V1: The Hunters of Carnivorous Bitches (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2013, 9 min

Robert Vrba

Petr Kačírek
  • ripo

Jedným slovom? Príšernosť ....(6.4.2014)

Zmutovaný kundy na vás(myslím ty co dali odpad a jim podobní).To je prdel jako sviňa.Doporučuju.(30.4.2015)

• SOLOM.

„Jsem nevyspalej a nevysranej…“ a toho ocasa měl střelit do hlavy hned na začátku a byl by klid. Vaginator 1 a oba lovci „kund“ a monster toho kromě svých oplzlých hlášek (nejsem žádný pánbíčkář, nadávky a sprostá mluva mi nevadí) – jenže tady se stavělo pouze na nich a kvalita děje potažmo celého scénáře (vlastně ona tu snad ani žádná nebyla) šla do háje. Vážně jsem nad tím po celou dobu kroutil hlavou a pro dnešek raději s Pionýry končím (nerad bych ublížil ostatním tvůrcům). Tohle je však zatím jejich nejslabší článek. Vrba měl štěstí, že ta závěrečná písnička se mi líbila!!!30%(4.3.2014)

• Tom_Lachtan

Na to, aby mohlo být trapnoherectví odpuštěno je to málo absurdní a vtipné, na to, aby mohli být odpuštěny tupé dialogy je to moc blbé, na to, aby to bylo alespoň trochu vtipné, by bylo potřeba, aby autor konečně dosáhl kalhotek nějaké osoby opačného pohlaví, protože to vypadá jako naprosto debilní výmysl dvou šesťáků, co zrovna pozorujou, kterak se jejich spolužačky převlékají na těláku.(1.3.2014)

V rámci amatérských filmů(nedejbože českých) je to nekompromisní nadprůměr a v rámci pionýrů je to o několik levelů dále než drtivá většina zbytku..... Fungující nahled, cit pro klišé a jeho parodii, úžasně jednoduchý a hravý-až HeavyMetalový(nemyslím hudební styl)-námět, hlášky, která se drží v hranicích vkusu přestože jsou o sraní a kundách, záměrně přehrávající herci(nevím jestli to jsou čistí amatéři nebo někde hrajou, ale měl jsem pocit, že ví co dělají).. Fakt dobrý-necítil jsem se u toho trapně a dokonce jsem se slušně bavil. Zástup jednohvězd dost vypovídá o zdejším osazenstvu.(8.3.2014)