• jh666

Máme rádi Česko jsem měl rád, ale tohle je nebýt Dejdara na odpad.(23.3.2014)

• Allien.9

Čekala jsem: něco ve stylu "IQ Testu národa". Dostala jsem: (ne)vtipné, super-oblíbené tváře TV Prima v čemsi, v čem si musíte - teď se podržte - za výsledky zaplatit. Přiznejte se, kdo jim ty prachy narval?:-)(23.3.2014)

• MM_Ramone

Už samotná myšlienka tejto show mi je proti srsti. Nemám potrebu súperiť alebo sa porovnávať s Čechmi. Aký súboj národov!? Sme Slovania, dva hrdé kmene ktoré musia stáť jeden druhému po boku a nie sa večne dohadovať kto je lepší, rozumnejší, šikovnejší. Choďte s tým do prdele. Zvlášť keď sa tohoto nezmysleného, nezábavného súperenia účastnia takí počmáraní šašovia ako drbnutá Šišková, drevený Cifra, pribrzdený Voštinár, hlupaňa Farkašová, mužatka Sklovská, histerická Máziková, frigidná Hubinská, chudák Hudák, nosatý Noga, ožratý Skrúcaný, monštrózny Kassai, šereda Šebová, socialistický pop idol Nagy, mongoloidný Pomajbo, moletka Christová... a to som vymenoval len niektorých účinkujúcich zo Slovenska. Proti nim stála veľmi podobná vzorka českých idiotov. "Súboj národov" = Odpad!(13.10.2015)

• janytips

hrozná estráda ...(12.5.2014)

• maxxxim

Mm, hodne ľudí je chorých, že?(26.4.2014)