Tajný život mazlíčků

The Secret Life of Pets

Tajný život maznáčikov

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Ze zacatu jsem se vyborne bavil. Ve filmu se chytre pracuje se stereotypy o kockach a psech, animace je pohadkove naivni a dialogy nejsou trapne jako u vetsiny filmu, kde zviratka mluuvi.. Ale jak cas plynul, zacinal jsem se nudit- zapletka je obycejna, dejove zvraty predvidatelne, zaporaci otravni a nezajimavi, finale prehroceny a bez emoci.. POSLEDNI SLOVO: Z nadejneho animaku se vyklube obycejna prumerna zabava. A rekl bych, ze film je spise nez "zabava pro celou rodinu" zameren vice na mladsi publikum. Chvalim rozumnou stopaz 90ti minut (vcetne predfilmu s Mimonema) a film tak celkem rychle uplyne. Prumernych 60%, 3/5*(25.7.2016)

Příjemná animovaná jednohubka, která nepřichází s ničím novým, avšak i to mnohokrát viděné podává velice svěže a s notnou dávkou humoru. The Secret Life of Pets je ideálním filmem na ospalé odpoledne, jelikož nehraje na vážnou notu a obsahuje mnoho skvělých gagů, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. A nejlepší postava? Jednoznačně šílený bílý králíček jménem Snowball! „The revolution has begun! Liberated forever, domesticated never!“(28.7.2016)

Coz o to, je to prijemne a zabavne, ale co na tom, kdyz je to vsechno uz tak okoukane a zoufale nenapadite. Sled vice (zvireci party, prepadeni) a mene (tovarna na parky, stretnuti na moste) zdarilych skecu spojenych tim nejutlejsim moznym, po vsech strankach fadnim pribehem. Zamrzi ale predevsim nedostatecne charakterizovane postavy, za coz jiste nese vinu i tentokrat slabsi hlasove obsazeni (potesil jen Kevin Hart). Srovnani se ZOOTOPII jsou zrejme nevyhnutelna, ale tohle je o dost nizsi liga.(15.7.2016)

Docela dlouho jsem nemohl setřást pocit, že jde jen o adaptaci na motivy Garfielda. Nakonec musím ale uznat, že jde o docela vkusnou a místy i vtipnou blbůstku. Celkový dojem však není žádná hitparáda. Děj mi připadá malinko rozházený, některé postavy nevyužité či nadbytečné a největší zklamání je pro mě odchýlení od konceptu, na který jsem se opravdu těšil. Očekával jsem, že se dozvíme, co se děje za zavřenými dveřmi, když je pánem domu čtyřnohý mazlíček... nestalo se tak (pouze okrajově). Zkrátka roadtripová zachraňovačka, jakých už tu bylo přehršel. Dětem se to ale bude líbit a dospělá část publika se občas zasměje u nějakého toho stereotypně založeného zvířecího vtípku.(24.7.2016)

Spíš pro dětičky, žádné velké nadšení se nekonalo. Poměrně dost slabý příběh a místy nuda, kdo viděl po Zootopii bude pravděpodobně zklamán. Ale jako oddechovka, no proč no. Na druhou stranu pokud film vypnete hned po Minionech řádících na zahrádce, tak ani o nic nepřijdete.(27.7.2016)