Metačlověk s přezdívkou Shade začne terorizovat město. Wally začne mít sny o tom, že má schopnosti jako Flash. Barry mu prozradí, že to nejsou sny, ale útržky z Flashpointu. Cailtin Ciscovi prozradí, že má schopnosti. Společně se snaží přijít na to, jak je kontrolovat. (Varan)

Hust3r

Vskutku luxusní díl! HR mě trošku víc přesvědčil, jsem rád, že se něco děje okolo Kaitlin, protože jinak je tam naprosto zbytečná, Wally mě sere furt, ale dokud mu jde o život, tak jsem rád :D Spíš mi bylo divný, že Iris taky chce schopnosti (takže v další sérii?). Btw, asi to v seriálu udělat nejde a nemělo by to takový dramatický efekt, kdyby byl odhalen záporák jako někdo, koho jsme v seriálu neviděli ani v civilu a vždycky se někdo jakoby náhodou objeví na začátku série. :D Aka Julian a jeho hláška "hodně věcí o mně nevíš" a pak následně nepřijde do práce. Furt mluví o tom, že nesnáší metalidi, takže je buď pokrytec, nebo něčí posluhovač, ale je asi každýmu jasný, že to neni jen random geniální forenzní analytik. :D Just sain´, vim, že je to jasný od doby, co se objevil poprvé. A ten Savitar!!! ()