• Pilda17

Ze začátku dobré, nenudil jsem se, párkrát dokonce i uculil. Jenže čím se jelo dál, tím snímek ztrácel na hodnotě. Ano 90 minut bych zvládl koukat na nadrženou blonďatou pipku, která není nikterak krásná, ale potatila se a jede si své. Bohužel 125 minut je přestřelená délka a radil bych příšte trochu ubrat, divák se postupně začne nudit. Chtěl jsem jít aspoň do průměru, ale bohužel kvůli té délce nemůžu. Až takovou pozornost si tohle dílo nezískalo .. 4/10 =45%(3.1.2016)

Na Apatowa slabé, vlastně jen genderově převrací svoje žánrové kousky o nedospělých mužích, co jsou nuceni dospět. Nedotažený a nepříliš vtipný průměr, kolem kterého byl zbytečný humbuk.(9.11.2015)

• Aleee89

Když je vám hlavní hrdinka nesympatická a navíc vám připadá škaredá, je to pak s filmem fakt těžké. To se mi stalo u Vykolejené. Čekala jsem větší legraci, nakonec se to neslo spíše v duchu klišé.(21.11.2015)

Vůbec to není špatný film, jenže většina lidí zřejmě čekala, že se bude válet smíchy u každý druhý scény.. Mně to vyhovovalo tak, jak to bylo, dobrý příběh, v mnoha scénách jsem se s Amy ztotožňovala a opravdu se mi líbí, že to není žádná typická hubená, blonďatá kočička, ale úplně normální ženská.. Doporučuji jako nenáročnou oddychovku.. :)(31.8.2015)

• Gilmour93

Říká se, že ženu, to něžné stvoření, ani květinou neuhodíš, nicméně v případě vylité, ojeté a až teprve potom vykolejené Amy se úplně vnucuje motto domácích tyranů, že na ženě nikdy nesmí zaschnout krev.. Šablonovitá romance o nádobě mindráků (čti protivná promiskuitní pizda), která se pohybuje v prostředí, kde jsou všichni (navzdory svým profesím a společenským statusům) absolutně vylízané paka. Do toho hromada popkulturních a sportovních odkazů, drobet oplzlostí, pár prásků trávy a pojďme se v tom všichni hledat.. Apatow dál bloudí v kruhu uhlazené sprostoty, stereotypů a přemrštěné stopáže, ale když mu okolí nadšeně tleská, proč by hledal cestu ven..?(16.2.2016)