Voormanův problém (festivalový název)

• Česko

The Voorman Problem

(festivalový název)

Voorman Problem, The

Krátkometrážní / Komedie / Drama

Velká Británie, 2013, 13 min

Mark Gill
  • Houdini

Oscar 1 nominace: Krátký film(21.2.2014)

Chcete-li vidět něco, co si během dvanácti minut s přehledem nonšalantně vytře prdel užvaněným devadesátiminutovým Pozemšťanem, neváhejte! Geniální ukázka militantního kreacionismu otráveného věčného Strejce. Pokud by byl opravdu takový, začnu dobrovolně věřit a na dovolenou jezdím vlámovat do Valonské laguny. Je to mezi Holandskem a Francií.(19.9.2014)

Nic nového, vyjmečného ani zapamatováníhodného, ale přesto příjemná jednohubka k (mo)mentálnímu pobavení. Být objevování našeho problému na delší lokte, užili bychom si víc srandy. 3*(19.10.2014)

Znuděnej Bůh umí bejt pěkná svině, chudáci Belgičani :-D(28.2.2014)

• KrestanFilms

Kdo už nějaký ten čas s Bohem žije, tak jasně poznal, že pokud by tato situace byla reálná (a může - akorát v podstatě jednodušší, jen Vorman je mistr klamu) tak Voorman nebyl Bůh, ale jeho odvěký nepřítel, který titul "Bůh" taktéž velmi rád používá. My ho však nazýváme satan, nebo ďábel... Charakter Vormana tomu naprosto odpovídal.(8.5.2015)