Kostka 2 - Hyperkrychle

Andrzej Sekula

Andrzej Sekula

Mark Sanders
  • Dan9K

Asi nejsem sám, kdo ten konec moc nepochopil. Do doby, než se začala hyperkostka hroutit, tak to byla ale docela zábava. Za to dávám dvě hvězdy...s jedničkou samozřejmě neporovnatelné.(21.6.2005)

70%(16.4.2009)

Poměrně ubohý klon prvního dílu zoufale mixující prvky jedničky a hromadu "okouzlujících efektů"... Herci jsou stejně (nebo spíš víc) bezradní jako v jedničce, triky někdo dělal na koleně a víc než kdy jindy zde platí "dvakrát do stejné "kostky" nevstoupíš... finální půlhodinka sice napravuje divákovo povědomí, ale závěrečné deus ex machina a nezbytná pointa film opět zakopávají pod zem... Další z pokračování, které neměly nikdy vzniknout... (2.5/5)(21.12.2002)

Horší než první díl, ale i přesto jsem dostal co jsem chtěl. Takže zavládla spokojenost. Dojem akorát kazí nepovedené pc animace což snímku dost škodí.(7.5.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,562,000(26.5.2009)

• - "Rtuť" na konci filmu byla vytvořena programy Real Flow a Real Wave. (Piggsy)

• - Spoiler: Bonusy DVD obsahují prodloužený konec, kde Kate říká, že celkový čas strávený v kostce byl okolo sedmi minut. (Piggsy)

• - Vlna energie, kterou je zabit plukovník Maguire, je ve skutečnosti vytvořena pomocí vysavače nastaveného na vyfukování (aby mu odfouknul oblečení). (Piggsy)