Pták na drátě

Vták na drôte

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 1990, 106 min

Výborná akční komedie!(17.6.2006)

Kdyby byl na skladě lepší scénář a Goldie Hawnová dělala něco jiného, než neustále křičela. Hm. Šedý průměr, vhodný pro odpolední relax u televize? Ale jo, to zas jo. 50%.(14.4.2009)

veľmi svižná akčná komédia.nič viac a nič menej.teda naviac je tam skvelá ústredná dvojica gibson-hawnová,ktorá tomuto filmu u mňa vyslúžila 4*(15.6.2003)

Ještě jsem nepoznal nepohodlného filmového svědka, kterého by program na ochranu svědků dokázal ochránit před sebou samým. Takže až se jednou stanu svědkem zločinu a FBI mi nabídne svou ochranu, tak okamžitě ztratím paměť, abych nemusel čekat na to, až nějaký úplatný agent vymaže mou existenci z počítače a udělá ze mne mrtvolu bez totožnosti. To takový Rick svědčil a hodlá svědčit dál, takže si trable zaslouží a to, jak si jich užívá se svou ex-přítelkyní mi kdysi přišlo hodně zábavné a v současnosti se na tom kupodivu nic nezměnilo. A do Joan Severance alias Rachel jsem se zamiloval ještě dřív, než začala pálit z brokovnice.(10.3.2015)

Výborná komedie, díky níž jsem si oblíbila Goldie Hawn. Mela Gibsona jsem měla oblíbeného už předtím. Nechápu zdejší nízké hodnocení. Mě to naprosto uspokojilo.(22.9.2010)

• - Mel Gibson dostal při natáčení k dispozici dům a tak si zároveň mohl užívat dovolenou s rodinou. (HellFire)

• - Jeden z prvních filmů Christophera Judge. (HellFire)

• - Jméno muže, který vede hotel, kde se ubytují Mel a Goldie je Norman, stejně jako ve filmu Psycho. (HellFire)