Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milancecil
  ***

  244. První zhlédnutá filmová novinka v letošním roce, a hned v několika ohledech překvapující, už jen tím početněji zaplněným promítacím sálem a k tomu při letmém pohledu převážně diváky, kterým měl být příběh a charakter hlavní postavy určitě bližší než mě, cítil jsem se spíše jako strpěný host společnosti lidí, kteří motocykl a jízdu na něm víceméně nadřadili ve svém životě nad cokoliv ostatní a své sdruženi ve společenství podobných je pro ně významným vyznáním odlišnosti nebo jakýmsi potvrzením výjimečnosti, možná právě taková mimořádná účast byla jedním z příkladů jakého si skupinového ztotožnění, vyjádření klanové sounáležitosti, tak význam díla i obecně vnímám, proto zřejmě opět ta výrazná rozpornost hodnocení, je spíše vyjádřením míry sympatií, než odrazem opravdové kvality díla, myslím, že právě to je tím zásadním problémem, teď, s odstupem, si uvědomuji, že je to dílo spíše pro diváka s jinými nároky, ale určitě to není dílo, které si oprávněně zaslouží tak silné odsouzení, že bylo spíše velmi odvážným a tedy i obdivuhodným filmařským počinem, který časem ještě zřejmě přehodnotím.(5.1.2015)

 • sofiapetra
  *****

  Včera jsem to viděla podruhé, neb to dávali v televizi. A předem upozorňuji, že při hodnocení teď budu velice až převelice neobjektivní, ale z původních tří hvězd (už tehdy protekčních), tomu sypu jakožto srdcovce plný počet. Ano, ten film má většinu myslitelných much, které vás napadnou, ano, scénář je slabota, ano, skoro všechny postavy tam jednají nelogicky, ano, hlavní zápletka nedrží pohromadě - a je natolik vykonstruovaná (nebo-li blbá), že jí prostě uvěřit nelze, ano, za závěr by se snad nemusela stydět ani Rosamunde Pilcher. Ale dohromady je to velká a osvěžující jízda Tomáše Hajíčka, přímo oslava chlapství. Režiséři by si ho měli mnohem víc půjčovat, snad by se u Krucipísků nezlobili. Vypadá a chová se jako chlap, což se v českých filmech opravdu vidí málokdy, a překvapivě je schopen i citlivě hrát. Když jsem se na to dívala podruhé, už jsem ani nepřemýšlela o ději, jen jsem si vychutnávala kultovní okamžiky (objednávání oběda v hospodě, traktoristu Richarda Müllera, setkání v lékárně, přepadení benzínky).(7.8.2016)

 • hous.enka
  **

  Nebýt těch krásných motorek, drsňáckých motorkářských srazů a velkých gest á la týpek v kožené motorkářské bundě (a sexy koček, co ukazují prsa při každé vhodné či méně vhodné situaci), by šlo o děsnou slátaninu. Ona, on, jejich problémy, bla bla, sladká vata, bla bla, přiblblej konec. Adamovi jsem jeho verzi příběhu nevěřila, Chantal je pořád stejně příšerná a nechápu Vicu, proč do tohohle projektu šla. Vlastně asi kvůli těm motorkám, chopperům a motorkářskym srazům, kde se kalí, boxuje a - ehm - seznamuje...(11.10.2015)

 • bidja
  ***

  Slabost pro Hájíčka a jeho až příliš civilní hraní, které bohužel rejža nezvládl a pak taky hudba od Krucipüsku jinak nic.(12.7.2015)

 • Johnny.ARN
  ***

  Úprimne povedané, čakal som väčší výplach. Janka Kolesárová, aj keď dostala len štek, tak mňa potešila, chvíľu som sa obával, že Vica neukáže svoje prednosti, ale nesklamala. Sympaťák Hájiček to statočne držal a Mullera som tam vážne nečakal. Síce volo cítiť trochu prvoplánovosť a nedostatok financií, ale benzínka v závere to istila. Celkom príjemné. 3 z 5(28.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace