poster

Pod drnem se skrývá Zlo (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor / Komedie

Česko, 2013, 14 min

Režie:

Albert Loprais
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Těžká amatérština nejvyššího ražení, ale to by ještě až zase tolik nevadilo, kdyby to bylo aspoň trochu zábavný a minimálně tak o 5 minut kratší. Ztráta času. Víceméně...15%(4.3.2014)

 • Iroquaise
  *

  kamera docela slušně pracuje s prostorem, ale moc na sebe upozorňuje...jednak se moc klepe...a pak provádí některý úkony moc okatě a pomalu... nápad s falešnou upoutávkou na katastrofické monster béčko je dobrý, ale moc to upozorňuje na svojí humornost...je to tam nasolený jako moc okatá atrakce......moc pomalý a doslovný...v provedení i v následný reakci postavy... záběr na kávovar je hrozně dlouhej, blbě komponovanej a hrozně se třese...zvuky, který jedou mimo obraz (slyšíme to, co nevidíme - co dělá borec v koupelně), by fungovaly jako zkratka, kdyby šly v nerealisticky rychlym sledu ( týpek se rychle osprchuje, rychle si vyčistí zuby atd.)...takhle to nemá žádnej efekt...je to neohrabaný... zvuky na mě působěj v rámci svojí zesílenosti až naturalisticky...prdění, čvachtání, bublání...nápad s televizním vysíláním je dobrej...a docela dobře provedenej............hlavní představitel je hroznej.........dialog se sousedkou je vedený moc mechanicky ( záběr - protizáběr)...... nápad se zrychlenou sekvencí obstarávání zahrádky je dobrej...ale je to hrozně dlouhý........ ...proč ten borec tak dlouho chčije ?...a tim se mi to celý tak nějak rámuje...neohrabaně parodickej humor, důraz na naturalistický, až obscénní detaily...je to vulgární... až nechutný....... ...při hlášce "Ten Josef, to je ale šikula !" jsem se ale fakt smál...takovej nějakej zvláštně postmoderní stav - napůl průsečík, napůl distanc, kdy vlastně nevim, jak to ti autoři myslej a je mi to jedno... mam odstup a jedu si po svym...směsice touhy smát se a neschopnosti/ neochoty smát se tomu, co autoři považujou za vtipný...takový veselý odcizení............. ... indián v košulence leze ze sena...tak teď už fakt nevim, jestli se mam smát nebo plakat............ kompozice: baba leží na trávě, opaluje se a za ní ("nad" ní ) zápolí Josef se zombíkem...docela hezkej nápad, ale je strašně dlouhej...a teď...dovedu si představit někoho, komu by se právě tenhle postup, ta neúměrná délka věci líbila...je to ten moment, kdy je v rámci humorný poetiky funkčnost nahrazená trapností...jenže tady to neni ani jednoduše funkční, ani funkčně trapný ( a ex post znovu vtipný)...prostě je to jenom blbý...dobrej nápad, ale nepovedeně aplikovanej a provedenej......... dobře zahranej zombík, docela hezkej gore efekt na konci.......... škoda hlášky "ty hajzle škaredý !"...ta mohla být fakt vtipná......... divná, slabá parodie...na jednu stranu jsou tam invenční momenty...jew vidět, že autoři do jistý míry mají smysl pro nějakou nadsázku, určitý typ humoru, kašírovanou béčkovou estetiku...na druhou je to hrozně blbě realizovaný........... podle mě je to přesně taková ta situace, kdy se štáb baví daleko víc než divák...a i potenciální diváci v okruhu tvůrců se vlastně víc baví s tvůrci/ svými známými, než že by byli pobaveni samotným filmem...(27.3.2014)

 • kaylin
  *

  Prdění postavy rozhodně není něco, co mě navnadí na další film, ale tak dobře, nebudu soudit hned po prvních pár sekundách. I když „Jozilla“ celkem vtipná je, hlavní herec a styl humoru bohužel nejsou aspekty, které by mi sedly. Snaha o vtip tu je nezadařilo se. Trikově je to celkem příšerné, i kdy i zde snaha byla. Ne, tohle se jako celej ani trochu nevyvedlo. Moc křečovité a ve srovnání s ostatními kousky v rámci „Pionýrů hororu“ hodně amatérské.(27.3.2014)

 • SOLOM.
  ***

  Albert přichází s další ujetou „hororovou komedií“, která mnohým asi moc nesedne, ale já si na jeho styl natáčení už zvykl. Měl jsem trochu obavy z toho, že tentokrát jeho snímek koketuje se zombie tématikou, ale zklamán rozhodně neodcházím. Hláškující Pepa by mi udělal ovšem větší radost, kdyby se raději vrhnul na tu sousedku – takhle může jen závidět hlavě její „výhled“. Jinak chválím hlavně výběr hudebního doprovodu…50%(5.3.2014)

 • pornogrind
  odpad!

  Nefunguje ani jako komedie natož horor.Demence největšího kalibru.(21.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace