• maxxxim

Mm, hodne ľudí je chorých, že?(26.4.2014)

• Frajer42

I samotná TV Prima velmi brzy pochopila, že je tento pořad hrozná sračka a posunula ho z hlavního vysílacího času na 23:00, kdy už moc lidí na televizi nekouká. Je jen otázkou času, než bude pořad stažen z vysílání úplně. Viděl jsem přibližně 4 díly. Po prvním jsem byl takřka nadšen, že tu máme něco mírně nového a docela zajímavého. Další díl rovněž ušel, ale byl vytvořen absolutně přes kopírák. Následující díl zachránila účast Jakuba Koháka a ten čtvrtý bylo totální fiasko. Další díl už vidět netoužím. Otázky jsou převážně velmi jedoduché a absolutně nezajímavé. Zváni jsou absolutně debilní hosté, z nichž většinu jsem viděl snad poprvé v životě. Pořad se může se vší hrdostí zařadit mezi absolutně nepovedené projekty, které nám naše milá televize poskytla k vidění. Přidávám do zdejší bohaté sbírky další odpádek.(27.4.2014)

• potas

1* za Dejdara(24.3.2014)

• Allien.9

Čekala jsem: něco ve stylu "IQ Testu národa". Dostala jsem: (ne)vtipné, super-oblíbené tváře TV Prima v čemsi, v čem si musíte - teď se podržte - za výsledky zaplatit. Přiznejte se, kdo jim ty prachy narval?:-)(23.3.2014)

• MikO_NR_1909

10% - falošne ukecaná, otázkami imbecilná, Hudákovsky otravná kŕč mŕtvej televíznej súťaži národov. Už im došlo, že lepšie zarobia umelým spojením hraníc a mdlým intelektom aký na našincov platí desiatky rokov. A preistotu nič radšej na tom meniť nebudú.(25.4.2014)