Pařba v Mexiku

Vo štvorici v Mexiku

Komedie

USA, 2014, 93 min

• Terva

CITÁT - Kdybys byl šťastnej, ptal by ses na to vůbec?............. Tak tohle mi připadalo spíš trapný. než veselý. Nedodělaný gegy, strašný hudební doprovod a nesympatické herecké obsazení. Tak na 40%. CITÁT - To byl vtip.............(20.9.2015)

• TheDon

Zábava hodná slabomyslnějšího fanouška Majka Spirita, nebo hůř Lucky Vondráčkové. Tohle nemůžete myslet vážne. Na pár detailů vomáčka uvařená z Pařby ve Vegas, Bangkoku atd. Od producentů Spongeboba nebo kýho čerta. Scote Armstrongu,go to hell hijo de puta! Dlužíš mi 93 minut mýho života ! Horší kást už asi nesehnali (kromě Alison Brie). Každorozhodopádně je to jeden z největších průjmů co sem za poslední rok viděl. Začinám přemýšlet, že si znova pustím Birdmana, abych si zkazil náladu ještě o level vejš. Procentuelně není co hodnotit.(29.9.2015)

Překvapivě příjemná oddychovka, pár momentů slabších, pár lepších a k tomu skvělá Annie.(14.9.2015)

Úplně na pohodu. Samozřejmě neuškodí, když u toho budete chlastat nebo hulit.(28.9.2015)

• BMW12

Parodie na úspěšnou trilogii Pařeb. Začátek se moc nepovedl, zápletka se mi moc nelíbila. Ale nakonec jsem se nenudil, dokázalo to zabavit. Ovšem mělo se jednat o komedii a já se za celý film zasmál asi 2x.(6.2.2017)

• - V scéne oslobodzovania Narda z mexického väzenia je do očí bijúca chyba. Jason vo väzení "vyprovokuje" bitku s Evanom a prítomný policajt si ju začne nahrávať na mobilný telefón. Pri prestrihu scén je ale následne vidieť, že má obidve ruky vo vreckách a nič nenahráva. Pri ďalšom strihu však už opäť drží telefón v ruke a pokračuje s nahrávaním. (Majoslav11)

• - Natáčanie sa začalo začiatkom mája 2013 v Louisiane. (figliar)

• - Keď Nardo (Thomas Middleditch) kradol dílerom pick-up, tak mu rozstrieľali predné svetlá. O 5 minút neskôr na ňom prišiel do hotela a svetlá boli v poriadku. (Jayem)