"I'm sweatin' more than I'm proud of." --- So true!(19.7.2015)

Labužníci zase zavřou jídelníček, protože tohle menu není zdaleka tak chutné a pestré, jak bychom od chlapíka s takovou pověstí měli čekat. Judda Apatowa postihl „stejný“ osud jako třeba Kevina Smithe. Už nevíří vody strnulého komediálního žánru, už nerýpe do skutečně zajímavých témat, už není tak autentický a zajímavý. Tentokrát představuje další na první pohled sebevědomou ženu, na druhou stranu ovšem nevyrovnanou, hysterickou, otravnou, frustrovanou, divnou. Její one woman show mě nestrhla. Redaktorka rebelského magazínu chlastá, hulí, souloží s těmi, kteří jsou zrovna k dispozici. Chirurg sportovců, s kterým má udělat rozhovor, samozřejmě její zažité postupy utne. To, proč jí zrovna on dokáže zaujmout a změnit, se ke mně nedostalo. Celé je to roztahané. Mnohé scény jsou dvakrát delší, než by měly být. Apatowovy filmy vesměs nabízely nějakou netradiční zápletku, na kterou nabaloval další a další linie, tady přišel (autorem scénáře nicméně není) s klasickým příběhem, který se snažil okořenit vesměs nevtipnou vatou. A to je rozdíl. Stand-up komička Amy Schumer se jen hloupě pitvoří a ač to byl zřejmě záměr, zůstává otravnou i poté, co se má divákům přibližovat. Zdaleka není tak zajímavá jako třeba Leslie Mann nebo Charlize Theron, které si podobné role vyzkoušely. Skutečných lidí s autentickými city je ve snímku pramálo, v reálu ani vztahy takhle nefungují, nadhozené novinářské postupy už vůbec ne. Ani v New Yorku. Závěr byl ale docela fajn.(15.11.2015)

• Aleee89

Když je vám hlavní hrdinka nesympatická a navíc vám připadá škaredá, je to pak s filmem fakt těžké. To se mi stalo u Vykolejené. Čekala jsem větší legraci, nakonec se to neslo spíše v duchu klišé.(21.11.2015)

• contrastic

Dvě hodiny koukat na hnusnou obtloustlou děvku co ojede vše co má péro ?? No , proč né !! Ale Amy Schumer je opravdu škaredá a ještě ke všemu špatná herečka. Opravdu duchaplný scénář si napsala sama a režisér tomu taky nepřidal. Sečteno, podtrženo – musím se přemlouvat, abych nedal odpad !(30.1.2016)

Na Apatowa slabé, vlastně jen genderově převrací svoje žánrové kousky o nedospělých mužích, co jsou nuceni dospět. Nedotažený a nepříliš vtipný průměr, kolem kterého byl zbytečný humbuk.(9.11.2015)

• - Bill Hader kvůli roli Aarona zhubl devět kilogramů. (hansel97)

• - Natáčelo se od května do července 2014 na Manhattanu a Long Islandu v New Yorku. (jenik71)

• - Jedná se o první natočený film režisérem Juddem Apatowem, ke kterému nenapsal scénář. (Patw)