Pták na drátě

Vták na drôte

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1990, 106 min

• Jossie

Když celý film Goldie Hawn hystericky ječí, zatmí se mi před očima a už to nezachrání ani Mel Gibson.(12.5.2005)

Skvělý soundtrack Hanse Zimmera.(13.4.2009)

• gouryella

Hodne trapne nepovedena komedie s prekvapivou ucasti Mela Gibsona - ten vsak svoji komedialni stranku uplatnil preci jen lepe ve filmu Po cem zeny touzi.(1.8.2002)

• Radyo

Nijak zvlášť vtipná akční komedie. Ani Mel Gibson výjimečně nevyčnívá, protože mu prostý scénář nedává možnost zazářit. Goldie Hawnová mě jako herečka nikdy moc nebrala a tímto filmem se to rozhodně nezměnilo.(23.7.2002)

Ptákovina na drátě, ale s několika vcelku vtipnými momenty a sympatickou ústřední dvojkou. Škoda, že režie Johna Badhama není bůhvíjak oslnivá, takže velká část akčních scén (kterých je mnoho) je odbytá podobně jako scénář a všechno to zázračné uhýbání kulkám a brokům působí dost jalově. Mel Gibson i Goldie Hawn natočili o dost lepší komedie... Ale v žádné po nich nejdou David Carradine s Billem Dukem.(24.9.2012)