Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Při sledování filmů, ve kterých duní razantní muzika, burácejí motory a trochu se i boxuje, bych se neměl nudit. Jenže tentokrát to moc nevyšlo. Ono se totiž v řídkém ději dost často čumí do blba, postavy se chovají poněkud iracionálně, mluvené slovo takřka není slyšet a "drsňákovi" Švábovi určitě více slušela role moderátora v pitomém pořadu založeném na hádání písmenek. Abych však jen nehaněl, tak neherectví hlavního hrdiny je natolik charismatické, že na hřbetě svého nadupaného stroje by si ho laické oko klidně mohlo splést s hercem.(21.11.2015)

 • Terva
  *

  CITÁT - Vodkrágloval fotra svý roštěnky.............. Povedený hudební doprovod, slušné kamerové barvy, ale příšerné herecké (neherecké) obsazení. Myslel jsem, že mě to bude bavit, ale asi od poloviny příběhu jsem už jen čekal až to dojede. CITÁT - Fakt jsem se snažil............(5.8.2015)

 • Mulosz
  odpad!

  V rámci výběru do soutěže filmových debutů na festival Filmové babí léto se musím jako dramaturg české části prokopávat velmi "zajímavými" díly. Toto je v letošní sezóně zatím největší třešnička.(12.5.2015)

 • Psema
  **

  Richard Müller, kung-fu a osud. Olol roku.(1.1.2015)

 • filmharmony
  ***

  ...zcela proti očekávání - neurazilo... hmmmm(29.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace