Monster High – Kamera, lebka, jedem!

Monster High: Frights, Camera, Action!

Animovaný / Rodinný

USA, 2014, 148 min

William Lau

Audu Paden

America Young

Ále nech nežeriem, za tú Viperine Gorgon prilepším aj tak jedno moje hodnotenie dáko extra nezaváži. Síce Viperine tam bola málo ale tak čo už. Navyše bolo to opäť obohatené o dáke nové postavy takže sa až tak nesťažujem. Samozrejme, že príbeh zase nič extra ale viem, že to mohlo byť aj horšie, keďže som videla dosť MH filmov.(24.3.2015)

• Matli

Na rok 2014 strašná animace, samý přiblblý keci, který nemaj ani dnešní puberťačky.Nechápu vznik tohoto kusu. Hvězdička za hustej měsíc a krátkou stopáž (mohla by být i kratší:-).....148 minut je nějakej fejk, správně je 70minut ) 10%(6.4.2014)

• windows

Animace, dialogy a samotný příběh stojí za prd.(18.9.2014)

Nějak si na tuhle blbost začínám zvykat. Naši hrdinové se díl od dílu stávají krásnější, tentokrát je hlavní hrdinkou Draculaura. 75%(30.12.2015)

Tyhle příběh o MH nejsou vůbec špatné. Příběh je jednoduchý, dobrodružný a s dobrým koncem a to já můžu.(30.3.2014)

• Ivoman

Na dnešní dobu velice hnusná animace patřící snad na začátky animací jak je známe teď.(4.4.2014)

• PORTER44

Pro děti docela dobrá pohádka s trochou hororového nádechu o upírech,pro mě docela nuda,animace nic moc.(28.4.2014)