• Pilda17

Ze začátku dobré, nenudil jsem se, párkrát dokonce i uculil. Jenže čím se jelo dál, tím snímek ztrácel na hodnotě. Ano 90 minut bych zvládl koukat na nadrženou blonďatou pipku, která není nikterak krásná, ale potatila se a jede si své. Bohužel 125 minut je přestřelená délka a radil bych příšte trochu ubrat, divák se postupně začne nudit. Chtěl jsem jít aspoň do průměru, ale bohužel kvůli té délce nemůžu. Až takovou pozornost si tohle dílo nezískalo .. 4/10 =45%(3.1.2016)

Tento rok boli trendy návraty do minulosti. Vrátili sa dinosaury, vrátil sa Han Solo a aj starý dobrý T-800. A práve Amy Schumer dokázali svojim scenárom ( a popri tom aj skvelým komediálnym výkonom ) opäť oživiť atmosféru komédií z rokov 80tych a navrátiť ich na popredné miesta v tomto žánri. V modernom kabáte oblečená neprístupná rom com, z ktorej razí neskonalá radosť tvorcov a následný pôžitok divákov. Takéhoto len viac a viac.(27.12.2015)

• LIVINGDEAD

Amy Schumer je škaredá :-((17.11.2015)

• contrastic

Dvě hodiny koukat na hnusnou obtloustlou děvku co ojede vše co má péro ?? No , proč né !! Ale Amy Schumer je opravdu škaredá a ještě ke všemu špatná herečka. Opravdu duchaplný scénář si napsala sama a režisér tomu taky nepřidal. Sečteno, podtrženo – musím se přemlouvat, abych nedal odpad !(30.1.2016)

• SaNcHeZ_cz

Judd Apatow a opět trefa víceméně vedle. Nejsem si jistý čím to, ale dalším projektem v řadě mě tenhle člověk zklamal a vinu na tom má především scénář Amy Schumer, který poctivě zabije drtivou většinu potenciálu, který tenhle snímek kdy mohl mít. Ani několik sympatických hereckých představitelů pak nezachrání tenhle hodně chabý pokus o to zabavit diváka v kině na více jak dvě hodiny. Pokud nejse vyloženě nenároční, tomuto snímku se obloukem vyhněte.[45%](9.8.2015)