poster

Les sebevrahů

 • USA

  The Forest

 • Slovensko

  Les

Horor

USA, 2016, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berusche
  **

  Škoda je prej dobrýho člověka, ale tady byla škoda slušnýho námětu, který někdo normálně zabil. Zaprvé obsazení Natalie Dormer nebylo nejšťastnější, ve své životní dvojroli je naprosto neuvěřitelně amatérská. A za druhé, z hororu, který mohl už jen díky motivu lesa sebevrahů přinést slušnou žánrovou věc, se stal obratem další v řadě špatných pokusů o dech beroucí snímek.(20.4.2016)

 • Pilda17
  ***

  Tak jako každý rok začinám nový rok hororem. Les sebevrahů je na začátek roku dostačující a mohlo to dopadnout mnohem hůř. Sám bohužel cítím, že to mohlo dopadnout lépe. Atmosféra lesa není moc dobrá a režisér si měl vzít inspiraci z The Woods. Jako vždy v kině lekačky fungují a párkrát jsem se lekl pořádně. Tento snímek nenabídne nic nového, ale ani neurazí .. 6/10 = 60%(24.1.2016)

 • George Stobbart
  **

  Typicky prázdna, prehliadnuteľná, neefektívna a obohratá americká duchárčina dnešnej doby. Až na to, že ako „pridanú hodnotu“ si zvolila akýsi mizerný srbský háj; mysliac si zrejme, že je to aj tak jedno, veď divák rozdiel nepozná a poserie sa z tých najlacnejších bu-bu-bu scén. Herecky mizerné, vizuálne nudné, hororovo neatmosférické, nestrašidelné a občas sa tak vážne tváriace, až mi bolo trápne. Slabota! To už ma na podobnú tému viac bavili nenápadné béčka "Forest of the Living Dead" či "Grave Halloween".(9.2.2016)

 • Ketri
  ***

  No fuj, ten hlemýžď mě bude ve snech strašit ještě hodně dlouho.(14.2.2016)

 • Politik
  **

  Tohle je na 30% vážení. Celkem se tam asi 4x leknete, ale rozhodně nečekejte nějakou psycho duchařinu v lese. Na to jak je film krátký, tak se tam stejně 80% času nic neděje. Dost velký zklamání, když jsem na to šel do kina. Škoda, z námětu se dalo tolik vytřískat!(10.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace