Na Burácení jsem se hodně těšil, ale výsledek je rozpačitý. Hlavní problém spatřuji v zoufale pomalém tempu, dalo by se říci, že je film z větší části nudný a také ve scénáři. Já jsem zkrátka čekal něco jiného, myslel jsem, že budeme svědky událostí minulých, ale děj se v podstatě točí jen kolem přítomnosti a dopadů minulosti na ni. Vztahy mezi některými postavami mohly být více rozvedeny, spousta věcí vyšuměla do ztracena. Na druhou stranu se mi líbilo obsazení neherce Hajíčka, který se do role Adama opravdu hodil. Výkony slovenských hereček není třeba komentovat, ty jsou skvělé vždycky. V neposlední řadě se mi hodně líbila hudební stránka filmu. Je to slušný průměr, na debut dobré, chtělo to jen trochu vyšperkovat.(16.1.2015)

• k4n9ur

O čem tato chujovina muže bejt? No jistě, obrázek vypadá jako kráska a zvíře z Grindhousu, když už jste přinuceni film (leč jen chvilku) vidět, je to asi o rezatý "nádheře" a hledání ztraceného (nebo rozharašeného pigmentu) - a zvířeti. Víc člověk nevidedukuje.(10.6.2015)

• Fr

„KDYŽ NĚKDO UDĚLÁ NĚKOMU ZE ŽIVOTA PEKLO, TAK JAK TO MŮŽE DOPADNOUT…“ /// Přátelé neortodoxního filmovýho obsazení se samou radostí umlátěj šampaňským. My ostatní to zvládneme prázdnejma flaškama před koncem projekce… Chvilku se zdá, že to bude dramatická „poudačka“. Nakonec nás jen chtěli dostat na motorkářskej sraz a nevěděli, jak na to. (Ti, co vočekávaj podobnou zábavu, ať se zastavěj, prázdnejch flašek mám dost!). Mezi vobsazením ční herecký kreace Évici Kerekes, jako dvojčata nad N.Y. (tenkrát vole). Hájíčkovo charisma je utopený v příběhovým nic, který se snaží závěrem dohnat nejpomalejšího motorkáře na startu. Traktoristu Richarda Müllera. Film pro motorkáře? Asi jen pro ty, kteří vědí… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Na filmy čumím kvůli soundtracku. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(7.7.2015)

• bourec

Film do půlky celkem koukatelnej,ale pak se to ubralo jinam,než bych chtěl.40%.(6.9.2015)

Druid Hajíček jako můj oblíbenej Krucipusk se toho zhostil docela dobře. Škoda toho hodně slabýho scénáře. Fakt škoda, protože to mohl být hodně dobrej motorkářskej film. Takhle to celý vyšumí do prázdna a v člověku to zanechá zvláštní pocit, že to vlastně bylo trochu o ničem. Slabší tři(6.7.2015)