Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  **

  Film do půlky celkem koukatelnej,ale pak se to ubralo jinam,než bych chtěl.40%.(6.9.2015)

 • bidja
  ***

  Slabost pro Hájíčka a jeho až příliš civilní hraní, které bohužel rejža nezvládl a pak taky hudba od Krucipüsku jinak nic.(12.7.2015)

 • hous.enka
  **

  Nebýt těch krásných motorek, drsňáckých motorkářských srazů a velkých gest á la týpek v kožené motorkářské bundě (a sexy koček, co ukazují prsa při každé vhodné či méně vhodné situaci), by šlo o děsnou slátaninu. Ona, on, jejich problémy, bla bla, sladká vata, bla bla, přiblblej konec. Adamovi jsem jeho verzi příběhu nevěřila, Chantal je pořád stejně příšerná a nechápu Vicu, proč do tohohle projektu šla. Vlastně asi kvůli těm motorkám, chopperům a motorkářskym srazům, kde se kalí, boxuje a - ehm - seznamuje...(11.10.2015)

 • filmharmony
  ***

  ...zcela proti očekávání - neurazilo... hmmmm(29.12.2015)

 • Johnny.ARN
  ***

  Úprimne povedané, čakal som väčší výplach. Janka Kolesárová, aj keď dostala len štek, tak mňa potešila, chvíľu som sa obával, že Vica neukáže svoje prednosti, ale nesklamala. Sympaťák Hájiček to statočne držal a Mullera som tam vážne nečakal. Síce volo cítiť trochu prvoplánovosť a nedostatok financií, ale benzínka v závere to istila. Celkom príjemné. 3 z 5(28.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace