Tajný život mazlíčků

The Secret Life of Pets

Tajný život maznáčikov

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Není to vysloveně marnost nad marnost, ale dospělák si tolik neužije jako děcko. Nicméně pokud se vám líbily vtípky z traileru, tak si mazlíčky dopřejte. Jsou tu kočičky a pejsci a rybičy a vůbec bezva zvířátka. #čsfdprojekce(12.8.2016)

Spíš pro dětičky, žádné velké nadšení se nekonalo. Poměrně dost slabý příběh a místy nuda, kdo viděl po Zootopii bude pravděpodobně zklamán. Ale jako oddechovka, no proč no. Na druhou stranu pokud film vypnete hned po Minionech řádících na zahrádce, tak ani o nic nepřijdete.(27.7.2016)

V prvních minutách jsem se rozplývala nad krásným animovaným New Yorkem a řehtala se nad perfektně dotaženým chováním a pohyby domácích mazlíčků. Pokud nějakého z nich vlastníte, rozhodně vás pobaví, jak moc se tahle zvířátka podobají těm vašim. Roztomilý, vtipný, trefný... takový je začátek filmu. Pak už jde jenom o tisíckrát ohraný příběh o tom, jak se jedna parta zvířátek snaží zachránit druhou partu nejen před útulkem. Dětem tahle story bude stačit, dospělým už spíš ne. 3*(13.8.2016)

Já to beru. Jak už tu bylo napsáni několikrát, je to výjimečně animák zaměřený opravdu na děcka. Jako dospělý si film užijete, pokud máte kočku, nebo hafana a najdete v tom každodenní strasti a radosti. Vtipy hodně sází na animaci zvířátek, vyloženě scenáristická práce s humorem neměla moc společného. Příběh a hlavní zápletka největší klišé všech dob, vykrádání jiných, úspěšnějších animáků. Ale samozřejmě jsem se nasmála. Bohužel viděno s dabingem, kde mi to příšerně kazil Vydra. A taky tam bylo dost silně nesympatických zvířat, což by se u filmu, kde můžete ovlivnit opravdu VŠECHNO stávat nemuselo. 4*(13.8.2016)

• DaViD´82

Synátor i zbylé dětské osazenstvo sálu hýkalo nadšením, zatímco dospělé publikum to neprotrpělo mlácením hlavami o sedačky, ale bez újmy si to odevzdaně odsedělo. V úvodních gagy nabitých patnácti minutách se dokonce i skvěle bavilo. Pak však tvůrcům docházejí nápady (a ostatně i snaha) a přepínají do rutinního módu stokrát viděné upištěné eskapády se žvížátky pro nejmenší, kde ty lepší momenty jsou nestydatě ukradené z jiných animáků; od Příběhu hraček až po celovečerní Ovečku Shaun. Největší kámen úrazu však je, že v té přehršli postaviček/reklam na plyšový sortiment mají nějakou osobnost (a tedy zajímavost) přesně dvě, zbylé jsou promrhaným potenciálem (třeba dravec je v zásadě totožná postava co Hank v Dory, ale krom své úvodní scény už je pouze do počtu).(23.8.2016)