Pařba v Mexiku

Vo štvorici v Mexiku

Komedie

USA, 2014, 93 min

• Johnny.ARN

Sa mi páčilo, že neokopírovali bezhlavo zaužívaný námet, ale skúsili niečo nové. Pár vtipných situácií, ale nesympatický herci a celkovo ma to až tak neoslovilo. 2 z 5(19.9.2015)

Napodobenina lepších "Pařeb". Pobavilo, ale šlo jen o parodování úspěšnějších filmů o pařbách. 55%(30.10.2015)

Úplně na pohodu. Samozřejmě neuškodí, když u toho budete chlastat nebo hulit.(28.9.2015)

• kaylin

Opakovaný vtip není vtipem, a tak je naprosto jedno, že tohle jsou tvůrci, kteří dělali i "Pařbu v Bangkoku", protože je to jen odvar celkem povedené série. Jenže tím, že se jí snaží napodobovat, jenom ukazují, že i sama série vyčpěla s prvním dílem a pak se jen opakovala. Tohle už je spíš tragédie komedie.(29.9.2015)

Pri hodnotení treba brať do úvahy, o aký žáner ide a pre koho je určený, a preto 3*.(16.9.2015)

• - Keď Nardo (Thomas Middleditch) kradol dílerom pick-up, tak mu rozstrieľali predné svetlá. O 5 minút neskôr na ňom prišiel do hotela a svetlá boli v poriadku. (Jayem)

• - Natáčanie sa začalo začiatkom mája 2013 v Louisiane. (figliar)

• - V scéne oslobodzovania Narda z mexického väzenia je do očí bijúca chyba. Jason vo väzení "vyprovokuje" bitku s Evanom a prítomný policajt si ju začne nahrávať na mobilný telefón. Pri prestrihu scén je ale následne vidieť, že má obidve ruky vo vreckách a nič nenahráva. Pri ďalšom strihu však už opäť drží telefón v ruke a pokračuje s nahrávaním. (Majoslav11)