poster

Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie

 • USA

  Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

Animovaný

USA, 2014, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinghome
  **

  Trapná reklama na pár Wrestlerů a na WWE jako na úžasnou společnost, což rozhodně není. Nic zajímavého, jen toho záporáka jsem zase neuhádl, to Scooby Doo umí :D Dost zbytečný díl, ale pro děti co ještě neviděli wrestling to určitě přínosný je, teda je to přínosný pro společnost, protože na to ty děcka začnou koukat.(14.4.2014)

 • JJ.Gibson
  ***

  Zajímavý nápad zasadit Scooby Doa do prostředí WWE. Myslím, že to dost povedlo! Spoustu narážek na WWE a věcí okolo wrestlingu, pár slušných představitelů tohoto sportu a zapálenost Scooby Doo a Shaggy byla super!!! Plus pěkně nakresleno! Být mladší hodnotil bych asi více. Takhle si dám Tombstone tacos pálivost tři ***(17.9.2015)

 • Dado513
  ***

  Scooby Doo a reklama na WrestleManiu. Od zábavného animovaného seriálu, ktorý mi dodnes utkvel v pamäti, to má síce ďaleko, no napriek tomu je film celkom pútavou jednorázovou záležitosťou. (55%)(14.11.2014)

 • MMR
  ****

  Zajímavý díl Scoobyho, nebylo to tak úplně ono, ale přesto si myslím, že to mělo dost do sebe. Kdybych to měl porovnat s předchozími díly, zařadil bych to tak někam do půlky.(21.4.2014)

 • kaylin
  ***

  No jo, oni to ví, že mám slabost pro wrestling. Nevím proč, ale tenhle sport prostě miluji a každý film o něm mě přivádí do nostalgie. Tohle je prostě klasický Scooby-Doo, kde jsou hlavní postavy neskutečně otravné, ale ten wrestling a hlavně hlasy skutečných wrestlerů, některých mých oblíbených (Kane nebo Triple H), mi prostě udělali radovat. V příběhu je vidět celkem snaha, boje v aréně dobré. Většině lidí to nejspíš moc neřekne, ale tohle se mi líbilo. Ach, ta nostalgie.(7.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace