Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie

Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

Animovaný

USA, 2014, 84 min

No jo, oni to ví, že mám slabost pro wrestling. Nevím proč, ale tenhle sport prostě miluji a každý film o něm mě přivádí do nostalgie. Tohle je prostě klasický Scooby-Doo, kde jsou hlavní postavy neskutečně otravné, ale ten wrestling a hlavně hlasy skutečných wrestlerů, některých mých oblíbených (Kane nebo Triple H), mi prostě udělali radovat. V příběhu je vidět celkem snaha, boje v aréně dobré. Většině lidí to nejspíš moc neřekne, ale tohle se mi líbilo. Ach, ta nostalgie.(7.5.2014)

Zajímavý díl Scoobyho, nebylo to tak úplně ono, ale přesto si myslím, že to mělo dost do sebe. Kdybych to měl porovnat s předchozími díly, zařadil bych to tak někam do půlky.(21.4.2014)

Záhada kolem Wrestlemanie je lehce nadprůměrný díl. Hlavním plusem a mínusem zároveň je však téma celého filmu. Film může totiž na někoho působit jako totální reklama na wrestling a tento dojem může podpořit jak neustálé vyslovování názvu reálné soutěže WWE a výskyt originálních zápasníků a dokonce i pravého majitele WWE a aby toho nebylo málo tak tihle všichni dělají různými zbytečnými dialogy mezi sebou z wrestlingu ten nejpravější, nejzábavnější a nejreálnější sport světa. To kladné je však to že zápasníci jsou dabováni svými originály a pro fanoušky wrestlingu nebude nic lepšího než animovanej zápas BigShow & Alberto Del Rio vs. John Cena & Sin Qara. Co se týče zevnější části filmu tak ta je zas velice dobrá. Film doprovází skvělá grafika a na scoobyho lehce nadprůměrnou zápletkou s duchem medvěda.(21.4.2014)

Scooby Doo a reklama na WrestleManiu. Od zábavného animovaného seriálu, ktorý mi dodnes utkvel v pamäti, to má síce ďaleko, no napriek tomu je film celkom pútavou jednorázovou záležitosťou. (55%)(14.11.2014)

• Dyas

Tohle mi moc nepřipadá jako starý dobrý Scooby-Doo. Reklama na wrestling pro děti? To by možná sedělo víc. Občas se tam mihlo něco dobrého, jinak to ale byla nuda. Příště snad narazím na lepší díl.(31.3.2014)

• - Každá hvězda WWE, která se v seriálu objevila, svou animovanou postavu také namluvila. Produkce se tak zúčastnil napříkald John Cena nebo Mike Mizanin alias The Miz. (FloTin)