Buchty a klobásy

Sausage Party

Buchty a klobásy

Animovaný / Komedie

USA, 2016, 89 min

Stephen Hawking by se asi nestačil divit a proto mu to neříkejte. Nejlepší postavou je Gum, protože vynalezl Stargate a po průstřelu se dokáže zcelit jako T-1000. MALE ROBOTIC VOICE: „Perhaps I could be of some assistance. I am Sorbitol, Malitol, Xylitol, Mannitol...Calcium Carbonate, Soy Lecithin...Vegetable-Derived Glycerin and Talc. But for expediency's sake, you can call me...Gum.“(31.10.2016)

Animák s názorem. Vlastně s kupou názorů a vlastní politicky nekorektní kritikou na veškerá myslitelná celosvětová tabu 21. století. Chci okamžitě slyšet audio záznam toho telefonátu agentovi Stephena Hawkinga.(22.10.2016)

Skvělý komentář na téma víry a náboženství. Ale za mě ve spojení se sprostým seth-rogenovským humorem nefunguje. Jednotlivé scény jsou opravdu dobré - vznik padoucha pičifuka (lol), závěrečné "šokující" odhalení nebo vedlejší dějová linka tlustého malého párečka. Ale žádný geniální moment se nekoná a to, jestli hlavní párek zasune do svojí bagetky, nebo jestli ho brutálně ugrilují, mi bylo úplně jedno. 60 %(27.8.2016)

• Pepinec

Výborný... Světovej rekord v počtu sprostejch slov za hodinu a půl dost suverénně padnul, no a mě by zajímalo co jako dál? Hrubýmu pytli hrubej komentář, takže - kdybych pomazal celuloid sračkou a nacpal ho do promítačky, objeví se na plátně přesně ten samej film jako Rogenova zbrusu nová připomínka toho, že půdorys tunelu Blanka byl inspirován rentgenem jeho hlavy.(23.9.2016)

"I am sorbitol, maltitol, xylitol, mannitol, calcium, carbonite, soy lecithin, vegetable, triglyceride and talc. But, for expediency's sake. You can call me... Gum"(23.10.2016)

• - Ve chvíli, kdy jeden z pracovníků obchodu postřelí zbraní žvýkačku, přičemž kulka žvýkou prolétne a rána se později sama zacelí lze snadno rozpoznat, že se jedná o odkaz na film Terminator 2: Den zúčtování (1991) - kde takto T-800 (Arnold Schwarzenegger) několikrát postřelí robota T-1000 (Robert Patrick), kterému se rána vždy zacelí. Zazní dokonce i stejná hudba. (fiLLthe3DD)

• - Na automobilu jednoho z prodejců je dvakrát během filmu jasně viditelná nálepka Dixar. Z jaké společnosti na výrobu animovaných filmů si tímto tvůrci utahují, je asi jasné. (Jaroslaf)

• - Premiéra byla odsunuta z  3. června 2016 na 12. srpna 2016, aby se zabránilo konkurenci s filmem Popstar: Never Stop Never Stopping (2016), který měl premieru 3. června 2016. (Maulincio)