Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bidja
  ***

  Slabost pro Hájíčka a jeho až příliš civilní hraní, které bohužel rejža nezvládl a pak taky hudba od Krucipüsku jinak nic.(12.7.2015)

 • claudel
  ***

  Na Burácení jsem se hodně těšil, ale výsledek je rozpačitý. Hlavní problém spatřuji v zoufale pomalém tempu, dalo by se říci, že je film z větší části nudný a také ve scénáři. Já jsem zkrátka čekal něco jiného, myslel jsem, že budeme svědky událostí minulých, ale děj se v podstatě točí jen kolem přítomnosti a dopadů minulosti na ni. Vztahy mezi některými postavami mohly být více rozvedeny, spousta věcí vyšuměla do ztracena. Na druhou stranu se mi líbilo obsazení neherce Hajíčka, který se do role Adama opravdu hodil. Výkony slovenských hereček není třeba komentovat, ty jsou skvělé vždycky. V neposlední řadě se mi hodně líbila hudební stránka filmu. Je to slušný průměr, na debut dobré, chtělo to jen trochu vyšperkovat.(16.1.2015)

 • sofiapetra
  ***

  Budu hodná, dám tři hvězdy, ale nejmíň dvě z toho jsou za Tomáše Hajička - režiséři by si ho měli mnohem víc půjčovat, snad by se u Krucipísků nezlobili. Vypadá jako chlap a je schopen i citlivě hrát. Navíc je zrovna v této své podobě neuvěřitelně podobný mému norskému miláčkovi, detektivovi Vargu Veumovi, chvílemi jsem měla dojem, že je to on. Nyní k filmu: nejen, že je na první pohled jasné, že je to natočeno dost amatérsky, daleko největší slabina je ale i scénář - příběh postrádá asi na deseti místech elementární logiku a všechno se tam děsivě vleče, na vodě je i hlavní zápletka - ta nedrží pohromadě bohužel vůbec - a je natolik vykonstruovaná (nebo-li blbá), že jí prostě uvěřit nelze. A za ten závěr by se snad nemusela stydět ani Rosamunde Pilcher...(11.12.2015)

 • Fr
  **

  „KDYŽ NĚKDO UDĚLÁ NĚKOMU ZE ŽIVOTA PEKLO, TAK JAK TO MŮŽE DOPADNOUT…“ /// Přátelé neortodoxního filmovýho obsazení se samou radostí umlátěj šampaňským. My ostatní to zvládneme prázdnejma flaškama před koncem projekce… Chvilku se zdá, že to bude dramatická „poudačka“. Nakonec nás jen chtěli dostat na motorkářskej sraz a nevěděli, jak na to. (Ti, co vočekávaj podobnou zábavu, ať se zastavěj, prázdnejch flašek mám dost!). Mezi vobsazením ční herecký kreace Évici Kerekes, jako dvojčata nad N.Y. (tenkrát vole). Hájíčkovo charisma je utopený v příběhovým nic, který se snaží závěrem dohnat nejpomalejšího motorkáře na startu. Traktoristu Richarda Müllera. Film pro motorkáře? Asi jen pro ty, kteří vědí… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Na filmy čumím kvůli soundtracku. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(7.7.2015)

 • hous.enka
  **

  Nebýt těch krásných motorek, drsňáckých motorkářských srazů a velkých gest á la týpek v kožené motorkářské bundě (a sexy koček, co ukazují prsa při každé vhodné či méně vhodné situaci), by šlo o děsnou slátaninu. Ona, on, jejich problémy, bla bla, sladká vata, bla bla, přiblblej konec. Adamovi jsem jeho verzi příběhu nevěřila, Chantal je pořád stejně příšerná a nechápu Vicu, proč do tohohle projektu šla. Vlastně asi kvůli těm motorkám, chopperům a motorkářskym srazům, kde se kalí, boxuje a - ehm - seznamuje...(11.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace