poster

Buchty a klobásy

 • USA

  Sausage Party

 • Slovensko

  Buchty a klobásy

Animovaný / Komedie

USA, 2016, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rominator
  ***

  Stephen Hawking by se asi nestačil divit a proto mu to neříkejte. Nejlepší postavou je Gum, protože vynalezl Stargate a po průstřelu se dokáže zcelit jako T-1000. MALE ROBOTIC VOICE: „Perhaps I could be of some assistance. I am Sorbitol, Malitol, Xylitol, Mannitol...Calcium Carbonate, Soy Lecithin...Vegetable-Derived Glycerin and Talc. But for expediency's sake, you can call me...Gum.“(31.10.2016)

 • Davies182
  ****

  Animák s názorem. Vlastně s kupou názorů a vlastní politicky nekorektní kritikou na veškerá myslitelná celosvětová tabu 21. století. Chci okamžitě slyšet audio záznam toho telefonátu agentovi Stephena Hawkinga.(22.10.2016)

 • HoneyBunny
  ***

  Skvělý komentář na téma víry a náboženství. Ale za mě ve spojení se sprostým seth-rogenovským humorem nefunguje. Jednotlivé scény jsou opravdu dobré - vznik padoucha pičifuka (lol), závěrečné "šokující" odhalení nebo vedlejší dějová linka tlustého malého párečka. Ale žádný geniální moment se nekoná a to, jestli hlavní párek zasune do svojí bagetky, nebo jestli ho brutálně ugrilují, mi bylo úplně jedno. 60 %(27.8.2016)

 • Pepinec
  *

  Výborný... Světovej rekord v počtu sprostejch slov za hodinu a půl dost suverénně padnul, no a mě by zajímalo co jako dál? Hrubýmu pytli hrubej komentář, takže - kdybych pomazal celuloid sračkou a nacpal ho do promítačky, objeví se na plátně přesně ten samej film jako Rogenova zbrusu nová připomínka toho, že půdorys tunelu Blanka byl inspirován rentgenem jeho hlavy.(23.9.2016)

 • Hakha
  ***

  "I am sorbitol, maltitol, xylitol, mannitol, calcium, carbonite, soy lecithin, vegetable, triglyceride and talc. But, for expediency's sake. You can call me... Gum"(23.10.2016)

 • - Ve chvíli, kdy jeden z pracovníků obchodu postřelí zbraní žvýkačku, přičemž kulka žvýkou prolétne a rána se později sama zacelí lze snadno rozpoznat, že se jedná o odkaz na film Terminator 2: Den zúčtování (1991) - kde takto T-800 (Arnold Schwarzenegger) několikrát postřelí robota T-1000 (Robert Patrick), kterému se rána vždy zacelí. Zazní dokonce i stejná hudba. (fiLLthe3DD)

 • - Na automobilu jednoho z prodejců je dvakrát během filmu jasně viditelná nálepka Dixar. Z jaké společnosti na výrobu animovaných filmů si tímto tvůrci utahují, je asi jasné. (Jaroslaf)

 • - Premiéra byla odsunuta z  3. června 2016 na 12. srpna 2016, aby se zabránilo konkurenci s filmem Popstar: Never Stop Never Stopping (2016), který měl premieru 3. června 2016. (Maulincio)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace