Dům 66b (studentský film)

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2013, 22 min

Jiří Fabík
  • *CARNIFEX*

Študenti mali vždy zmysel pre humor, a presne tak treba tento počin aj vnímať. O serózny film sa z hľadiska dramatizácie rozhodne nejedná. Divák by mal ale vedieť ako je samotný snímok poňatý, potom nebude prekvapený, že sa viac nasmeje ako vystraší. Niekto na ČSFD "zabudol" priradiť žáner komédia, potom to bude konečne sedieť ...(21.4.2016)

Humorné ladění mi vadilo už u samotné Barkerovy povídky, ale kvalitní předloha+scénář se snoubily s perfektním technickým zpracováním, režií a hereckými výkony. Luxus.(16.2.2014)

Téměř jediný snímek Pionýrů hororu, který má regulérní PŘÍBĚH. 90%.(8.4.2014)

Jiří Fábík si s předlohou od C. Barkera poradil opravdu bravurně. Takhle nějak si představuju nadprůměrný český krátkometrážní snímek, ve kterém se skloubí hororová stránka pěkně s tou humornou a společně vytvoří dobrou podívanou. Trampoty Viktora Boka, o jehož duši usiluje „packal“ Kruciel jsou doprovázeny slušně vytvořenou atmosférou, herecké výkony rovněž nejsou k zahození a po technické stránce si taky nemůžu stěžovat.(5.3.2014)

A mě to bavilo.Dávám 5 hvězd.Vem to čert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(26.4.2015)