• Alqarin

Další apatovowská óda na inteligentní vulgárnost, která je spíš takovým zasvěcovacím rituálém Amy Schumer. Příznivci Juddovy sebranky nemají co řešit, pro všechny ostatní pak trošku netradiční romantika bez krásky v nesnázích. P.S.: Bill Hader je super. A Tilda Swinton ve svých pár minutách boží. A jako fakt Ezra Miller? Hustě.(28.7.2015)

• Stanislaus

Vykolejené dle mého názoru nejvíce škodí tři věci - a sice: 1) přemrštěná stopáž (dvě hodiny jsou na žánr komedie trochu přespříliš), 2) celkem nesympatické obsazení (a když už tam hraje můj oblíbenec Ezra Miller, tak zrovna takového maníka), 3) absence vtipných scén a nadbytek hluchých až trapných míst (je opravdu vážně "smutné", když se v komedii zasmějete pořádně až na úplném konci při vystoupení roztleskávaček, tj. cca po dvou hodinách). Zkrátka film, který se nikdy nestane klasikou či ikonou svého žánru - to se spíše ztratí v průměrném oparu šedi.(27.6.2016)

• Gilmour93

Říká se, že ženu, to něžné stvoření, ani květinou neuhodíš, nicméně v případě vylité, ojeté a až teprve potom vykolejené Amy se úplně vnucuje motto domácích tyranů, že na ženě nikdy nesmí zaschnout krev.. Šablonovitá romance o nádobě mindráků (čti protivná promiskuitní pizda), která se pohybuje v prostředí, kde jsou všichni (navzdory svým profesím a společenským statusům) absolutně vylízané paka. Do toho hromada popkulturních a sportovních odkazů, drobet oplzlostí, pár prásků trávy a pojďme se v tom všichni hledat.. Apatow dál bloudí v kruhu uhlazené sprostoty, stereotypů a přemrštěné stopáže, ale když mu okolí nadšeně tleská, proč by hledal cestu ven..?(16.2.2016)

Skvělé, do nejmenšího puntíku. Na první scénu, na tu jsem koukal, jak na zjevení, ale to jsem ještě vůbec netušil, co mě všechno čeká. Velmi inteligentní humor, několik slavných sportovců, naprosto uvěřitelný příběh a hlavně dvojici, která k sobě naprosto perfketně pasovala. Amy byla správně potrhlá a Bill, ten ji jako starší a zkušenější usměrnoval. V rámci mezí teda, zas až tak moc se mu to nepovedlo, což naštěstí nemůžu říct o téhle brilantní komedii. Za skoro poslední, roztleskávačskou scénu pálím do plných!(3.12.2015)

• teutates

To už opravdu nešlo vybrat hezčí herečku ?! Chápu, že Apatow mněl problém vybrat mezi původními Američany hezkou ženu, ale toto... Amy ble.(10.11.2015)

• - Film bol natočený vo formáte 35mm. (beso74)

• - Když Amy Schumer popsala postavu své filmové šéfové jako: "Tilda-Swinton-typ", režisér Judd Apatow kontaktoval přímo herečku Tildu Swinton, která jako fanynka režiséra Apatowa roli přijala. (Patw)

• - Keď sa LeBron James rozpráva s Aaronom o svojom vzťahu s Amy, povie, že Superman bol vytvorený v Clevelande. Pravda je však taká, že vznikol v Toronte. (beso74)