Tajný život mazlíčků

• Kanada

The Secret Life of Pets

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Musim rict, ze jsem cekal o moc vic. V dnesni dobe uz nestaci mit jen partu vice ci mene sympatickejch zvirat, ktery nekam putujou. Sem tam je to sice vtipny, ale spis ve stylu, jeee roztomily zviratko, nez ze by tu byl nejakej vylozene megozni for. Tohle je podle me proste idealni animak pro mensi deti, u kteryho se budou rodice silne nudit. Jinak k tomu asi neni moc co dodat, i pres kratkou stopaz se film misty trochu tahne, ty nejlepsi vtipy byly predstaveny uz v ukazce a animace ani hudba k zadny spicce nepatri. Za me zklamani.(2.12.2016)

Člověk slyší mluvit Louise C.K a čeká, kdy přistane nějaká ta píča, píča, píča a vono nic, naštěstí i ten poměrně lehčí scénář spíš pro menší umí pobavit.U některých scén sme se hodně zasmáli, ale upřímně sem čekal něco spíš z tý domácnosti a co ti mazlíčci dělají, než zase akční fantasmagorii jak čokli a vepři řídí káry.Ale doba si už asi žádá tyhle přeafektovaný kokotinky.Já vůl si totiž myslel, že náš Yokrshire leží doma, kouše mi bačkory a chčije na koberec a vona ta mrška krade PPLku dodávky a lítá po městě.Film dobrej, mohl bejt ale legendární.75%.(26.9.2016)

Trailer ukázal to nejlepší a až na zábavný rozjezd nás čeká typický, ale snesitelný animovaný snímek, který sedne dětem a dospělý to jen přetrpí.. 5/10 = 53%(19.11.2016)

Ve velkých celcích vizuálně ohromující, ale v každém jiném ohledu jenom další z řady nevýrazných, nenápaditých animáků, který je určen hlavně pro děti. Tvůrci neodhadli míru, a tak tu máme skutečně hromadu zvířecích hrdinů, z nichž většina je v podstatě nevyužitá. Značná část humoru jsou různé pády a grimasy zvířátek, a samotná zvěř slouží kolikrát jen jako rekvizita, která v celém filmu udělá jeden laciný žertík. Vtipný je samozřejmě roztomilý bílý králíček, posedlý vyhlazením nezodpovědných páníčků a paniček (v českém znění Martin Dejdar;)), naopak se dá setkat i s určitými strašidelnými scénami, které posouvají hranici doporučeného věku malého diváka o něco výš, než by se dalo u podobného filmu čekat. Vzato kolem a kolem, nenudil jsem se, ale nic nového jsem také neviděl. Na skutečnou A třídu se budou hoši z Illumination muset ještě dost naučit o filmovém průmyslu a vyjednáváních, která se v jeho rámci dějí. Za tu povedenou vizuální stránku a jasnou nenávist tvůrců ke kočkám jsem ochoten dát 70%. Na víc to podle mě nemá.(21.8.2016)

Tajný život maznáčikov sa kludne môže zaradiť medzi tie lepšie animáky za rok 2016. Mňa to bavilo, hafani pobavili, prišlo mi to aj dosť plné nápadnou, pôsobí to celkom sympaticky, milo, hravo, zábavne, k tomu si prirátajme opäť výborný slovensky dabing a o zábavu máte postarané. 80% - 4*(12.12.2016)

• - Ve filmu se objeví pár odkazů na animák Já, padouch (2010). Například píseň "Happy", hrající v jednom autě, která je oficiální písní filmu Já, padouch. Nebo kostým jednoho ze psů na konci filmu. (MeanWhile)

• - V kině byl před filmem promítán krátký mimoní film s názvem Mimoni jsou sekáči (2016). (Durdas)

• - Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)