Shaolin fotbal

Siu lam juk kau

Shaolin Soccer

Šaolinský futbal

Komedie / Akční / Sportovní

Hong Kong / Čína, 2001, 86 min (Director's cut: 113 min)

slušná parodie, bavilo mě to - 6/10(19.11.2006)

• EdaS

Digitální fotbalová nuda - že se budu u filmu tvůrce velezábavného filmečku Kung Fu Hustle tak nebetyčně nudit, to jsem opravdu nečekal. Zasmál jsem se cca. třikrát, a tomu já neříkám komedie.(12.3.2006)

Nesdílím stejné nadšení jako spousta fanoušků. Film sice obsahuje pár geniálních parodických scén, ale mezi nimi jsou neúměrně dlouhé přestávky. Vždyť i s nápadem na fotbal přišli až ve třetině. Téměř vše, co se odehrává na hřišti, je výborná zábava, ale to bohužel není ani polovina filmu.(10.1.2007)

No tak tuhle "kravinu" buď musíte naprosto odsoudit a nebo se bavit. Já dnes byla v rozpoložení ,že mi to vyloženě sedlo :-). "Chce někdo žlutou kartu? Kdo mi jí vzal! "(5.4.2008)

Nehorázna bomba... nehorázne futbalové kreácie... nehorázny humor... bomba námet bomba spracovanie. Vtipná komédia, ktorú nemôžem nič len odporučiť. Najväčšia bomba: žltá karta za fajčenie cigarety... :DD(26.2.2010)