• contrastic

Dvě hodiny koukat na hnusnou obtloustlou děvku co ojede vše co má péro ?? No , proč né !! Ale Amy Schumer je opravdu škaredá a ještě ke všemu špatná herečka. Opravdu duchaplný scénář si napsala sama a režisér tomu taky nepřidal. Sečteno, podtrženo – musím se přemlouvat, abych nedal odpad !(30.1.2016)

Nevím kdy přesně se to stalo, že se žánr 'komedie' stal spíš útočištěm pro filmy s trapným humorem, nebo zda tomu tak bylo vždy jen mi trvalo to rozpoznat... Každopádně film Trainwreck má určitě co nabídnout protože ačkoliv spadá do aktuálního komediálního stylu nabízí i něco nového včetně ne tolik okoukaných tváří. Nováček ve světě filmu a zároveň scénáristka filmu Amy Schumer je záruka pobavení stejně jako její herecký kolega Bill Hader, další nepříliš známá tvář. Schumer přinesla kousek nového originálního pohledu, svěžího vánku do toho "převoněného" žánru, a naservírovala nám film, který je z části realitou dnešní doby i té Hollywoodské pohádky, klišé které do podobného filmu patří aby diváka uspokojil dřív než se vrátí zpět do reality. Jediné, co bych filmu vytkl je délka - 125 minut je opravdu dost, těch 90 minut by filmu i ději určitě slušelo víc - a fakt, že když už Amy použila vtipy ze svých stand up vystoupení neměla je upravovat protože to úpravy nejsou k lepšímu - toto dávám za vinu oné známé improvizaci na place, kterou Apatow tak rád využívá. Jinak jsem s filmem spokojený. Ne jednou jsem se opravdu zasmál od srdce a nahlas. A plus za Tildu Swinton, kterou bych vůbec nepoznal, a SNL duo Vanessu Bayer a Leslie Jones, která i do těch pár vteřin co měla dala vše. Čtyři hvězdy bez váhání.(1.8.2015)

Klasický Apatow. Sem tam slušně neotřelej fór(vedlejší postavy), sem tam životní moudro, ale celkově nemastný, neslaný paskvil komedie a dramatu. LeBron jako miliardářskej kolenovrt super, stejně jako John Cena v roli namakanýho trouby a Brie Larson to zase moc slušelo :-). Vedlejší postavy jsou vlastně jedinou opravdu vtipnou respektive sympatickou složkou filmu. Amy Schumer není můj šálek humoru a navíc musím říct, že se mi vůbec nelíbí.(23.1.2016)

• pepo

Ďalší Apatowov fail. Okrem toho, že je to absolútne nezaujímavé a (opäť) zbytočne dlhé, tak to do pekiel ťahá hlavná predstaviteľka a scenáristka v jednom. Postava Amy je tak ohromne nesympatická krava, že s prehľadom v tomto ohľade prekonáva aj všetky štyri pi*e, pardon....hrdinky Sexu v meste dohromady. Takže nie je komu fandiť, s kým súcitiť. Čo je pri romantickej komédii dosť problém. Ostáva iba nenávisť a nepochopenie nad každým v tom filme kto dáva tomuto individuu nejakú šancu na funkčný citový život. Tým pádom nefunguje ani väčšina humoru. Zvyšok castingu a postáv je ale fajn a jedine kvôli nim sa to dá s trochou námahy dopozerať. Ak má byť toto portrét modernej ženy som rád, že som sám. 4/10 a aj to s odretými ušami(15.7.2016)

Netradiční komedie, která byla svým způsobem zvláštní. Mě se ovšem líbila, hlavně oceňuji jistou míru originality. Je to možná i díky tomu, že tvorba Judda se mi zamlouvá. Jen mě zarazil výběr hlavní postavy, s touto herečkou jsem se vědomě potkal poprvé až zde.(30.11.2015)