Shaolin fotbal

Siu lam juk kau

Shaolin Soccer

Šaolinský futbal

Komedie / Akční / Sportovní

Hong Kong / Čína, 2001, 86 min (Director's cut: 113 min)

kung fu hustle sa mi páčilo oveľa viac, čakal som po všetkých tých kladných ohlasoch, ktoré som počul, oveľa väčšia srandu, ostalo to pri pár úsmevných fóroch, ale celkový nápad hodnotím celkom originálne, najväčší problém je asi v tom, že S. Chow ako filmár má problém udržať si žáner a príbeh, preto to je také nejaké rozbité(25.1.2008)

Dost koktavý film. Záblesky geniální zábavy střídá nenápaditá nuda a tak je to pořád dokola. Oproti Kung-Fu mele zde sice najdeme kompaktnější zápletku, ale o tu jde přeci až v druhé řadě. 70% Zajímavé komentáře: tombac, JohnnyD, bouncer, baruss, hribisko(12.3.2006)

• 5150

S fotbalem to nemá moc společného, ale nakonec to docela pobaví. Potěší jistě i známá píseň "Kung Fu Fighting"..))(28.12.2006)

Ultimátní šílenost ve které fotbalové míče létají nadzvukovou rychlostí a gravitace neexistuje. Fotbal jako hra mě na vyšší úprovni než bylo velmi občasné čutání si za barákem nikdy totálně nezajímal, ale na ten Shaolinský nedám dopustit... a pro všechny co někdy doma poskakovali doma po pokoji a ječeli jako Bruce Lee je tohle jasné "must see". 8/10(13.5.2008)

Jediný fotbal, který mě kdy bavil. Navíc krásná Vicki Zhao jako bonus.. i když pravda.. tady vždycky nějak zmasakrovaná makeupem.. :-)(18.11.2006)