Tajný život mazlíčků

The Secret Life of Pets

Tajný život maznáčikov

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Příjemná animovaná jednohubka, která nepřichází s ničím novým, avšak i to mnohokrát viděné podává velice svěže a s notnou dávkou humoru. The Secret Life of Pets je ideálním filmem na ospalé odpoledne, jelikož nehraje na vážnou notu a obsahuje mnoho skvělých gagů, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. A nejlepší postava? Jednoznačně šílený bílý králíček jménem Snowball! „The revolution has begun! Liberated forever, domesticated never!“(28.7.2016)

Sbalil jsem své dva malé synáčky a vyrazil jsem do hradišťského kina na 2D projekci, o které jsem tušil, že to bude něco jako Doba ledová - čili spíše pro malé dětičky, dospělý to zvládne a sem tam se na něj mrkne nějakou tou hláškou. Nemýlil jsem se ani náhodou a opravdu jsem na plátně sledoval příběh, který malé zaujal příběhem milých zvířátek a dospělého nechal od polovinu filmu nudit. Ale to nevadí, film je pro děti a těm se to líbilo.(14.8.2016)

Ve velkých celcích vizuálně ohromující, ale v každém jiném ohledu jenom další z řady nevýrazných, nenápaditých animáků, který je určen hlavně pro děti. Tvůrci neodhadli míru, a tak tu máme skutečně hromadu zvířecích hrdinů, z nichž většina je v podstatě nevyužitá. Značná část humoru jsou různé pády a grimasy zvířátek, a samotná zvěř slouží kolikrát jen jako rekvizita, která v celém filmu udělá jeden laciný žertík. Vtipný je samozřejmě roztomilý bílý králíček, posedlý vyhlazením nezodpovědných páníčků a paniček (v českém znění Martin Dejdar;)), naopak se dá setkat i s určitými strašidelnými scénami, které posouvají hranici doporučeného věku malého diváka o něco výš, než by se dalo u podobného filmu čekat. Vzato kolem a kolem, nenudil jsem se, ale nic nového jsem také neviděl. Na skutečnou A třídu se budou hoši z Illumination muset ještě dost naučit o filmovém průmyslu a vyjednáváních, která se v jeho rámci dějí. Za tu povedenou vizuální stránku a jasnou nenávist tvůrců ke kočkám jsem ochoten dát 70%. Na víc to podle mě nemá.(21.8.2016)

• pepo

Expozícia je vynikajúca. Zvyšok filmu už nie. Je to presne tá infantilná nuda, akú som od tvorcov Ice Age a Mimoňov mohol čakať. Pre decká do cca 10 rokov to musí byť super. Starší radšej ruky preč. 4/10(16.8.2016)

Každý majiteľ domáceho zvieraťa sa pousmeje nad správaním sa tunajších maznáčikov. Výstižné zvieracie správanie doplňujú podarené "charaktery", ktoré ponúkajú skvelú zábavu. Príbeh je otrepaný, prispôsobený k naháňačkám, zachraňovaniu atď... úvod a záver sú však bezkonkurenčnou zábavou. V záplave pokračovaní ide o príjemné osvieženie.(21.8.2016)