Pařba v Mexiku

• slovenský

Vo štvorici v Mexiku

Komedie

USA, 2014, 93 min

Pri hodnotení treba brať do úvahy, o aký žáner ide a pre koho je určený, a preto 3*.(16.9.2015)

• virus10

Popravdě jsem se moc nezasmál, bylo tam jen pár okamžiků, jako že fakt málo, takže film, co se mi za chvilku vytratí z hlavy. Taková napodobenina Hangoveru, jak už i český název napovídá. Naštěstí jsem se u toho aspoň moc nenudil, takže i přes absenci smíchu to je ještě za dvě hvězdy.(14.9.2015)

• Johnny.ARN

Sa mi páčilo, že neokopírovali bezhlavo zaužívaný námet, ale skúsili niečo nové. Pár vtipných situácií, ale nesympatický herci a celkovo ma to až tak neoslovilo. 2 z 5(19.9.2015)

• kaylin

Opakovaný vtip není vtipem, a tak je naprosto jedno, že tohle jsou tvůrci, kteří dělali i "Pařbu v Bangkoku", protože je to jen odvar celkem povedené série. Jenže tím, že se jí snaží napodobovat, jenom ukazují, že i sama série vyčpěla s prvním dílem a pak se jen opakovala. Tohle už je spíš tragédie komedie.(29.9.2015)

• bourec

Tak tohle mě úplně minulo.Podobný filmy mám rád,ale tady nebylo moc vtipu,navíc třeba hlavní hrdina byl spíš retarda,jestli jste neviděli,neva,nestojí to za moc.40%.(1.11.2015)