který si zahrál roli doktora Williamse.

(jezurka42)