Pařba v Mexiku

• slovenský

Vo štvorici v Mexiku

Komedie

USA, 2014, 93 min

Úplně na pohodu. Samozřejmě neuškodí, když u toho budete chlastat nebo hulit.(28.9.2015)

• bourec

Tak tohle mě úplně minulo.Podobný filmy mám rád,ale tady nebylo moc vtipu,navíc třeba hlavní hrdina byl spíš retarda,jestli jste neviděli,neva,nestojí to za moc.40%.(1.11.2015)

• virus10

Popravdě jsem se moc nezasmál, bylo tam jen pár okamžiků, jako že fakt málo, takže film, co se mi za chvilku vytratí z hlavy. Taková napodobenina Hangoveru, jak už i český název napovídá. Naštěstí jsem se u toho aspoň moc nenudil, takže i přes absenci smíchu to je ještě za dvě hvězdy.(14.9.2015)

• Terva

CITÁT - Kdybys byl šťastnej, ptal by ses na to vůbec?............. Tak tohle mi připadalo spíš trapný. než veselý. Nedodělaný gegy, strašný hudební doprovod a nesympatické herecké obsazení. Tak na 40%. CITÁT - To byl vtip.............(20.9.2015)

Napodobenina lepších "Pařeb". Pobavilo, ale šlo jen o parodování úspěšnějších filmů o pařbách. 55%(30.10.2015)