• Disease

Film pouze pro motorkáře a ještě pro ty, co v životě nebyli v kině, takže nevědí, jak má vypadat film.(8.2.2016)

Slabost pro Hájíčka a jeho až příliš civilní hraní, které bohužel rejža nezvládl a pak taky hudba od Krucipüsku jinak nic.(12.7.2015)

• dopitak

Dialogy neuslyšíte, protože hlasitost je zhruba na 10 % ostatních zvuků (té příšerné hudby, motorů). Na druhou stranu, pokud se s tím smíříte, o nic nepřijdete, protože sledovat Hájíčka hrát a poslouchat jak mluví, máte chuť dát se radši k popelářům. Chantal Poullain by měli zakázat hrát a jestli ne, stěžoval bych si na ambasádě, proč jí ještě nenaučili česky. Jediná slušná scéna je v okamžiku, kdy ten jouda přijde do lékárny, a kamera zabere Vicu. V tu chvíli i dobrá hudba, jinak ale hrůza, a ani pějící Kryštof Michal doprovázející noční jízdu na pole to neohrozí. Hvězda za no name AWESOME na tričku roli, podle všeho nějaké patnáctileté Kristýně Jandové z Prachatic, která odchází z lékárny.(31.7.2015)

...zcela proti očekávání - neurazilo... hmmmm(29.12.2015)

Druid Hajíček jako můj oblíbenej Krucipusk se toho zhostil docela dobře. Škoda toho hodně slabýho scénáře. Fakt škoda, protože to mohl být hodně dobrej motorkářskej film. Takhle to celý vyšumí do prázdna a v člověku to zanechá zvláštní pocit, že to vlastně bylo trochu o ničem. Slabší tři(6.7.2015)