Věčně mladá

(neoficiální název)

Navždy mladá

Drama / Romantický

USA, 2015, 112 min

Začalo to opravdu pěkně, i to že byl Ellis trochu vtěrka bych přežila, nebo to tak hrozné stalkerování jako ve Stmívání, ale pak to své kouzlo ztratilo. I přes všechny ty krásné obrazy a prostředí, i přes příjemný hlas vypravěče to nakonec skončilo dost fádně a mé nadšení z pěkného začátku velmi ochladlo. V podstatě vše, co se dělo od té chvíle, co obrátila auto, stálo za starou bačkoru. Pěkný romantický snímek, slabá Makropulos, ze kterého se nakonec vyklube něco naprosto průměrného, ačkoliv to mělo šanci vybočit. Nemluvě o tom, že jsem to vlastně ústřednímu páru nepřála - ne takhle, ne tak zbrkle. Nakonec mi přišlo, že víc milovala jeho tátu, ale to zřejmě bylo tím, že Ford je prostě mnohem lepší herec než Huisman.(17.12.2015)

Přes ten konec, který mi přišel už moc a dost film zkazil, mi to přišlo jako opravdu hezký romantický film s dost originálním námětem a tak nemohu jinak, než mu přilepšit.(8.10.2015)

Opravdu nádherný film, který mě nadchnul nejen skvělým hereckým výkonem Blake Lively a sympatickými Huismanem a legendárním Harrisonem Fordem, ale hlavně nádherným zpracováním a druhou polovinou filmu, která si mě naprosto získala tak, že jsem musel hned doporučovat všem kamarádům a kamarádkám a podívat se znovu :) 90% Zároveň jsem narazil na dva seriály s podobnou tématikou, které chci vyzkoušet : http://www.csfd.cz/film/372801-forever/ a http://www.csfd.cz/film/235192-new-amsterdam/(23.7.2015)

• Coleator

Tak i když se od filmu, který má mezi žánry i položku Romantický, zrovna neočekává scénáristická bomba, tohle bylo vážně špatný... Možná, že někomu ta průhlednost nevadí, ale tady nebyl ani jeden překvapivý zvrat (z čehož vyplývá i nulové napětí - u dramatu docela problém)... Úvodní, neoriginalní, nápad pěkný, ale to provedení vážně děs... 50%(27.1.2016)

Asi bych dala alespoň o hvězdu méně - jako objektivní hodnocení, ale film mě i přes některé vady nadchl a moc se mi líbil. Originální námět, nádherné vizuální zpracování a výborní herci. Krásná a elegantní Blake svou roli ztvárnila výborně a postava Harrisona Forda se mi líbila nejvíce a dojala mě. Plusem je krásná hudba. https://www.youtube.com/watch?v=zV4ejdKMPJA(14.10.2015)