• MM_Ramone

Už samotná myšlienka tejto show mi je proti srsti. Nemám potrebu súperiť alebo sa porovnávať s Čechmi. Aký súboj národov!? Sme Slovania, dva hrdé kmene ktoré musia stáť jeden druhému po boku a nie sa večne dohadovať kto je lepší, rozumnejší, šikovnejší. Choďte s tým do prdele. Zvlášť keď sa tohoto nezmysleného, nezábavného súperenia účastnia takí počmáraní šašovia ako drbnutá Šišková, drevený Cifra, pribrzdený Voštinár, hlupaňa Farkašová, mužatka Sklovská, histerická Máziková, frigidná Hubinská, chudák Hudák, nosatý Noga, ožratý Skrúcaný, monštrózny Kassai, šereda Šebová, socialistický pop idol Nagy, mongoloidný Pomajbo, moletka Christová... a to som vymenoval len niektorých účinkujúcich zo Slovenska. Proti nim stála veľmi podobná vzorka českých idiotov. "Súboj národov" = Odpad!(13.10.2015)

• rt12

Šílená trapárna, kde všichni tlačí na pilu tak, že je z toho jedna velká křeč.(12.4.2014)

• maxxxim

Mm, hodne ľudí je chorých, že?(26.4.2014)

• jh666

Máme rádi Česko jsem měl rád, ale tohle je nebýt Dejdara na odpad.(23.3.2014)

• Spiker01

Jedinou dobrou věcí na pořadu byl Dejdar, ostatní nestojí ani za řeč. Nuda! Debilní otázky. A ku*evsky otravný placený soutěže pro diváky! Co to je?(22.3.2014)