Ochránci

• Slovensko Ochrancovia
Slovensko, 2014, 60 min

Renáta Názlerová, Bibiana Ondrejková, Milan Malinovský, Renáta Ryníková, Petra Palevičová, Peter Krajčovič, Andrea Sabová, Vanda Hoffstädterová (více)

Ochrancovia - každý  problém má riešenie! Boli ste podvedení, okradnutí,  alebo ste sa stali obeťou útoku? Hrozí vám exekúcia, polícia či súd? Každý  problém má riešenie! Tím ochrancov stojí na vašej strane. Skúsení mediátori a detektívi riešia skutočné kauzy a spory dohodou. Ochrancovia vás poučia, pobavia, ale hlavne dajú návod na to, ako sa nesúdiť a mať veci v poriadku.
Nový hraný seriál TV JOJ z dielne tvorcov jedinečného a úspešného programu z právnického prostredia Súdna sieň. (TV JOJ)

*CARNIFEX*

"Ochrancovia" je program zobrazujúci problematiku bežného človeka. Jej úlohou je ponúknuť možnosť riešenia konfliktu medzi ľudmi. Kľudne sa Vám môže stať, že sa v jednej z epizód spoznáte. Najviac ma zaujala forma objektivity. Režisér sa naozaj snaží vyobraziť to, akým spôsobom sa získavajú veškeré informácie o danom probléme, aby bolo možné čo najobjektívnejšie rozhodnúť. To, či sa jedná o vykrádačku americkej verzie neriešim. Nie sme v Amerike, sme na Slovensku a navyše americký právny systém pracuje na úplne iných princípoch a hodnotách ako u nás. Takže by som tu týmto veľmi neorodoval a radšej nenapísal nič, ako takýto blud. Ľudom túto reláciu odporúčam z jedného jediného a prostého dôvodu, kľudne Vám môže v budúcnosti pomôcť pri riešení rozvodu, delenia majetku či zverenia detí do opatery. ()

Arsenal83

3x odávkovaná Názlerová, obr tlustá veľryba, ktorá potom skoro aj tak podľahla najsmrteľnejšej chorobe v histórii všetkých galaxií, no najviac za to nadávala tým neodávkovaným, pretože ona šla trikrát a keby nemala tri bodance, určite by zomrela, pretože to potvrdil aj pes Sabaka. Nechutná osoba, ktorú si nikto do kuchyne nepustí, pretože by zožrala aj hrnce a z kredenca by bolo minimálna polka odkusnutá. V Súdnej sieni ešte dokázala ako tak hrať, ale toto je katastrofa, keď na seba niekedy s Ondrejkovou čumia, ako keby mali výpadok textu a keď sa konečne rozbehnú, tak to je rapotanie z čítačky, že ani Biden by to tak dementne nedal. Primitívny a tupý formát, aký dokáže ponúknuť len Hnojka. ()

Hrabovo odpad!

Videla som ďalší diel a idem dolu, ani jedna hviezda. Ja to pozerám zo sentimentu, aby som počula slovenčinu a videla kúsky Bratislavy, ale fakt sa to nedá. Ako dokázali to, že sa človek modlí, aby aspoň niekto v maličkej vedlajšej roli aspoň malú chvílku hral a nepitvoril sa ako tí všetci na obrazovke? Je to fakt na neznesenie a ako zaobchádzajú s hudbou ten gýč len dokresluje! 105% úspešnosť nestačí, ešte sa všetci po skončení mediácie polepšia a šťastne žijú až do smrti. Grrrr!!! ()