Tajný život mazlíčků

• Kanada

The Secret Life of Pets

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Tak předně, tohle je hlavně film pro malé děti. Pro dospěláckou eskortu už toliko né a i když je leckdo zvyklý, že i v těch animácích pro malé jsou sem tam vtípky pro doprovod, tady toho mnoho čekat nelze. Začátek je celkem vtipný a velice milý byl i konec. To mezi tím prostě jen tak prošlo. Dětem se to líbilo, což považuji za hlavní. Nejeden animák dnes už nudí i je. Já jsem ale od toho čekal víc. Víc těch fórků o tom co si myslí zvířátka, když paničky a páníčkové vypadnou do práce. Něco na způsob filmuV hlavě, ale zvířecí... Leckdo tam sice pozná typické znaky chování těch svých miláčků - andulka pinká zobáčkem do sklenice, kočičák kope do hračky, pejsáni zkouší všechny možné typy grimas a vrtění ocáskem..to je ale asi tak vše. Dál už je to jen pohádka, protože zvířátka ve filmu řídí auta atd... Jedno vidění v klidu přežijete, dokonce i druhé a možná i třetí. Ale pokud bych měl film doporučit jako super animák pro celou rodinu, tak to bohužel... Škoda, že už nejsem prtě :-(. Hvězdu navíc dávám za účast jezevčíka! Tři granule. * * *(20.1.2017)

Celkem sympatický film, docela to vystihlo tu zvířecí náturu. Škoda jen, že to nebylo celé o kočíčkách... Pak by to mělo 5* jistých i kdyby to byla nehorázná sra*ka. :-D(6.10.2016)

Dílčí gagy výborné, občas geniální, ale jinak tradiční animák, často jsem se přistihl, že nejsem napnut, kam příběh směřuje, nuda nastoupila také. 70%.(22.8.2016)

Člověk slyší mluvit Louise C.K a čeká, kdy přistane nějaká ta píča, píča, píča a vono nic, naštěstí i ten poměrně lehčí scénář spíš pro menší umí pobavit.U některých scén sme se hodně zasmáli, ale upřímně sem čekal něco spíš z tý domácnosti a co ti mazlíčci dělají, než zase akční fantasmagorii jak čokli a vepři řídí káry.Ale doba si už asi žádá tyhle přeafektovaný kokotinky.Já vůl si totiž myslel, že náš Yokrshire leží doma, kouše mi bačkory a chčije na koberec a vona ta mrška krade PPLku dodávky a lítá po městě.Film dobrej, mohl bejt ale legendární.75%.(26.9.2016)

Příjemný animovaný snímek se skvělou grafikou (celý New York vpadá vážně perfektně) a hezkým milým příběhem. Musím říct, že jsem byl mile překvapen, když jsem zjistil, že vše co jsem viděl v traileru bylo v prvních dvaceti minutách filmu. (I když by mi podobných scén ve filmu nevadilo o mnoho víc možná i proto je tu o hvězdičku méně). Když se na scéně objevil Snowball říkal jsem si, zda film nenabere spíše nucený směr, prostě něco aby film nebyl jen z krátkých klipů, ale naopak se mi to líbilo. Tu jednu hvězdu která schází do plného počtu lze přispět tomu, že humor a vtip trochu uprostřed kolísá jde to od shora dolů ale film se vzpamatuje, několikrát přinese perfektní momenty a rozhodně je Tajný život mazlíčků skvělou animovanou komedii pro každého. Rozhodně příjemné překvapení.(13.8.2016)

• - U konce, když se andulka vítá se svým majitelem, a ten si sedne do křesla, je v pozadí vidět plakát na film Ptáci (1963). (spectre007)

• - V kině byl před filmem promítán krátký mimoní film s názvem Mimoni jsou sekáči (2016). (Durdas)

• - Ve filmu se objeví pár odkazů na animák Já, padouch (2010). Například píseň "Happy", hrající v jednom autě, která je oficiální písní filmu Já, padouch. Nebo kostým jednoho ze psů na konci filmu. (MeanWhile)