• Spiker01
  **

  Jedinou dobrou věcí na pořadu byl Dejdar, ostatní nestojí ani za řeč. Nuda! Debilní otázky. A ku*evsky otravný placený soutěže pro diváky! Co to je?(22.3.2014)

 • Frajer42
  odpad!

  I samotná TV Prima velmi brzy pochopila, že je tento pořad hrozná sračka a posunula ho z hlavního vysílacího času na 23:00, kdy už moc lidí na televizi nekouká. Je jen otázkou času, než bude pořad stažen z vysílání úplně. Viděl jsem přibližně 4 díly. Po prvním jsem byl takřka nadšen, že tu máme něco mírně nového a docela zajímavého. Další díl rovněž ušel, ale byl vytvořen absolutně přes kopírák. Následující díl zachránila účast Jakuba Koháka a ten čtvrtý bylo totální fiasko. Další díl už vidět netoužím. Otázky jsou převážně velmi jedoduché a absolutně nezajímavé. Zváni jsou absolutně debilní hosté, z nichž většinu jsem viděl snad poprvé v životě. Pořad se může se vší hrdostí zařadit mezi absolutně nepovedené projekty, které nám naše milá televize poskytla k vidění. Přidávám do zdejší bohaté sbírky další odpádek.(27.4.2014)

 • jh666
  *

  Máme rádi Česko jsem měl rád, ale tohle je nebýt Dejdara na odpad.(23.3.2014)

 • rt12
  odpad!

  Šílená trapárna, kde všichni tlačí na pilu tak, že je z toho jedna velká křeč.(12.4.2014)

 • janytips
  odpad!

  hrozná estráda ...(12.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace