Pták na drátě

• slovenský

Vták na drôte

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1990, 106 min

Akční komedie jako každá jiná, jen takhle nebyla zase tak vtipná. Mel je klasický, ale Goldie mi byla silně nesympatická tím jakou postavu ztvárňovala.(9.4.2009)

Ještě jsem nepoznal nepohodlného filmového svědka, kterého by program na ochranu svědků dokázal ochránit před sebou samým. Takže až se jednou stanu svědkem zločinu a FBI mi nabídne svou ochranu, tak okamžitě ztratím paměť, abych nemusel čekat na to, až nějaký úplatný agent vymaže mou existenci z počítače a udělá ze mne mrtvolu bez totožnosti. To takový Rick svědčil a hodlá svědčit dál, takže si trable zaslouží a to, jak si jich užívá se svou ex-přítelkyní mi kdysi přišlo hodně zábavné a v současnosti se na tom kupodivu nic nezměnilo. A do Joan Severance alias Rachel jsem se zamiloval ještě dřív, než začala pálit z brokovnice.(10.3.2015)

• AngelAngie

Duo Gibson / Hawn funguje poměrně dobře, avšak to se nedá říct o celém filmu po celou dobu jeho stopáže.(13.4.2009)

Zrovna předevčírem(14.2.) jsem si pustil takovou ptákovinku na dobrou noc. Ale mě to totálně vzalo, a děsně se mi to líbilo, i když nikdo nevyčnívá je to prostě takové svižné, zábavné. A bejvalá filmová manželka Mela Gibsona s brokovnicí je fakt k sežrání.(16.2.2010)

Ani velmi dobrý Mel Gibson nezamaskoval špatný scénář a ani nijak pohlednou Goldie Hawn...(10.8.2002)

• - Jméno muže, který vede hotel, kde se ubytují Mel a Goldie je Norman, stejně jako ve filmu Psycho. (HellFire)

• - Jeden z prvních filmů Christophera Judge. (HellFire)

• - Mel Gibson dostal při natáčení k dispozici dům a tak si zároveň mohl užívat dovolenou s rodinou. (HellFire)