Rozpočet $35miliónovTržby USA $91,732,835Tržby Celosvetovo $97,832,835Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ na komédiu príliš mdlé a pasívne, na zábavnú notu sa tu až tak netlačí takže úsmevné scény narátate na jednej ruke, dejovo to v konečnom výsledku nemá čím zvláštnym upútať /videl v kine: 40%/(11.8.2015)

Tento rok boli trendy návraty do minulosti. Vrátili sa dinosaury, vrátil sa Han Solo a aj starý dobrý T-800. A práve Amy Schumer dokázali svojim scenárom ( a popri tom aj skvelým komediálnym výkonom ) opäť oživiť atmosféru komédií z rokov 80tych a navrátiť ich na popredné miesta v tomto žánri. V modernom kabáte oblečená neprístupná rom com, z ktorej razí neskonalá radosť tvorcov a následný pôžitok divákov. Takéhoto len viac a viac.(27.12.2015)

• Gilmour93

Říká se, že ženu, to něžné stvoření, ani květinou neuhodíš, nicméně v případě vylité, ojeté a až teprve potom vykolejené Amy se úplně vnucuje motto domácích tyranů, že na ženě nikdy nesmí zaschnout krev.. Šablonovitá romance o nádobě mindráků (čti protivná promiskuitní pizda), která se pohybuje v prostředí, kde jsou všichni (navzdory svým profesím a společenským statusům) absolutně vylízané paka. Do toho hromada popkulturních a sportovních odkazů, drobet oplzlostí, pár prásků trávy a pojďme se v tom všichni hledat.. Apatow dál bloudí v kruhu uhlazené sprostoty, stereotypů a přemrštěné stopáže, ale když mu okolí nadšeně tleská, proč by hledal cestu ven..?(16.2.2016)

Vůbec to není špatný film, jenže většina lidí zřejmě čekala, že se bude válet smíchy u každý druhý scény.. Mně to vyhovovalo tak, jak to bylo, dobrý příběh, v mnoha scénách jsem se s Amy ztotožňovala a opravdu se mi líbí, že to není žádná typická hubená, blonďatá kočička, ale úplně normální ženská.. Doporučuji jako nenáročnou oddychovku.. :)(31.8.2015)

• Lyli

Tohle mělo být vtipný. Hmmm. Tak to řeknu stručně - otřepaný téma, který jsem viděla už stokrát, ovšem tady jsou nesympatiční herci a hlavní hrdinka je neskutečně hnusná. Oki, uznávám, že asi tři dobrý momenty to mělo. Tři!, ze dvou hodin! Radši se budu dvě hodiny dívat na sebe do zrcadla, což je kvalitní tortura, než znova na tohle.(8.11.2015)