poster

Hodinový manžel (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2013, 12 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  ***

  Jedna z mála epizod Pionýrů hororu, kde se dá mluvit o slušných hereckých výkonech.(4.4.2014)

 • pornogrind
  ****

  Kurva jen jsem čekalco se bude dít dál.Tereza Němcová jako MILFka to táhne.Skvělý výběr.Pro mě překvapení.Bomba.(22.4.2015)

 • Wacoslav1
  **

  No hororem bych to zrovna nenazval. Je to zajímavě rozjetý. Člověk si říká jak se to vyvrbí. Pak dostaneme i pointu. Ovšem úplný konec nemůžu hodnotit jinak než zklamání. Opět to vyznívá naprosto do ztracena (nebo mi něco uniklo?) Nevím no typický problém podobných snímků. Co dodat...35%(3.3.2014)

 • Lanark
  ***

  No, díky stopáži hodně zkratkovité, nicméně zábavné. Žižkovské sklepy a ďábelské Milfky ftw! :)(10.3.2014)

 • kaylin
  ****

  Film využívá hned od začátku takové to klasické očekávání, kdy divák neví, co se stane. Možná je začátek až trochu moc doslovný, protože to, co je postavami na začátku řečeno, se nakonec v podstatě i stane, což je škoda. Překvapivě dobrý scénář je režisérsky zvládnutý a napětí eskaluje. Možná je to až moc rychle utnuté, ale i tak spokojenost. Jenom taková drobnost, to by hodinový manžel přijel bez jakéhokoli nářadí? Já si ho teda nikdy neobjednával, tak nevím, ale přijde mi to zvláštní.(27.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace