Klasický Apatow. Sem tam slušně neotřelej fór(vedlejší postavy), sem tam životní moudro, ale celkově nemastný, neslaný paskvil komedie a dramatu. LeBron jako miliardářskej kolenovrt super, stejně jako John Cena v roli namakanýho trouby a Brie Larson to zase moc slušelo :-). Vedlejší postavy jsou vlastně jedinou opravdu vtipnou respektive sympatickou složkou filmu. Amy Schumer není můj šálek humoru a navíc musím říct, že se mi vůbec nelíbí.(23.1.2016)

Nevím kdy přesně se to stalo, že se žánr 'komedie' stal spíš útočištěm pro filmy s trapným humorem, nebo zda tomu tak bylo vždy jen mi trvalo to rozpoznat... Každopádně film Trainwreck má určitě co nabídnout protože ačkoliv spadá do aktuálního komediálního stylu nabízí i něco nového včetně ne tolik okoukaných tváří. Nováček ve světě filmu a zároveň scénáristka filmu Amy Schumer je záruka pobavení stejně jako její herecký kolega Bill Hader, další nepříliš známá tvář. Schumer přinesla kousek nového originálního pohledu, svěžího vánku do toho "převoněného" žánru, a naservírovala nám film, který je z části realitou dnešní doby i té Hollywoodské pohádky, klišé které do podobného filmu patří aby diváka uspokojil dřív než se vrátí zpět do reality. Jediné, co bych filmu vytkl je délka - 125 minut je opravdu dost, těch 90 minut by filmu i ději určitě slušelo víc - a fakt, že když už Amy použila vtipy ze svých stand up vystoupení neměla je upravovat protože to úpravy nejsou k lepšímu - toto dávám za vinu oné známé improvizaci na place, kterou Apatow tak rád využívá. Jinak jsem s filmem spokojený. Ne jednou jsem se opravdu zasmál od srdce a nahlas. A plus za Tildu Swinton, kterou bych vůbec nepoznal, a SNL duo Vanessu Bayer a Leslie Jones, která i do těch pár vteřin co měla dala vše. Čtyři hvězdy bez váhání.(1.8.2015)

“NEJSEM NORMÁLNÍ. NEJSEM V POŘÁDKU. VÍM, CO JSEM, VÍM, KDO JSEM, A VÍM, ŽE JSEM ROZBITÁ“… /// Drama, který chce bejt komedií.!? Možná, že jsem něco nepochopil (něco jo? Spíš sem napiš, až něco pochopíš…), ale jako drama ze života paní, kterou vykolejí vážnej vztah, to celkem ujde. Nejen kvůli LeBronu Jamesovi, kterej hraje, jako když hraje. Vobčas se tady někdo zachová jako magor a dějou se jim divný věci (do kterejch se dostali vlastní vinnou), to asi budou ty speciální kousky ve scénáři pro Apatowa, aby to nebylo až přehnaně normální. Orál je přece věc přirozená… Fajn je účast sportovních hvězd, a přestože mně Amar'e Stoudemire netyká, s klidem můžu napsat, že jsem se u týhle NEkomedie nenudil. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Věřím, že Dog Walker bude hit! 2.) Nevěřím, že Apatow není úchyl. 3.) Thx za titule „xxxmischaxxx“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(24.11.2015)

Labužníci zase zavřou jídelníček, protože tohle menu není zdaleka tak chutné a pestré, jak bychom od chlapíka s takovou pověstí měli čekat. Judda Apatowa postihl „stejný“ osud jako třeba Kevina Smithe. Už nevíří vody strnulého komediálního žánru, už nerýpe do skutečně zajímavých témat, už není tak autentický a zajímavý. Tentokrát představuje další na první pohled sebevědomou ženu, na druhou stranu ovšem nevyrovnanou, hysterickou, otravnou, frustrovanou, divnou. Její one woman show mě nestrhla. Redaktorka rebelského magazínu chlastá, hulí, souloží s těmi, kteří jsou zrovna k dispozici. Chirurg sportovců, s kterým má udělat rozhovor, samozřejmě její zažité postupy utne. To, proč jí zrovna on dokáže zaujmout a změnit, se ke mně nedostalo. Celé je to roztahané. Mnohé scény jsou dvakrát delší, než by měly být. Apatowovy filmy vesměs nabízely nějakou netradiční zápletku, na kterou nabaloval další a další linie, tady přišel (autorem scénáře nicméně není) s klasickým příběhem, který se snažil okořenit vesměs nevtipnou vatou. A to je rozdíl. Stand-up komička Amy Schumer se jen hloupě pitvoří a ač to byl zřejmě záměr, zůstává otravnou i poté, co se má divákům přibližovat. Zdaleka není tak zajímavá jako třeba Leslie Mann nebo Charlize Theron, které si podobné role vyzkoušely. Skutečných lidí s autentickými city je ve snímku pramálo, v reálu ani vztahy takhle nefungují, nadhozené novinářské postupy už vůbec ne. Ani v New Yorku. Závěr byl ale docela fajn.(15.11.2015)

• Aleee89

Když je vám hlavní hrdinka nesympatická a navíc vám připadá škaredá, je to pak s filmem fakt těžké. To se mi stalo u Vykolejené. Čekala jsem větší legraci, nakonec se to neslo spíše v duchu klišé.(21.11.2015)