Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohnson
  ***

  Řemeslně velmi slušně natočené, dobově velmi věrohodné, přesto se nemohu ubránit lehce rozporuplnému dojmu, který po skončení tohoto filmu přetrvává. Jako by Isaac pořád ještě hledal klíč od dveří první, herecké ligy a s tímhle filmem zůstal (zase) někde uprostřed. Rozhodně nelze jemu, ani celému filmu upřít snaha, která však zůstala pouze u dobrého příběhu, bez nějakého překvapivého monetu, či zvratu.(10.3.2015)

 • Le_Chuck
  ***

  Americky negangster. 65%(9.5.2015)

 • Alqarin
  ***

  Film, kterýmu by člověk chtěl dát víc za tu poctivost a snahu, ale nějak to nejde. Isaac nicméně boží.(20.2.2015)

 • numi
  ****

  Isaac i Chastain by zvládli utáhnout svůj vlastní film. V téhle gangsterce jsou občas před kamerou i společně, takže je na co se dívat. Dějové klišé oživuje umístění příběhu do světa svozů odpadu.(18.4.2015)

 • castor
  ***

  Al Pacino je holt jen jeden!! Uslyšíme řeči o úspěchu, hrdosti, respektu, úctě. Americký sen v New Yorku léta páně 1981. Dva velmi slušní herci, zajímavý režisér a scénárista a jeden rodinný byznys. Jejich podnik čelí nejednomu obvinění – krácení daní, zatajování příjmů, do toho jejich náklaďáky s tisíce galony oleje někdo přepadává. Jak velkou roli v tom hrají proradní kolegové z branže? A jak je tohle manželství pevné? Režisér J.C. Chandor, který byl před čtyřmi lety nominovaný na Oscara za scénář k dramatu Margin Call, tentokrát nenapsal úplně zajímavou látku. Výsledek je nevzrušivý, prchavý, pro mě prostě chybí důvod, proč se k němu ještě někdy vracet.(17.2.2015)

 • - Spoiler: Napriek názvu a téme filmu zomrú v príbehu celkovo iba dve osoby. (MikaelSVK)

 • - Pracovným názvom snímky bolo aj označenie Untitled J.C. Chandor Project či Jc3. (MikaelSVK)

 • - Pôvodne mal postavu Andrewa Walsha namiesto Alberta Brooksa stvárniť herec Stanley Tucci. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace