Flash (TV film)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Fantasy

USA, 1990, 94 min

Robert Iscove

Jeff Marsh

Marvelákom to v televízii nikdy veľmi nesedelo, ale dá sa.(10.5.2011)

Protože mám rozkoukaného současného Flashe, musel jsem si pustit i tuto starší verzi, kde se v hlavní roli objevuje John Wesley Shipp, který si v té nové zahrál Barryho tátu. No ve všech ohledech průměrné, obzvláště v porovnání s novou verzí, ale na druhou stranu docela mile zábavné a vtipné. (Dabing = katastrofa)(16.2.2016)

Celkem zajímavá comicsová předělávka. Zvláštní nádech, trochu nudnější, ale přišlo mě to v době shlédnutí celkem dobré.(4.2.2005)

• choze

"VŽDYCKY JSEM VÁS UČIL, ŽE S PRÁZDNÝM ZÁSOBNÍKEM NEMůŽETE STŘÍLET." - "ALE JÁ MÁM NABITO." FLASH, CAPTAIN AMERICA, FANTASTIC FOUR, NICK FURY, WITCHBLADE... 90. léta byla bohatá na mizerné comicsové televizáky. FLASH do našich videopůjčoven dorazil (spolu s Pyunovým CAPTAIN AMERICA) v jejich první polovině a sice v podobě tří videokazet, z nichž první obsahovala pilot k televiznímu seriálu a další dvě vždy po dvou tématicky podobných spojených seriálových dílech. Pilot, později rozstřižený do dvou epizod, nabízí dle očekávání to nejohranější superhrdinské schéma (marná sláva, comicsový Flash poprvé vyběhl už ve 40. letech) zahrnující obligátní nehodu v laboratoři a k superhrdinství motivující smrt blízké osoby, a velmi legrační triky.(12.9.2008)

Roztomilo hravé TV béčko so slušnými hláškami, bavil som sa, také malé osvieženie oproti dnešným vylešteným vysokorozpočtovkam. /70%/(16.9.2012)

• - Jméno staršího bratra Barryho Allena (John Wesley Shipp) je Jay. Jay Garrick byl původní Flash v komiksech. (JORDY)