Muži, ženy a děti

Men, Women & Children

Drama / Komedie

USA, 2014, 116 min

Prosím Vás, Emma Thompson je tam vypravěčkou, kterou pouze uslyšíte, kvůli ní jsem do toho šla a pak pic, nic i když se hezky poslouchá. Mám dost rozpačité pocity a opravdu nevím jak ohodnotit snímek, kde jsem byla v první polovině filmu přesvědčená, že to nezvládnu pro ducha, který se linul nakonec celým filmem. Druhá polovina to přece jen trochu vybalancovala hlubším pohledem na problematiku, která je s tím spojená. Nicméně Jason mě ale příliš křečovitě vedl tímto katastrofickým scénářem tam, kam chtěl on, bez možnosti úniku a to se mně přece jen trochu příčilo.(7.1.2015)

• Conner.s

Reitman se snaží o pamětihodný film. Chce zobrazit veškerou frustraci dnešní doby, dát ji průběh, rozuzlení a celé to zakončit moudrým voiceoverem. Lepší by bylo natočit o tom dokument. Filmovému vyprávění velmi ubližují veškeré komunikační titulky, které nám Reitman bez zábran hází na obrazovku. První polovinu jsem protrpěl, ve druhé mi dokázal, že v jeho filmu přeci jen něco je, ale ne tolik, kolik by sám chtěl. 40%(17.1.2015)

Muži, ženy, deti ... a ich problémy, starosti, túžby (aj tie tajné), omyly, pokusy, mobily, notebooky, účty na sociálnych sieťach (aj tie tajné), skrátka skutočný vs. virtuálny svet. Muži, ženy a deti ... film, na ktorý sa dobre pozerá, ale ktorý mi bohužiaľ prišiel miestami veľmi príručkový. Muzika skvelá. Videné v rámci Tour po Amerike 2016 (9.5.2016)

Mladeho Reitmana moc naštudovaného nemám, ale zaujal ma obsah tak som sa na to mrkol. Na to, že taketo filmy moc nie sú pre nás tvrdých chlapov, celkom ma zaujala tato téma a aj Sandler (ktorého moc nemusím). Zaujímavý pohlaď na vzťahy, či tento internetový-mobilný svet. Dobrý film. 80% - 4*(4.8.2015)

Nebylo to úplně marné, ten pohled na všechny nešvary dnešní doby je poměrně trefný. Ovšem snímek postupem času ztrácí dech a zůstává u mě tak u mě pouhým slabým odvarem Americké krásy.(17.4.2016)