• Psema

Richard Müller, kung-fu a osud. Olol roku.(1.1.2015)

• Mulosz

V rámci výběru do soutěže filmových debutů na festival Filmové babí léto se musím jako dramaturg české části prokopávat velmi "zajímavými" díly. Toto je v letošní sezóně zatím největší třešnička.(12.5.2015)

Druid Hajíček jako můj oblíbenej Krucipusk se toho zhostil docela dobře. Škoda toho hodně slabýho scénáře. Fakt škoda, protože to mohl být hodně dobrej motorkářskej film. Takhle to celý vyšumí do prázdna a v člověku to zanechá zvláštní pocit, že to vlastně bylo trochu o ničem. Slabší tři(6.7.2015)

• Fr

„KDYŽ NĚKDO UDĚLÁ NĚKOMU ZE ŽIVOTA PEKLO, TAK JAK TO MŮŽE DOPADNOUT…“ /// Přátelé neortodoxního filmovýho obsazení se samou radostí umlátěj šampaňským. My ostatní to zvládneme prázdnejma flaškama před koncem projekce… Chvilku se zdá, že to bude dramatická „poudačka“. Nakonec nás jen chtěli dostat na motorkářskej sraz a nevěděli, jak na to. (Ti, co vočekávaj podobnou zábavu, ať se zastavěj, prázdnejch flašek mám dost!). Mezi vobsazením ční herecký kreace Évici Kerekes, jako dvojčata nad N.Y. (tenkrát vole). Hájíčkovo charisma je utopený v příběhovým nic, který se snaží závěrem dohnat nejpomalejšího motorkáře na startu. Traktoristu Richarda Müllera. Film pro motorkáře? Asi jen pro ty, kteří vědí… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Na filmy čumím kvůli soundtracku. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(7.7.2015)

• hous.enka

Nebýt těch krásných motorek, drsňáckých motorkářských srazů a velkých gest á la týpek v kožené motorkářské bundě (a sexy koček, co ukazují prsa při každé vhodné či méně vhodné situaci), by šlo o děsnou slátaninu. Ona, on, jejich problémy, bla bla, sladká vata, bla bla, přiblblej konec. Adamovi jsem jeho verzi příběhu nevěřila, Chantal je pořád stejně příšerná a nechápu Vicu, proč do tohohle projektu šla. Vlastně asi kvůli těm motorkám, chopperům a motorkářskym srazům, kde se kalí, boxuje a - ehm - seznamuje...(11.10.2015)

• - Námět byl původně zamýšlen jako dokumentární film. (jenik71)

• - Dej filmu sa odohráva aj v malom slovenskom mestečku Kolibov. Žiadne mestečko s takýmto menom sa však na Slovensku nenachádza. (BathoryMan)

• - Zpěvák Richard Muller se díky filmu vrátil na plátno po 16 letech. (M.B)