Kostka 2 - Hyperkrychle

Kanada, 2002, 95 min

Andrzej Sekula

Andrzej Sekula

Mark Sanders

No tak v tomhle filmu hodněkrát sežerou Jerryho, je tam slepá japonka která je nejnebezpečnější hacker na světě (nevím jestli má monitor v Brailově písmu :-) no a prostě celkově jim to ujelo protože se tvůrci pokoušej o triky (chyba) holt k něčemu dvojka natočit nejde.(21.1.2005)

Lepsi triky nez v jednicce a presto horsi.(29.1.2005)

• Campbell

Sračka. Opravdu ubohost. Hloupé, naivní, blbé. S tak skvělého příběhu udělat takovou sračku. Na to je potřeba opravdového cvoka.(20.12.2008)

Horší než první díl, ale i přesto jsem dostal co jsem chtěl. Takže zavládla spokojenost. Dojem akorát kazí nepovedené pc animace což snímku dost škodí.(7.5.2009)

• novoten

Když si tvůrci při natáčení horrorového hitu řeknou, že nemají co ztratit, je nejvyšší čas utéct. Z průměrně natočeného dobrého nápadu se v tu ránu stane nesmyslná a přetechnizovaná amatéřina, ve které je všechno a přitom nic. Místo zneklidňující atmosféry barevně odlišných kostek se najednou sází na vizuální sterilitu se skutečně směšnými pastmi typu točícího se čtverce a všechny kvantové či časoprostorové narážky jsou jen jedním slovem načrtnuty a vzápětí zapomenuty. O nějakých důmyslných časových paradoxech se pak nedá ani mluvit. Navíc z postav jsou jen naivní loutky, které se nadšeně vrhají vstříc těm nejpodezřelejším místům a místo zoufalství si při absolutní neorientaci střihnou šíleně natočené milostné číslo, takže je velmi brzy jasno, že tady se bude hodnotit nejníž.(15.9.2007)

• - "Rtuť" na konci filmu byla vytvořena programy Real Flow a Real Wave. (Piggsy)

• - Spoiler: Bonusy DVD obsahují prodloužený konec, kde Kate říká, že celkový čas strávený v kostce byl okolo sedmi minut. (Piggsy)

• - Okolo 8. minuty je možné zahlédnout, že Kate (Kari Matchett) má na těle přichycen mikrofon. (Terva)