Od kolébky do hrobu

Cradle 2 the Grave

Kolíska do hrobu

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2003, 101 min

O trochu slabší než Romeo musí zemřít, ale akce furt bylo dost, hudba od DMX, vtipný Anderson a Tom Arnold, honička na čtyřkolce s fízlama, Dacascos vs. Li.. akorát příběh byl hodně klišé. Jinak fajn akčnák.(26.11.2013)

• nunka

Tou jednou hviezdou nemôžem úplne odstaviť film, kde krv tečie kvôli nejakým šutrom a dojem sa hodnotí podľa toho, či tam bolo veľa, málo alebo tak akurát bitiek a nakladačiek...(30.12.2008)

První hodina byla tak za 4* ale potom to bylo za 2*.Takže když si udělám malý průměr tak je to za 3*. Ale bitky s Jet Li byly výborný.Dmx je taky stylovej ale po Lovci policajtu jsem čekal více.(28.3.2005)

• mandes

Rozpočet $25miliónov Tržby Celosvetovo $56,489,558(23.3.2006)

Nebyl to nejhorší bojový akční film, ale taky nemůžu říci, že by byl nejlepší. Jet Li podává v jiných podobných snímcích lepší výkony a též někteří herci ve vedlejších rolích mohli trochu máknout. Ale vcelku rychle to uběhlo a pohádky byl konec. Malé plus za závěrečný souboj, ale fakt malé+:-)55%(28.8.2007)

• - Ve scéně, kdy Fait (DMX) utíká před rozzuřeným psem, probýbající se zeď vedle něj dokládá použití umělého materiálu. (Conspi)

• - Obsazení Marka Dacascose bylo podníceno výsledky hlasování fanoušků na webu Jeta Liho, kde se jich ptali, koho by chtěli vidět v souboji s Jetem. (POMO)

• - Zatímco se v automobilové honičce Faitův (DMX) modrý sporťák dokonale poničí, v dalším záběru, kdy opouští Archieho (Tom Arnold) kancelář, je možné si všimnout, že všechna světla svítí a přední nárazník je opět na svém místě. (Conspi)