Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ****

  Neskutečná, čistokrevně podprahová záležitost pro ultimátní fajnšmekry. Film, který dominuje přesně v těch aspektech, kterých si řadový divák na první dojem vůbec nevšimne, nebo neregistruje. Střih, civilní herecké výkony, mrazivá atmosféra zimního 80´s New Yorku, x dialogových scén bez hudby a naprosto vyrovnaně gradovaná zápletka, v podstatě bez jediného hluchého momentu. Samozřejmě to nemá tak dramatickou výpovědní hodnotu a není to tak epické jako lépe hodnocení bratříčkové žánru, ale jako nenápadná low budgedová alternativa (ne)gangsterky proč ne. V podstatě malé drama plné velkých emocí a chuti fandit hlavnímu hrdinovi, který se zprvu díky scénáři jeví jako nejistá persona, ale postupem času vše vygraduje přesně jak má. Chastian a Isaac fantazie.(25.6.2015)

 • DwayneJohson
  ***

  Řemeslně velmi slušně natočené, dobově velmi věrohodné, přesto se nemohu ubránit lehce rozporuplnému dojmu, který po skončení tohoto filmu přetrvává. Jako by Isaac pořád ještě hledal klíč od dveří první, herecké ligy a s tímhle filmem zůstal (zase) někde uprostřed. Rozhodně nelze jemu, ani celému filmu upřít snaha, která však zůstala pouze u dobrého příběhu, bez nějakého překvapivého monetu, či zvratu.(10.3.2015)

 • Chrustyn
  **

  Velice slabá gangsterka, která se pokouší tvářit jako variace na "Amerického gangstera", ale nefunguje na poli herectví, ani režie.(11.10.2015)

 • verbal
  **

  Co udělá běžný divák a čtenář HOMObáze, než nakoupí film? Většinou si sjede žánr, obsah a pak rychle okem zabrousí, kolik artových teplometů to opětkovalo, aby se když tak místo toho esoterického zážitku věnoval raději třeba daleko příjemnějšímu projíždění tělesných otvorů mimořádně pichlavými sukulenty. Tak tohle mělo být Akční / krimi / drama, už jen název sliboval násilí, obsah mele cosi o hrozbách, korupci a nespravedlnosti, no a ta banda zdejších patrně zrakově postižených žvanilů točí jeden jako druhý o gangsterech, krvi a Alpačínech, až je člověk pln radostných očekávání, že nakupuje nějakou vytuněnou reinkarnaci Kmotra. A hned od startu se i objeví nějaký cigánský Mirek Dušín v alpičínovkém mantlu, co jede za všech okolností legálně a poctivě v eltéóčkách, přičemž sem tam akorát zčadí nějaké to dépéháčko, a vy jen napjatě čekáte, až se mu z hrabivosti začne Jizvit tvář a vykozí nějakou tu nostru s cílem potlačení konkurence. Čekáte, čekáte a čekáte, po úmorných dvou hodinách se objeví závěrečné titulky a zjistíte, že nejakčnější scénou filmu bylo žádání židáckého lichváře o prodloužení splátky na PARAMO, krvavou brutalitu reprezentovalo asi minutové, nechutně drsné profackování romského řidiče cisterny nějakým pouličním narkáčem s ukrutně gore následky jako bestiálně opuchlý nosík a strašlivý, centimetrový šrámeček na xichtě, a jinak jste v podstatě sledovali unylou až otravnou, stodvacetiminutovou žádost o provozní úvěr, prokládanou odpornou Džesykou Čestejn. No, abych tomu zase tolik nekřivdil, asi tak ve čtyřicáté osmé minutě tam s chropotem chcípne jelen, nemilosrdně přejetý autem mimo záběr, takže nějaké to makabrózní vyřizování účtu mezi na život a na smrt znepřátelenými gangy spárkaté zvěře a urugvajských picéristů tam skutečně bylo. Já si ale příště zvolím film raději tak, že brnknu do televize Jolandě, budu jí pomalu slabikovat jednotlivé názvy a půjdu jen do toho, u kterého vytasí pyčomore pykove eso.(17.6.2015)

 • kajda.l
  ***

  Film, kterému chybí charisma. Charisma, které měla na svých bedrech nést Isaacova postava, no nenesla. Od Chandora jsem čekal trošku více a nemyslím si, že je to pouze vinou nevýrazných herců. Občasné zrychlení tempa příběhu a napětí by filmu prospělo. Viz. režisérův předchozí počin a to si tenkrát vystačil s jedním hercem a jednou lodí. Zde nedokáže využít atmosféru New Yorku a to je chyba.(29.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace