Vykolejená

• slovenský

Vykoľajená

Romantický / Komedie

USA, 2015, 125 min

"Proč máš nekonečnýho ptáka? Počkej, už jsi někdy nějakou vojel? Kde je pohřbená?" Tak na rovinu - dvě hodiny jsou na komedii moc. Senzačnímu hláškovacímu úvodu totiž vydrželo tempo jen chvilku a pak už došlo pouze na poměrně řídké dávkování humoru uprostřed rodinné moralitky. Mne tedy nejvíce dostávaly scény s lakomým LeBronem Jamesem, zamilovaným tupounem Stevenem či žebrajícím Noamem, ale ta cesta k očekávanému závěru na můj vkus trvala příliš dlouho. A aby bylo jasno, tak s LeBronem si basket zahrát nepůjdu, protože hrát se zdí mne nebaví. Nepřesvědčuj mě, LeBrone, nejdu.(26.1.2016)

Judd Apatow, má asi nějakou úchylku v tom, že každý jeho film musí být delší než dvě hodiny, ačkoliv neustále vypráví jednoduché, vztahové příběhy. I Vykolejená (ačkoliv není podle jeho scénáře) vypráví otevřeně o sexu a vztazích a opět nemá šanci udržet si divákovu pozornost po celou dobu, protože už po hodině sklouzává do stereotypu. Potěší řada hlášek (scéna z kina je perfektní) a popkulturních odkazů, kteří poberou jen skutečně znalý, ale délka filmu je prostě ubíjející. Ubrat dobrou půlhodinu a mohla to být výborná řachanda.(20.12.2015)

Tento rok boli trendy návraty do minulosti. Vrátili sa dinosaury, vrátil sa Han Solo a aj starý dobrý T-800. A práve Amy Schumer dokázali svojim scenárom ( a popri tom aj skvelým komediálnym výkonom ) opäť oživiť atmosféru komédií z rokov 80tych a navrátiť ich na popredné miesta v tomto žánri. V modernom kabáte oblečená neprístupná rom com, z ktorej razí neskonalá radosť tvorcov a následný pôžitok divákov. Takéhoto len viac a viac.(27.12.2015)

• SaNcHeZ_cz

Judd Apatow a opět trefa víceméně vedle. Nejsem si jistý čím to, ale dalším projektem v řadě mě tenhle člověk zklamal a vinu na tom má především scénář Amy Schumer, který poctivě zabije drtivou většinu potenciálu, který tenhle snímek kdy mohl mít. Ani několik sympatických hereckých představitelů pak nezachrání tenhle hodně chabý pokus o to zabavit diváka v kině na více jak dvě hodiny. Pokud nejse vyloženě nenároční, tomuto snímku se obloukem vyhněte.[45%](9.8.2015)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $91,732,835Tržby Celosvetovo $97,832,835Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ na komédiu príliš mdlé a pasívne, na zábavnú notu sa tu až tak netlačí takže úsmevné scény narátate na jednej ruke, dejovo to v konečnom výsledku nemá čím zvláštnym upútať /videl v kine: 40%/(11.8.2015)