Pařba v Mexiku

Vo štvorici v Mexiku

Komedie

USA, 2014, 93 min

• Terva

CITÁT - Kdybys byl šťastnej, ptal by ses na to vůbec?............. Tak tohle mi připadalo spíš trapný. než veselý. Nedodělaný gegy, strašný hudební doprovod a nesympatické herecké obsazení. Tak na 40%. CITÁT - To byl vtip.............(20.9.2015)

Pri hodnotení treba brať do úvahy, o aký žáner ide a pre koho je určený, a preto 3*.(16.9.2015)

• bourec

Tak tohle mě úplně minulo.Podobný filmy mám rád,ale tady nebylo moc vtipu,navíc třeba hlavní hrdina byl spíš retarda,jestli jste neviděli,neva,nestojí to za moc.40%.(1.11.2015)

• kaylin

Opakovaný vtip není vtipem, a tak je naprosto jedno, že tohle jsou tvůrci, kteří dělali i "Pařbu v Bangkoku", protože je to jen odvar celkem povedené série. Jenže tím, že se jí snaží napodobovat, jenom ukazují, že i sama série vyčpěla s prvním dílem a pak se jen opakovala. Tohle už je spíš tragédie komedie.(29.9.2015)

• TheDon

Zábava hodná slabomyslnějšího fanouška Majka Spirita, nebo hůř Lucky Vondráčkové. Tohle nemůžete myslet vážne. Na pár detailů vomáčka uvařená z Pařby ve Vegas, Bangkoku atd. Od producentů Spongeboba nebo kýho čerta. Scote Armstrongu,go to hell hijo de puta! Dlužíš mi 93 minut mýho života ! Horší kást už asi nesehnali (kromě Alison Brie). Každorozhodopádně je to jeden z největších průjmů co sem za poslední rok viděl. Začinám přemýšlet, že si znova pustím Birdmana, abych si zkazil náladu ještě o level vejš. Procentuelně není co hodnotit.(29.9.2015)

• T.J. Miller