Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aleee89
  **

  Když je vám hlavní hrdinka nesympatická a navíc vám připadá škaredá, je to pak s filmem fakt těžké. To se mi stalo u Vykolejené. Čekala jsem větší legraci, nakonec se to neslo spíše v duchu klišé.(21.11.2015)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Judd Apatow a opět trefa víceméně vedle. Nejsem si jistý čím to, ale dalším projektem v řadě mě tenhle člověk zklamal a vinu na tom má především scénář Amy Schumer, který poctivě zabije drtivou většinu potenciálu, který tenhle snímek kdy mohl mít. Ani několik sympatických hereckých představitelů pak nezachrání tenhle hodně chabý pokus o to zabavit diváka v kině na více jak dvě hodiny. Pokud nejse vyloženě nenároční, tomuto snímku se obloukem vyhněte.[45%](9.8.2015)

 • teutates
  **

  To už opravdu nešlo vybrat hezčí herečku ?! Chápu, že Apatow mněl problém vybrat mezi původními Američany hezkou ženu, ale toto... Amy ble.(10.11.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Proč máš nekonečnýho ptáka? Počkej, už jsi někdy nějakou vojel? Kde je pohřbená?" Tak na rovinu - dvě hodiny jsou na komedii moc. Senzačnímu hláškovacímu úvodu totiž vydrželo tempo jen chvilku a pak už došlo pouze na poměrně řídké dávkování humoru uprostřed rodinné moralitky. Mne tedy nejvíce dostávaly scény s lakomým LeBronem Jamesem, zamilovaným tupounem Stevenem či žebrajícím Noamem, ale ta cesta k očekávanému závěru na můj vkus trvala příliš dlouho. A aby bylo jasno, tak s LeBronem si basket zahrát nepůjdu, protože hrát se zdí mne nebaví. Nepřesvědčuj mě, LeBrone, nejdu.(26.1.2016)

 • pepo
  **

  Ďalší Apatowov fail. Okrem toho, že je to absolútne nezaujímavé a (opäť) zbytočne dlhé, tak to do pekiel ťahá hlavná predstaviteľka a scenáristka v jednom. Postava Amy je tak ohromne nesympatická krava, že s prehľadom v tomto ohľade prekonáva aj všetky štyri pi*e, pardon....hrdinky Sexu v meste dohromady. Takže nie je komu fandiť, s kým súcitiť. Čo je pri romantickej komédii dosť problém. Ostáva iba nenávisť a nepochopenie nad každým v tom filme kto dáva tomuto individuu nejakú šancu na funkčný citový život. Tým pádom nefunguje ani väčšina humoru. Zvyšok castingu a postáv je ale fajn a jedine kvôli nim sa to dá s trochou námahy dopozerať. Ak má byť toto portrét modernej ženy som rád, že som sám. 4/10 a aj to s odretými ušami(15.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace