poster

Masožravý obraz (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2013, 14 min

Režie:

Dominik Skucius

Kamera:

Dominik Skucius

Hrají:

Marian Skucius
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ledzepfan
  **

  Zajímavý námět a v rámci hardcorové amatéříny jsou i ty masky dost slušné, ale celé to shazuje prkenné herectví a celková křečovitost.(7.3.2014)

 • choze
  ****

  Tenhle film se samozřejmě zapíše do divácké paměti zejména parádní maskérskou prací, ale za zmínku rozhodně stojí i kamera, zručné šponování napětí, nebo epesní rozpadlý barák, zvenčí zahalený do mlhy a zevnitř naplněný patřičně náladotvornými proprietami. Dalo by se zatlačit na příběh a pointu, ale tak jak to je, to pro mě funguje víc než dostatečně a moc mě neruší ani poněkud dřevěný herecký výkon Mariána v hlavní roli. Masožravý obraz-rekvizitu chci mít doma!(16.2.2014)

 • Xeelee
  **

  [Pionýři hororu] Naprosto bezzubej příběh, mizernej hereckej výkon, dost nezáživně nasnímanejch/nastříhanejch scén z pokoje, strašnej kýč na zdi, halda klišé a povedená pasáž ve snovém světě. | ► Masožravý obraz(15.3.2014)

 • Wacoslav1
  **

  Moc jsem nepobral o čem to bylo a fakt jsem se nebál. Chválím kvalitní make-up, ale to je tak všechno.30%(2.3.2014)

 • JosefGruber
  **

  Na amatérský film to má výborně udělané masky a krvavé efekty. Bohužel děj už tak dobrý není. Úplně odrazující mi přišel úvodní mluvený projev. 2-3*, 22.8.2014, pc(22.8.2014)

 • - Film byl nominovaný na Mezinárodním filmovém festivalu CINEMA MUNDI na cenu Zlatý Leon. Jednalo se o jediný amatérský film, jenž o tuto cenu bojoval s nejlepšími studentskými filmy z ČR a SR. (folklorman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace