poster

Život se smrtí (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2014, 7x41 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ****

  Zajímavé postřehy obyčejných lidí nad propastí života.(23.4.2014)

 • nervoznideda

  Cituji z Básníků : Medicína je veselá věda o smutných věcech. Na tuto chorobu máme 2 léky. Bohužel žádný nepomáhá.Všem doktorům všichni pacienti umřou. Každý si myslí, že tu bude věčně, jako láska k sov ráji. Jsem rád , že jsem se dožil zatím 72 let, přežil jsem koma 6ti denní kt 240/120 atd atd jsem rád za každé dobré ráno jen čekám kdy mě doktoři zakážou dýchat. Tak raději si dám pivo ,cigaretu, silnou kávu a s úsměvem čekám na paní Kaplanovou . tuto dobu si zpříjemńuji promítáním starých krásných filmů, poslechem muziky a dobrým nezdravým jídlem . Je to moc příjemné. Svoji rodinu už jsem pohřbil a tak vím do čeho jdu. Jenom blbci mohou být šokováni!!! zdraví vás nervózni deda :-) :-)(16.4.2014)

 • ghatos
  ****

  Tvrdé - silné - syrové...76%.(24.4.2014)

 • 6thSun
  ****

  Chvályhodný a hlavně potřebný dokument, výtečná práce!(26.5.2014)

 • lillien

  Po prvním dílu strašně rozporuplné pocity a hlavně vůbec žádná chuť vidět ty další. Koncentrovaná depka. A ten strejc, co si pořád stěžoval: Kde jsem to moh chytit (rakovinu), když nekouřím! Jak jsem to mohl dostat..To jsem musel chytit snad ze vzduchu!.. Tak ten mě sral. Dítě s leukémií umí k svému nešťastnému údělu přistoupit s větší pokorou. Omlouvám se všem, kteří bojují s těžkou nemocí, může to být každý z nás, ale tohle opravdu není pořad pro každého. Negativna je všude kolem nás už tak dost. Obavy, zoufalství a často marná snaha umírajících nepřidá nikomu na náladě a nemyslím, že by tyto typy pořadů měly být lidem podsouvány jen proto, že se téma smrti zdá být v naší společnosti opomíjené nebo tabu. Život se má soustředit na radost, nikoli na strach, ten nikomu neprospěje. Na boj se smrtí se bude muset orientovat většina z nás, ale až to přijde, proč se tím týrat dopředu?(20.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace