Les sebevrahů

Jim Flynn

Kostýmy:

Bojana Nikitovic
  • milka

Jak poznáte totálně odfláklý a ničím zajímavý horor? Že i té jindy sexy Natalie Dormer to zde vůbec nesluší!(24.4.2016)

• ivishka

Ach jo.... Typický předvídatelný horor bez jakéhokoliv překvapení (pár lekaček se nepočítá). Vždy se jedna postava sebere a jde někam - odkud není návratu - hledat někoho blízkého. A většinou to nedopadne zrovna nejlépe. Kdybych věděla, že mě nečeká vůbec tak skvělá podívaná, jak mi protagonisté filmu slibují, tak bych na to do kina samozřejmě nešla... I když v kině jsem viděla větší ptákoviny (viz Vincentův svět). A přitom les Aokigahara je tak poutavé téma, které by mohlo být natočeno naprosto jinak. Dvě hvězdičky z pěti dávám za skvělou Natalie Dormer a ještě lepší ťamanku (nejsem rasista, ale prostě od sebe nerozeznám Vietnamce či Číňany a tak jim lidově říkám ťamani - asi jako každý Čech např.: Jdu si nakoupit k ťamanům) a její creepy face.(10.1.2016)

• korbitch22

Pan režisér Zada by potřeboval posrat záda.Takový potenciál zabít, tomu už říkám vrchol tvůrčí impotence.Hlavní hrdinka je bytostně nesympatická a ošklivá trubka, která celý film nudně a zmateně pobíhá po lese, který by jako z prdele vypadl těm, do kterých v Českých luháh a hájích chodím houbařit a věřte mi, že na takovém lese je nejděsivější leda odhozená pneumatika, nebo hovno od nějakého turisty.Přiznám se, že jsem se dost těšil a dočkal sem se naprosto rutinního a nudného braku o jedné dobré scéně.Televizní verze tohoto hororu Grave Halloween s Kaitlyn Leeb v hlavní roli je 100x lepší a děsivější a to má přitom jen ubohých 38%.Zada mohl konečně s fantastického námětu vytěžit peckový horor, ale dokonale předvedl, jaká režisérská nula on je.29%.(11.4.2016)

• humanbeing

Zápletka je to jediné, o čem by se dalo mluvit pozitivně. Ve filmu je na pár místech několik docela zajímavých nápadů, roztroušených sem a tam. Bohužel chybí šikovně napsaný scénář, aby je poslepoval dohromady. Předně, pointa se dá vysledovat až nebezpečně dlouho dopředu. Napětí je popraveno vždy několik sekund po prvním náznaku, kdy se hrdinka octne v nebezpečí. Ani les Aokigahara není moc odlišný od lesíku v naší domovině. Procházka v něm je tak dost možná lepší nápad, než jít na Les sebevrahů do kina.(10.1.2016)

// Distribútor: Focus Features // Počet premietajúcich kín v USA: 2,509 // Otvárací Víkend v USA: $12,741,176 //(17.6.2016)