poster

Kostka 2 - Hyperkrychle

 • Kanada

  Cube 2: Hypercube

 • slovenský

  Kocka 2: Hyperkocka

Horor / Thriller / Sci-Fi

Kanada, 2002, 95 min

Režie:

Andrzej Sekula

Kamera:

Andrzej Sekula

Střih:

Mark Sanders
(další profese)
 • Melies
  odpad!

  0 / 10 Kocka 2 bol jeden z tých filmov, na ktoré som sa pomerne tešil, za čo mohol hlavne strašný hype okolo prvého dielu, no to čoho som bol svedkom bola jedna veľká, kockatá nočná mora - osmička absolútne nulových charakterov blúdi v nejakom rádoby premyslenom pletenci viac či menej nebezpečných miestností a snaží sa exnúť čo najefektnejším spôsobom. To je všetko, o príbehu sa tu nedá hovoriť, pointa je slabá ako trikrát lúhovaný čaj a výsledný dojem z filmu je tým pádom veľmi, veľmi zlý. Berúc do úvahy fakt, že ide o druhý diel, ktorý je len priehľadným pokusom o nasyslenie ďalších drobákov do peňaženiek nenažratých producentov, nemôžem film ohodnotiť inak - odpad!(26.2.2005)

 • Campbell
  odpad!

  Sračka. Opravdu ubohost. Hloupé, naivní, blbé. S tak skvělého příběhu udělat takovou sračku. Na to je potřeba opravdového cvoka.(20.12.2008)

 • Dan9K
  **

  Asi nejsem sám, kdo ten konec moc nepochopil. Do doby, než se začala hyperkostka hroutit, tak to byla ale docela zábava. Za to dávám dvě hvězdy...s jedničkou samozřejmě neporovnatelné.(21.6.2005)

 • Allien.9
  ***

  O dost horší než první film, ale i tak se tu dá najít pár dobrých a pořádně nepříjemných scén. Postavy jsou asi tak stejně sympatické jako v původní "Kostce", což by se dalo počítat jako plus... O obrovské mínus se postaral především dimenzionální mišmaš, dále pak totální absence originálně-brutálních pastiček a v neposlední řadě také konec... Tvůrci se nejspíš snažili odhalit nám tentokrát trochu víc, a právě to byla osudová chyba číslo jedna. Proč? Protože přávě KONEC s velkým K zapříčinil vystřelení jedničky mezi top ve svém žánru.;-)(5.12.2009)

 • Nancy
  **

  Jedničku jsem neviděla a to je možná chyba. Připadala jsem si, jako bych byla taky hozena do tohohle labyritu, protože jsem vůbec netušila, co se tam děje (a ne že k tomu by mi jednička nějak pomohla) a chápala jsem jen některé moudré výjevy všech těch "chytrých" lidí. Přesto jsem se alespoň moc nenudila a koukala jsem teda jen na ty "různé" zajímavé krychličky, kterých jsem si teda užila požehnaně.(25.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace