Podívala jsem se na to celé znovu od 1.série po konec 2.série a líbilo se mi to. Samozřejmě je tam pár dílů, které nudí, ale převažuje ta zajímavější a napínavější část. V 1.sérii exceluje Goran Višnjić v té druhé zase Grace Gummer, která mě velmi mile překvapila. Námět hodně zajímavý, druhá série překvapující a napínavější než první a doufám, že Pierce Gagnon po Extantu dostane další herecké příležitosti.(11.7.2014)

Další sterilní sci-fi, kterou produkuje Steven Spilberg. A tak z osobních zkušeností jsem nečekala nic světoborného a nebyla jsem tak zbytečně zklamaná (viz Falling skies, Terra Nova, Under the dome...). Jde tedy o standardní podívanou z blízké budoucnosti, u které mi je celkem jedno, jaká bude. A nic na tom nemění, že v tom hraje Halle Berry.(15.11.2014)

Jakmile jsou na úvodu poměrně chytré sci-fi s mysteriózními prvky největším kladem skákající prsa běžící Halle Berry, čichám nějakou scénáristickou kulišárnu. Zhlédnutí S01E02 je bohužel ve hvězdách, a to jsem po nástinu děje čekal pravý opak.(16.7.2014)

Po pilote som creeped out, ale aj namotaná. Som zvedavá, čo sa z toho vykľuje...(20.7.2014)

Myslím, že první řada se vyvedla, některé díly byly sice jen nadprůměrné, ale některé se opravdu povedly, včetně finále. Halle Berry je tu velmi dobrá, ale největší hvězdou Extantu je jednoznačně Pierce Gagnon (Ethan).(18.9.2014)