Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Helo
  ****

  Potenciál jak hovado, snad to nevyšumí, jako u ostatních Spielbergovo serošů. Edit: Nevyšumělo. Dvě dějové linky, které se vzájemně ovlivňují, i když spolu v zásadě nemají nic společného. Jedna o mimozemšťanech, druhá o robotech, která se zjevně inspirovala u další Spielbergoviny A.I. Umělá inteligence, což vůbec není na škodu. Naopak to nabízí zajímavá témata. Zároveň jsou obě dějové linky svým způsobem trošku úchylné (můžeme milovat robota/můžeme milovat představu?). A závěr byl vůbec hodně povedený a silný. Stejně jako bylo vcelku povedená vize technologií blízké budoucnosti. A kluk hrající robota Ethana to dal naprosto božsky. Zatím tedy dávám hodně silné 4*, kvůli občasné roztahanosti, kdy by se to vešlo určitě do méně dílů. Ale pokud nezkazí další řadu, tak možná dám i pátou.(24.7.2014)

 • jasiska
  ****

  Po pilote som creeped out, ale aj namotaná. Som zvedavá, čo sa z toho vykľuje...(20.7.2014)

 • Deeside
  ****

  Veliké překvapení od seriálu, který zase tak moc známý není a defakto jsem na něj narazil při hledání něčeho kratšího na pár dnů. Co mě přesvědčilo ke shlédnutí, tak jednoznačně obsazení. Halle Berry role doktorky Molly Woodsové sedne (btw s delšími vlasy jí to sekne mnohem více) a doplňující Pierce Gagnon jakožto humanich (jak zde nazývají androidy) Ethan hrál snad první hlavní dětskou roli, která mi vůbec nevadila. První série mi přišla více komornější ve stylu vědeckých výzkumů a debatování o vesmíru, děj se sem tam vlekl, ale naštěstí se příběh rozjel a do finále si seriál udržel tempo. K tomu samozřejmě přispěl svou postavou další herec, Goran Višnjić (hlavní mužská role v první sérii), a svým charismatem lehce zapadne do mysli jako sympaťák s hereckým nadáním. Ve druhé sezóně ho vystřídala herecká špička Jeffrey Dean Morgan a nahradil Višnjićovu uhlazenost a klidnost drsnějším vzhledem i chováním. Dá se říci, že první série byla seznámení se všemi třemi stranami, tak jest s mimozemšťany, humanichy a lidmi, zatímco ve druhé se rozjela mezi nimi válka, atmosféra zhoustla a přidalo se na plynu. Rozhodně jsem se nenudil, až na pár již zmiňovaných prvních dílů, a nebýt této vady na kráse, napálil bych plný počet hvězdiček. V neposlední řadě bych zmínil super efekty na TV seriál a dobrou hudbu. Docela rád bych si dal ještě menší nášup, nicméně myslím, že zakončení bylo obstojné a je lepší to tak nechat. Více takovýchto překvápek!(28.9.2016)

 • Disease
  ***

  Dobrý námět, jen ta velkohubá spielbergovská produkce to sráží, poslední tři díly dalo celkem dost práce dokoukat. A robospratek tomu taky nepřidal...(30.10.2014)

 • slayerrrr
  ***

  Pilot: Obrovské překvapení! To co z trailerů vypadalo, jako žánrový výplach se po hodině čiré zábavy vybarvilo v originální sci-fi drama tančící na hraně mezi vztahovým thrillerem a mysteriózním scífkem, jež na televizních obrazovkách nevídáte každý den. Halle po dlouhé době předvádí solidní herecký výkon a tempo pilotu sympaticky odsýpá. Teď jen, aby nám to nesklouzlo k průměrné vztahovce. 80%(22.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace