poster

Tajný život mazlíčků

 • USA

  The Secret Life of Pets

 • Slovensko

  Tajný život maznáčikov

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ****

  Člověk slyší mluvit Louise C.K a čeká, kdy přistane nějaká ta píča, píča, píča a vono nic, naštěstí i ten poměrně lehčí scénář spíš pro menší umí pobavit.U některých scén sme se hodně zasmáli, ale upřímně sem čekal něco spíš z tý domácnosti a co ti mazlíčci dělají, než zase akční fantasmagorii jak čokli a vepři řídí káry.Ale doba si už asi žádá tyhle přeafektovaný kokotinky.Já vůl si totiž myslel, že náš Yokrshire leží doma, kouše mi bačkory a chčije na koberec a vona ta mrška krade PPLku dodávky a lítá po městě.Film dobrej, mohl bejt ale legendární.75%.(26.9.2016)

 • HoneyBunny
  ***

  Animace hezká, ale Tajný život mazlíčků nenabízí nic, co byste neviděli jinde. Obzvlášť Toy Story (1 i 2) se tu vykrádá slušně - ke starému psovi Maxovi (kovboji Woodymu) přibude pes nový (Buzz Rakeťák), zpočátku si nerozumí, pak se ztratí a musejí najít cestu domů, následuje honička s auty, setkání s opuštěnými zvířátky (v Toy Story hračkami) atd. atd. Mazlíčky jdou na jistotu, jdou po penězích rodinek s dědičkami, které se budou rozplývat nad roztomilými zvířátky a přímočarými vtípky. Neurazí, nenadchne. Kdybych film neviděla zdarma v rámci čsfd projekce, ale musela za něj platit, tak bych byla přísnější, protože tohle je zkrátka jen sériový produkt. Chcete vidět originální animák dělaný srdcem? Zkoukněte radši Zootropolis.(12.8.2016)

 • berny2468
  *****

  Jsem překvapen. Na toto jsem zašel kvůli bratrovi, který na to chtěl jít, a tak jsme šli. Čekal jsem nudu, ale ta nepřišla, bratr ani já jsme se nenudil, ale bavili a často i smáli. Hlavní myšlenka se mi celkem líbí a povedlo se i na to navázat, což se ne vždy dokáže podařit. Je to i velmi vkuse písničkově doprovozeno. Myslím si že to je výborná volba pro návštěvu kina s Vašimi dětmi, protože nudit se nebudete... 85%.(7.9.2016)

 • Pierre
  ****

  Já zklamaný vůbec nejsem, naprosto to splnilo účel a mé očekávání. Úvodní představovačka hlavních postav už známá z traileru mě pobavila i v kině a to co následovalo potom mi nepřipadalo nějak slabší. Na scénu se dostali další výborné zvířecí postavy a hlavně dokonalá záporná postava králičího rebela. Příběh se nevlekl a animace byla promakaná do posledního detailu. Z té jsem byl skutečně unešený a líbila se mi ještě víc než u Pixarovských animáků. Pobavil jsem se, odpočinul si. Nějak víc se vtom nemám potřebu patlat. Spokojenost.:-) P.S. Vyplatí se neodcházet ze sálu (anebo film nevypnout) hned jak začnou závěrečné titulky.(18.9.2016)

 • Jezinka.Jezinka
  *****

  Co naši chlupatí miláčci dělají, když vytáhneme paty z domu. Tohle by rád věděl nejeden majitel nějakého chlupáčka (myslím, že zpochybňovat to, že ryby nadále plavou v akvárku, pokud zrovna to akvárko nepraskne, je zjevný nesmysl i pro hodně zažrané akvaristy). Popravdě, většinou spí, občas se poohlédnou, zda jsme někde nenechali příhodně v dosahu nějakou mňamku, nebo zda by se lépe nespalo v našich postelích, nebo zda nepotřebuje poupravit nějaká ta bota. Animované hrdiny však čeká velké dobrodružství v New Yorských ulicích i stokách, exkurse snů v továrně na párky a sblížení v rámci stoky i načančaných bytů. Zpodobnění jednotlivých zvířat je naprosto dokonalé, kdo má doma psa, musel v těch psících a jejich reakcích na míček, motýlka, cokoliv ... toho svého vidět. U koček to nejspíš bude podobné, ale ty tak zmapované nemám. Soudím-li ale podle morčete a králíka (ano, mám doma malého bílého ušatého teroristu) jsou nepochybně stejně zmáknuté i ty kočky. Za příběh objektivně tak něco lehce přes tři hvězdy, za ty psí oči a za bílého králíčka, kterého budu milovat až do konce života, další dvě. Kdo nemá speciální vztah ke králíkům, asi tohle hodnocení nedokáže pochopit, což je chyba jeho a ne králíků.(5.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace