Tajný život mazlíčků

Tajný život maznáčikov

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

• Spiker01

Ok, druhý Padouch se nekoná. Produkce vsadila na mladší publikum a do kasičky bylo samozřejmě nechutně nasypáno, ale já se fakt hrozně nudil. Některé věci vtipné byly a občas jsem se pousmál, ale jinak slabota a další důkaz toho, že animáky u mě uspějí už opravdu jen ty nejkvalitnější s dospělejšími ambicemi...4/10(9.9.2016)

Coz o to, je to prijemne a zabavne, ale co na tom, kdyz je to vsechno uz tak okoukane a zoufale nenapadite. Sled vice (zvireci party, prepadeni) a mene (tovarna na parky, stretnuti na moste) zdarilych skecu spojenych tim nejutlejsim moznym, po vsech strankach fadnim pribehem. Zamrzi ale predevsim nedostatecne charakterizovane postavy, za coz jiste nese vinu i tentokrat slabsi hlasove obsazeni (potesil jen Kevin Hart). Srovnani se ZOOTOPII jsou zrejme nevyhnutelna, ale tohle je o dost nizsi liga.(15.7.2016)

Dílčí gagy výborné, občas geniální, ale jinak tradiční animák, často jsem se přistihl, že nejsem napnut, kam příběh směřuje, nuda nastoupila také. 70%.(22.8.2016)

Musim rict, ze jsem cekal o moc vic. V dnesni dobe uz nestaci mit jen partu vice ci mene sympatickejch zvirat, ktery nekam putujou. Sem tam je to sice vtipny, ale spis ve stylu, jeee roztomily zviratko, nez ze by tu byl nejakej vylozene megozni for. Tohle je podle me proste idealni animak pro mensi deti, u kteryho se budou rodice silne nudit. Jinak k tomu asi neni moc co dodat, i pres kratkou stopaz se film misty trochu tahne, ty nejlepsi vtipy byly predstaveny uz v ukazce a animace ani hudba k zadny spicce nepatri. Za me zklamani.(2.12.2016)

nijak zvlášť originální, ale zato dost vtipný a moc roztomilý animák, který je ideální jako večerní oddychovka.. slabší 4*(22.9.2016)