Buchty a klobásy

Buchty a klobásy

Animovaný / Komedie

USA, 2016, 89 min

• Dever

// Distributor: Sony / Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,135 // Otvárací Víkend v USA: $34,263,534 //(25.2.2017)

Ať už si o tomhle kdo chce myslí cokoliv, jisté je, že se jedná o dost velký úkaz, neboť natočit Rkový film o tom, jak nebohé jídlo věří, že si je po pobytu v regálech odnese božstvo (lidé) do jakéhosi ráje a tam... A mě se to docela líbilo, byť si dovedu představit asi mirádu věcí, které by se dali vylepšít, ale hrozně mi to připomíná South Parkoidní Peklo na Zemi - také zhovadilost plná infantilního a sprostého humoru, která má v sobě má kritiku čehosi, v tomhle případě slepé víry v cokoliv. Naanimováno to bylo relativně dobře, humor zasáhl černou jak kdy a průměr to není u mě díky poslední patnáctiminutovce, která je [Zcenzurováno ústavem pro etiku internetových komentářů](25.12.2016)

Hahah. Konečně pořádně sprostý digi animák, kde Rogen a spol. našli způsob jak obejít cenzuru a ujet si na nápaditym tripu prasáren. Pokud se s takovou frekvencí poperete a neztratíte zájem po 20 minutách, nebo nejste upjatá píča, nebo na to nedíváte v nevhodný společnosti (pak přeju příjemný trapný chvilky a ošívání se), je SAUSAGE PARTY fajnová sranda. Kde jinde uvidíte jako hlavního záporáka nasranou, nadrženou vaginální sprchu? Joo... Nehodlám v tom hledat na prdelní slohovku hluboký anti-konzumní poselství a přesahy - naserte si.(7.9.2016)

• LIVINGDEAD

NUDA a že se tam objeví občas slovo kurva, mne tedy vůbec nerozesmálo. Měl jsem problém se na tu píčovinu dodívat.(5.11.2016)

Stephen Hawking by se asi nestačil divit a proto mu to neříkejte. Nejlepší postavou je Gum, protože vynalezl Stargate a po průstřelu se dokáže zcelit jako T-1000. MALE ROBOTIC VOICE: „Perhaps I could be of some assistance. I am Sorbitol, Malitol, Xylitol, Mannitol...Calcium Carbonate, Soy Lecithin...Vegetable-Derived Glycerin and Talc. But for expediency's sake, you can call me...Gum.“(31.10.2016)

• - Premiéra byla odsunuta z  3. června 2016 na 12. srpna 2016, aby se zabránilo konkurenci s filmem Popstar: Never Stop Never Stopping (2016), který měl premieru 3. června 2016. (Maulincio)

• - První americký počítačově animovaný film označený přístupností R (mládež do 17 let smí do kina pouze v doprovodu dospělého). (Maulincio)

• - Ve městě Concord byl při promítání Hledá se Dory (2016) omylem puštěn trailer tohoto filmu, který jednoznačně zaskočil nejedno dítě. (Melcoiro)