Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Helo
  ****

  Potenciál jak hovado, snad to nevyšumí, jako u ostatních Spielbergovo serošů. Edit: Nevyšumělo. Dvě dějové linky, které se vzájemně ovlivňují, i když spolu v zásadě nemají nic společného. Jedna o mimozemšťanech, druhá o robotech, která se zjevně inspirovala u další Spielbergoviny A.I. Umělá inteligence, což vůbec není na škodu. Naopak to nabízí zajímavá témata. Zároveň jsou obě dějové linky svým způsobem trošku úchylné (můžeme milovat robota/můžeme milovat představu?). A závěr byl vůbec hodně povedený a silný. Stejně jako bylo vcelku povedená vize technologií blízké budoucnosti. A kluk hrající robota Ethana to dal naprosto božsky. Zatím tedy dávám hodně silné 4*, kvůli občasné roztahanosti, kdy by se to vešlo určitě do méně dílů. Ale pokud nezkazí další řadu, tak možná dám i pátou.(24.7.2014)

 • Disease
  ***

  Dobrý námět, jen ta velkohubá spielbergovská produkce to sráží, poslední tři díly dalo celkem dost práce dokoukat. A robospratek tomu taky nepřidal...(30.10.2014)

 • johnny2005
  **

  Prvních pět epizod je taková lepší Artificial Intelligence, pak to začne být nuda k uzoufání, která jen odhalí, že Halle Berry se ani deset let po obdržení Oscara nenaučila hrát.(8.9.2014)

 • Laerry
  ***

  Další sterilní sci-fi, kterou produkuje Steven Spilberg. A tak z osobních zkušeností jsem nečekala nic světoborného a nebyla jsem tak zbytečně zklamaná (viz Falling skies, Terra Nova, Under the dome...). Jde tedy o standardní podívanou z blízké budoucnosti, u které mi je celkem jedno, jaká bude. A nic na tom nemění, že v tom hraje Halle Berry.(15.11.2014)

 • jasiska
  ****

  Po pilote som creeped out, ale aj namotaná. Som zvedavá, čo sa z toho vykľuje...(20.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace