Tajný život mazlíčků

• Kanada

The Secret Life of Pets

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Příjemný animovaný snímek se skvělou grafikou (celý New York vpadá vážně perfektně) a hezkým milým příběhem. Musím říct, že jsem byl mile překvapen, když jsem zjistil, že vše co jsem viděl v traileru bylo v prvních dvaceti minutách filmu. (I když by mi podobných scén ve filmu nevadilo o mnoho víc možná i proto je tu o hvězdičku méně). Když se na scéně objevil Snowball říkal jsem si, zda film nenabere spíše nucený směr, prostě něco aby film nebyl jen z krátkých klipů, ale naopak se mi to líbilo. Tu jednu hvězdu která schází do plného počtu lze přispět tomu, že humor a vtip trochu uprostřed kolísá jde to od shora dolů ale film se vzpamatuje, několikrát přinese perfektní momenty a rozhodně je Tajný život mazlíčků skvělou animovanou komedii pro každého. Rozhodně příjemné překvapení.(13.8.2016)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $354,602,045Tržby Celosvetovo $726,207,626Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ jedno z milých prekvapení roka 2016, režisér Chris Renaud to opäť dokázal, z minima vykresal maximum, výborne pojal príbeh o domácich maznáčikoch a z maximálne úderným humorom baví po celý čas, dokonca dokáže aj dojať, plusom 3D efekt, výborná oddychovka, ktorá dokonca poráža konkurenciu v podobe Zootopie a Hľadá sa Dory /videl v kine 3D verziu 2x: 95%/ __pred týmto animákom v kine beží krátkometrážny film: Mimoni jsou sekáči(19.8.2016)

Každý majiteľ domáceho zvieraťa sa pousmeje nad správaním sa tunajších maznáčikov. Výstižné zvieracie správanie doplňujú podarené "charaktery", ktoré ponúkajú skvelú zábavu. Príbeh je otrepaný, prispôsobený k naháňačkám, zachraňovaniu atď... úvod a záver sú však bezkonkurenčnou zábavou. V záplave pokračovaní ide o príjemné osvieženie.(21.8.2016)

Čím ohromit u animovaných filmů, když už v tomto žánru takřka všechno bylo? Líbil se mi hlavní hrdina Max a líbila se mi myšlenka, že můj králíček místo toho aby na mě čekal doma, tak vyvádí nějaké skopičiny - třeba si zapne telku nebo kouká z okna a povídá si s ptáčky apod.. Nedokážu si to představit, a to je přesně důvod proč se podívat na tento film :-). Jasné je to asi spíše pro malé děti, ale mě to zaujalo. Nejvíce se mi líbil malý papoušek a jeho let (kdo neví musí o čem je řeč musí se na film mrknout) a také despotický bílý králíček.(25.8.2016)

Co naši chlupatí miláčci dělají, když vytáhneme paty z domu. Tohle by rád věděl nejeden majitel nějakého chlupáčka (myslím, že zpochybňovat to, že ryby nadále plavou v akvárku, pokud zrovna to akvárko nepraskne, je zjevný nesmysl i pro hodně zažrané akvaristy). Popravdě, většinou spí, občas se poohlédnou, zda jsme někde nenechali příhodně v dosahu nějakou mňamku, nebo zda by se lépe nespalo v našich postelích, nebo zda nepotřebuje poupravit nějaká ta bota. Animované hrdiny však čeká velké dobrodružství v New Yorských ulicích i stokách, exkurse snů v továrně na párky a sblížení v rámci stoky i načančaných bytů. Zpodobnění jednotlivých zvířat je naprosto dokonalé, kdo má doma psa, musel v těch psících a jejich reakcích na míček, motýlka, cokoliv ... toho svého vidět. U koček to nejspíš bude podobné, ale ty tak zmapované nemám. Soudím-li ale podle morčete a králíka (ano, mám doma malého bílého ušatého teroristu) jsou nepochybně stejně zmáknuté i ty kočky. Za příběh objektivně tak něco lehce přes tři hvězdy, za ty psí oči a za bílého králíčka, kterého budu milovat až do konce života, další dvě. Kdo nemá speciální vztah ke králíkům, asi tohle hodnocení nedokáže pochopit, což je chyba jeho a ne králíků.(5.9.2016)

• - V kině byl před filmem promítán krátký mimoní film s názvem Mimoni jsou sekáči (2016). (Durdas)

• - U konce, když se andulka vítá se svým majitelem, a ten si sedne do křesla, je v pozadí vidět plakát na film Ptáci (1963). (spectre007)

• - Ve filmu se objeví pár odkazů na animák Já, padouch (2010). Například píseň "Happy", hrající v jednom autě, která je oficiální písní filmu Já, padouch. Nebo kostým jednoho ze psů na konci filmu. (MeanWhile)