Pařba v Mexiku

Vo štvorici v Mexiku

Komedie

USA, 2014, 93 min

• TheDon

Zábava hodná slabomyslnějšího fanouška Majka Spirita, nebo hůř Lucky Vondráčkové. Tohle nemůžete myslet vážne. Na pár detailů vomáčka uvařená z Pařby ve Vegas, Bangkoku atd. Od producentů Spongeboba nebo kýho čerta. Scote Armstrongu,go to hell hijo de puta! Dlužíš mi 93 minut mýho života ! Horší kást už asi nesehnali (kromě Alison Brie). Každorozhodopádně je to jeden z největších průjmů co sem za poslední rok viděl. Začinám přemýšlet, že si znova pustím Birdmana, abych si zkazil náladu ještě o level vejš. Procentuelně není co hodnotit.(29.9.2015)

Úplně na pohodu. Samozřejmě neuškodí, když u toho budete chlastat nebo hulit.(28.9.2015)

Pri hodnotení treba brať do úvahy, o aký žáner ide a pre koho je určený, a preto 3*.(16.9.2015)

Překvapivě příjemná oddychovka, pár momentů slabších, pár lepších a k tomu skvělá Annie.(14.9.2015)

• Johnny.ARN

Sa mi páčilo, že neokopírovali bezhlavo zaužívaný námet, ale skúsili niečo nové. Pár vtipných situácií, ale nesympatický herci a celkovo ma to až tak neoslovilo. 2 z 5(19.9.2015)

• T.J. Miller