Rozpočet $35miliónovTržby USA $91,732,835Tržby Celosvetovo $97,832,835Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ na komédiu príliš mdlé a pasívne, na zábavnú notu sa tu až tak netlačí takže úsmevné scény narátate na jednej ruke, dejovo to v konečnom výsledku nemá čím zvláštnym upútať /videl v kine: 40%/(11.8.2015)

Nevím kdy přesně se to stalo, že se žánr 'komedie' stal spíš útočištěm pro filmy s trapným humorem, nebo zda tomu tak bylo vždy jen mi trvalo to rozpoznat... Každopádně film Trainwreck má určitě co nabídnout protože ačkoliv spadá do aktuálního komediálního stylu nabízí i něco nového včetně ne tolik okoukaných tváří. Nováček ve světě filmu a zároveň scénáristka filmu Amy Schumer je záruka pobavení stejně jako její herecký kolega Bill Hader, další nepříliš známá tvář. Schumer přinesla kousek nového originálního pohledu, svěžího vánku do toho "převoněného" žánru, a naservírovala nám film, který je z části realitou dnešní doby i té Hollywoodské pohádky, klišé které do podobného filmu patří aby diváka uspokojil dřív než se vrátí zpět do reality. Jediné, co bych filmu vytkl je délka - 125 minut je opravdu dost, těch 90 minut by filmu i ději určitě slušelo víc - a fakt, že když už Amy použila vtipy ze svých stand up vystoupení neměla je upravovat protože to úpravy nejsou k lepšímu - toto dávám za vinu oné známé improvizaci na place, kterou Apatow tak rád využívá. Jinak jsem s filmem spokojený. Ne jednou jsem se opravdu zasmál od srdce a nahlas. A plus za Tildu Swinton, kterou bych vůbec nepoznal, a SNL duo Vanessu Bayer a Leslie Jones, která i do těch pár vteřin co měla dala vše. Čtyři hvězdy bez váhání.(1.8.2015)

Na Apatowa slabé, vlastně jen genderově převrací svoje žánrové kousky o nedospělých mužích, co jsou nuceni dospět. Nedotažený a nepříliš vtipný průměr, kolem kterého byl zbytečný humbuk.(9.11.2015)

Aj najslabší Apatow stačí na komédiu roku. Zároveň je škoda úpadku Fratpacku a celkovo us komédií, a zároveň Apatow production dokáže de facto sám, utiahnuť celý žáner. Jeho autorské sú pre mňa udalosť. Amy si to uňho dala aj na dvojhodinovke a to natoľko pohodovo, že ma bavila aj keď boli zrovna trápni (Miller), či prvoplánoví (Cena). A úplne najviac je putovný s roztomilým synáčikom. Pecka(11.12.2015)

Nadpriemerna americka komedia s realistickym zivotnym stylom mladej, nevyburenej, zatrpknutej Newyorcanky. Mnozstvo nenutene vtipnych momentov. Hlavne sceny s Danielom Radchliffom ma totalne zabili:D Tilda Swinton TOP! 1 hviezda dolu pre cisto "nahodnu"? podobnost s niektorymi dejovymi liniami a prvkami Sex and the city a Diabol nosi Pradu. Zaver neprekvapil, ale ani nesklamal. Dobra oddychovka na zasmiatie:)(23.7.2015)