Pták na drátě

• slovenský

Vták na drôte

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1990, 106 min

Dosť divná komédia, kde lezie Goldie Hawn dosť na nervy. Aspoňže ten Gibson je vždy cool...(10.11.2005)

• gouryella

Hodne trapne nepovedena komedie s prekvapivou ucasti Mela Gibsona - ten vsak svoji komedialni stranku uplatnil preci jen lepe ve filmu Po cem zeny touzi.(1.8.2002)

"Tak kdo to je ??" - "Stará kamarádka !! Jen kámoška !!" - "Určitě ??" - "Přece bych ti nelhal s nožem na zadku, ne ?!" ;)(19.4.2014)

klasickej one time see film.(3.4.2010)

|50%| Mela Gibsona mám rád, podle toho co jsem si tak nějak o tomto dílku zjištoval, jsem byl přesvědčen, že mi film sedne daleko více. Gibson měl docela trhlou roli, trochu mi tím připomněl roli Martina Rigse ze Smrtonosné zbraně. No, herečka Goldie Hawn co tu hrála hlavní roli s Gibsnem, tak ta už mi moc nesedla. Nebyla úplně špatná, ale ten její ječák – to jsem myslel, že umřu. Snad v každé akční scéně řvala, jak já nevím co. :D Po akční stránce to bylo takové obyčejné, standartní pro potřeby těch to typů komedií. Hudba od skvělého Zimmera byla taková normální (což se dalo pochopit, že nebyla extra skvělá – v té době teprve začínal). O nějaký záživný příběh zde moc nešlo. Pár vtipných momentů zde je. Ještě tak ze začátku nebo ve finále – ale velké množství jich není. Špatný film to není, takový kovatelný průměr a velmi slabé 3 hvězdy. K zabití nudného odpoledne to účel splnilo.(20.6.2015)