Takovej barevnej vocas letící komety

Václav Kučera

Diviš Marek

Romek Hanzlík

Vilém Šrail

Jak to říkal o filmu Žiletky, špatný režisér, špatná kamera, hudba ujde a nejlepší byl ten hlavní herec(30.9.2015)

Archivní záběry a muzika samozřejmě skvělý.(2.10.2015)

Dokument v těžce televizním low cost formátu. Jasně, že se s tím asi počítalo a ani jsem nečekal, že bych se dozvěděl moc nového. Co je důležitější, že vůbec něco takového vzniklo. Žádná sentimentální pocta, ale realistický i když nijak objevný obraz legendy. Časem se zapomene a už nyní se dost zapomnělo, takže jen dobře.(7.10.2015)

• paanka

Přesně jak píše Psice.... A pak taky jen dodat - jakoby celý ten formát ustrnul někde v devadesátkách. Škoda toho.(28.9.2015)

Nic převratného. Jednak se tvůrci nepokusili o nějaký nový pohled na osobnost Filipa Topola a jednak ani klasický medailon shrnující život bezesporu výjimečného člověka film úplně nefunguje, jelikož je příliš patrná úzkostná snaha vyvarovat se syndromu mluvících hlav a tak některé scény mohou být poměrně matoucí. Otázkou tak zůstává komu je film vlastně určen, pokud se zarytí fanoušci Psích Vojáků nic nového vlastně nedozví a méně znalému divákovi zůstane spousta otázek. Na druhou stranu je třeba uznat že tvůrcům se podařilo vyzpovídat většinu lidí s životem Filipa Topola úzce spjatých a mnohdy jde o velmi zajímavé vyprávění. Plusem jsou samozřejmě taky záběry z legendárních koncertů Psích Vojáků.(9.10.2015)