Tajný život mazlíčků

• Kanada

The Secret Life of Pets

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Já jsem se náhodou velice dobře bavila! Netvrdím, že to byla jedna velká šou od začátku do konce, hluchá místa jsem našla i tam, ale jinak legrace a smích! Opravdu krásná animace s některými skutečně velkolepými záběry, kdy jsem si říkala, že není špatné si sednout na okenní parapet stejně jako Kate, a kochat se pohledem na Nový Jork, místo čučení na bednu. Na druhou stranu já mám výhled na hory a to bych asi neměnila. Nakopla bych ale ty, kteří nechodí do kina včas a zavazí, když se snaží dostat ke svému místu.(6.11.2016)

Celkem sympatický film, docela to vystihlo tu zvířecí náturu. Škoda jen, že to nebylo celé o kočíčkách... Pak by to mělo 5* jistých i kdyby to byla nehorázná sra*ka. :-D(6.10.2016)

• Happens

Je to koukatelné z hlediska precizního ztvárnění pohybů charakterizující zvířata. Koukatelné taky z hlediska dětí. Infantilní scénky střídají jedna druhou, příběh uvízl kdesi na začátku. Bohužel, trailer byl tak dobrý, že vytvořil příliš vysoká očekávání a film stojící svou dětskostí o pět let méně za Zootropolisem zůstává jakousi divnou pohádkou.(9.8.2016)

• Khalesi

Nepoviem, že sa na to nepozeralo pekne, ale to je tak asi najvačší bonus. Predovšekým pre detské publikum ovšem už nie s dorazom na nejakú hlbšiu myšlienku. Zvieratká proste tu sú pre ľudí a ich potreby. Nevadí ani, ak budú zavreté celý deň doma, pretože ktovie aké dobrodružstvá tam zažívajú.... Klasické namotávanie detského diváka na civilizačné nezmysly. Pokiaľ budú mať filmy pre deti takúto chabú úroveň, nedá sa očakávať, že sa prístup ľudí k zvieratám a prírode zlepší ani do budúcna.(10.10.2016)

Tak předně, tohle je hlavně film pro malé děti. Pro dospěláckou eskortu už toliko né a i když je leckdo zvyklý, že i v těch animácích pro malé jsou sem tam vtípky pro doprovod, tady toho mnoho čekat nelze. Začátek je celkem vtipný a velice milý byl i konec. To mezi tím prostě jen tak prošlo. Dětem se to líbilo, což považuji za hlavní. Nejeden animák dnes už nudí i je. Já jsem ale od toho čekal víc. Víc těch fórků o tom co si myslí zvířátka, když paničky a páníčkové vypadnou do práce. Něco na způsob filmuV hlavě, ale zvířecí... Leckdo tam sice pozná typické znaky chování těch svých miláčků - andulka pinká zobáčkem do sklenice, kočičák kope do hračky, pejsáni zkouší všechny možné typy grimas a vrtění ocáskem..to je ale asi tak vše. Dál už je to jen pohádka, protože zvířátka ve filmu řídí auta atd... Jedno vidění v klidu přežijete, dokonce i druhé a možná i třetí. Ale pokud bych měl film doporučit jako super animák pro celou rodinu, tak to bohužel... Škoda, že už nejsem prtě :-(. Hvězdu navíc dávám za účast jezevčíka! Tři granule. * * *(20.1.2017)

• - Ve filmu se objeví pár odkazů na animák Já, padouch (2010). Například píseň "Happy", hrající v jednom autě, která je oficiální písní filmu Já, padouch. Nebo kostým jednoho ze psů na konci filmu. (MeanWhile)

• - Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)

• - V kině byl před filmem promítán krátký mimoní film s názvem Mimoni jsou sekáči (2016). (Durdas)