Pták na drátě

• slovenský

Vták na drôte

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1990, 106 min

Dosť divná komédia, kde lezie Goldie Hawn dosť na nervy. Aspoňže ten Gibson je vždy cool...(10.11.2005)

Výborná komedie, díky níž jsem si oblíbila Goldie Hawn. Mela Gibsona jsem měla oblíbeného už předtím. Nechápu zdejší nízké hodnocení. Mě to naprosto uspokojilo.(22.9.2010)

Kdyby byl na skladě lepší scénář a Goldie Hawnová dělala něco jiného, než neustále křičela. Hm. Šedý průměr, vhodný pro odpolední relax u televize? Ale jo, to zas jo. 50%.(14.4.2009)

Ptákovina na drátě, ale s několika vcelku vtipnými momenty a sympatickou ústřední dvojkou. Škoda, že režie Johna Badhama není bůhvíjak oslnivá, takže velká část akčních scén (kterých je mnoho) je odbytá podobně jako scénář a všechno to zázračné uhýbání kulkám a brokům působí dost jalově. Mel Gibson i Goldie Hawn natočili o dost lepší komedie... Ale v žádné po nich nejdou David Carradine s Billem Dukem.(24.9.2012)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $138,697,012(6.12.2006)