Les sebevrahů

Jason Zada

Bear McCreary

David S. Goyer

Jim Flynn

Tak jako každý rok začinám nový rok hororem. Les sebevrahů je na začátek roku dostačující a mohlo to dopadnout mnohem hůř. Sám bohužel cítím, že to mohlo dopadnout lépe. Atmosféra lesa není moc dobrá a režisér si měl vzít inspiraci z The Woods. Jako vždy v kině lekačky fungují a párkrát jsem se lekl pořádně. Tento snímek nenabídne nic nového, ale ani neurazí .. 6/10 = 60%(24.1.2016)

Nevím co od toho čekali ostatní já čekal budování atmosféry, paronoiu a celkově horor, který nebude stavět na lekačkách, ale spíše na halucinacích hlavní hrdinky a otázky co je skutečné a co ne. A to jsem dostal. Sára postupem času nedokáže rozeznat realitu od halucinací a stává se nebezpečnou nejen sobě, ale i Aidenovi u kterého divák může hádat, jestli je vypočítavý a zvrácený vrah nebo jen oběť Sářiny představivosti. Já jsem s filmem spokojen a i když se z toho dalo určitě vymáčknout víc, tak mě rozhodně nezklamal.(1.5.2016)

• EvilPhoEniX

Trailer byl lákavý, film jsem sotva dokoukal. Téměř nic se tam nestane, lekačky absolutně nefunkční s low audiem. Do toho připočtu nesympatickou hlavní hrdinku, naivní chování všech zúčastněných, průměrnou režii a výjde mi tisíckrát omletá duchařina ( divím se, že jsem to dokázal napsat), kde je lákavý snad jen ten Japonský les, který je stejně nevyužitý.Slabé,nudné,odpudivé. 35%(16.2.2016)

• Praxis

Prokristapána, to zase jednou byla tupá hovadina. Co jsem komu udělal, že ten konec vypadal jak z osmdesátek? Natálka sice hraje celkem obstojně, ale všichni včetně jí se musejí chovat podle předem narýsovaného kokotského scénáře, který vymyslel potají nějaký anime geek ve svém záchvatu hentai poezie, ve které místo draka se šesti penisy znásilňujíc tříhlavou desetiletou školačku s pěti zubatými vagínami, se objeví bubuhluboký les s bubáky, kteří vypadají naprosto odpudivě a nenápadně. Jako proč? Chjo. Zase jeden promarněný hororový nápad. 40%(26.4.2016)

• berusche

Škoda je prej dobrýho člověka, ale tady byla škoda slušnýho námětu, který někdo normálně zabil. Zaprvé obsazení Natalie Dormer nebylo nejšťastnější, ve své životní dvojroli je naprosto neuvěřitelně amatérská. A za druhé, z hororu, který mohl už jen díky motivu lesa sebevrahů přinést slušnou žánrovou věc, se stal obratem další v řadě špatných pokusů o dech beroucí snímek.(20.4.2016)