Vykolejená

Trainwreck

• slovenský

Vykoľajená

Romantický / Komedie / Drama

USA / Japonsko, 2015, 125 min (SE: 129 min)

Nadpriemerna americka komedia s realistickym zivotnym stylom mladej, nevyburenej, zatrpknutej Newyorcanky. Mnozstvo nenutene vtipnych momentov. Hlavne sceny s Danielom Radchliffom ma totalne zabili:D Tilda Swinton TOP! 1 hviezda dolu pre cisto "nahodnu"? podobnost s niektorymi dejovymi liniami a prvkami Sex and the city a Diabol nosi Pradu. Zaver neprekvapil, ale ani nesklamal. Dobra oddychovka na zasmiatie:)(23.7.2015)

• halogenka

Amy Schumer znám. Některé její věci jsou dobré, jiné ne. Tohle je bohužel ten druhý případ. Začátek Vykolejené (víc jsem nezvládla, po půlhodině jsem to s filmem vzdala a opustila kino) postrádá ten správný rozjezd, vtip a používá spousty klišé (linka s otcem, svalouš atd.). V Inside Amy Schumer je vám tahle hubatá rajda sympatická, ve Vykolejené vás bude neskutečně prudit. Aspoň mě teda jo.(16.8.2015)

Vykolejená mě vykolejila svou sexuální otevřeností, která stříkala snad z každého záběru. Obsazení se mi nijak moc nezamlouvalo, ale asi tvůrci věděli proč příběh mají těmihle stvořeními zaplnit. Možná to bylo dané i tím, že hlavní hrdinka Amy Schumer je autorkou osobitého scénáře k tomuto filmovému zázraku. Tilda Swinton byla jako vždy okouzlující a Daniel Radcliffe konečně dostal roli, která mu sedla víc než Harrymu Pottěrovi Lennonky. Film svým neotřele vulgárním vtipem mě bavil, alespoň do té doby než to upadlo do klišoidního patosu, který se nachází převážně v druhé části obrázkové vize vykolejené do normálnosti.(20.8.2015)

• teutates

To už opravdu nešlo vybrat hezčí herečku ?! Chápu, že Apatow mněl problém vybrat mezi původními Američany hezkou ženu, ale toto... Amy ble.(10.11.2015)

Amy Schumer má nepopiratelný komediální talent a osobně mám respekt k jejímu scénáři i herectví - postava Amy je v jejím podání neuvěřitelně sympatická a roztomilá a celý ten film vůbec není tak špatný, jak by se mohl na první pohled zdát. Jenže není ani tak dobrý, abych mu mohl dát víc než 3 hvězdy - hlavní problém vidím v nedostatku nějaké větší dějové originality. Při sledování si člověk až příliš často řekne, že tohle už přece někde viděl (namátkou - podobnost se seriálem Sex ve městě či filmy Ďábel nosí Pradu nebo Hlavně nezávazně je dosti nepřehlédnutelná). Když si k tomu přičtu docela dlouhou stopáž, vcelku předvídatelný závěr a občasný humor vycházející z nepříliš známých amerických reálií, na kterých se člověk nechytá, nelze se moc divit, že jsem docela často pošilhával po hodinkách, kdy už bude konec. Za mě spíš nuda a dojem průměrně zdařilého filmu, který bych asi podruhé už vidět nemusel.(29.7.2015)

• - Film bol natočený vo formáte 35mm. (beso74)

• - Pôvodne sa mal vo filme objaviť Barkhad Abdi, nahradil ho však LeBron James. (beso74)

• - Keď sa LeBron James rozpráva s Aaronom o svojom vzťahu s Amy, povie, že Superman bol vytvorený v Clevelande. Pravda je však taká, že vznikol v Toronte. (beso74)