• pepo

Ďalší Apatowov fail. Okrem toho, že je to absolútne nezaujímavé a (opäť) zbytočne dlhé, tak to do pekiel ťahá hlavná predstaviteľka a scenáristka v jednom. Postava Amy je tak ohromne nesympatická krava, že s prehľadom v tomto ohľade prekonáva aj všetky štyri pi*e, pardon....hrdinky Sexu v meste dohromady. Takže nie je komu fandiť, s kým súcitiť. Čo je pri romantickej komédii dosť problém. Ostáva iba nenávisť a nepochopenie nad každým v tom filme kto dáva tomuto individuu nejakú šancu na funkčný citový život. Tým pádom nefunguje ani väčšina humoru. Zvyšok castingu a postáv je ale fajn a jedine kvôli nim sa to dá s trochou námahy dopozerať. Ak má byť toto portrét modernej ženy som rád, že som sám. 4/10 a aj to s odretými ušami(15.7.2016)

• Alqarin

Další apatovowská óda na inteligentní vulgárnost, která je spíš takovým zasvěcovacím rituálém Amy Schumer. Příznivci Juddovy sebranky nemají co řešit, pro všechny ostatní pak trošku netradiční romantika bez krásky v nesnázích. P.S.: Bill Hader je super. A Tilda Swinton ve svých pár minutách boží. A jako fakt Ezra Miller? Hustě.(28.7.2015)

• Stanislaus

Vykolejené dle mého názoru nejvíce škodí tři věci - a sice: 1) přemrštěná stopáž (dvě hodiny jsou na žánr komedie trochu přespříliš), 2) celkem nesympatické obsazení (a když už tam hraje můj oblíbenec Ezra Miller, tak zrovna takového maníka), 3) absence vtipných scén a nadbytek hluchých až trapných míst (je opravdu vážně "smutné", když se v komedii zasmějete pořádně až na úplném konci při vystoupení roztleskávaček, tj. cca po dvou hodinách). Zkrátka film, který se nikdy nestane klasikou či ikonou svého žánru - to se spíše ztratí v průměrném oparu šedi.(27.6.2016)

"I'm sweatin' more than I'm proud of." --- So true!(19.7.2015)

• halogenka

Amy Schumer znám. Některé její věci jsou dobré, jiné ne. Tohle je bohužel ten druhý případ. Začátek Vykolejené (víc jsem nezvládla, po půlhodině jsem to s filmem vzdala a opustila kino) postrádá ten správný rozjezd, vtip a používá spousty klišé (linka s otcem, svalouš atd.). V Inside Amy Schumer je vám tahle hubatá rajda sympatická, ve Vykolejené vás bude neskutečně prudit. Aspoň mě teda jo.(16.8.2015)