Pošťák Pat

Poštár Pat vo filme

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2014, 88 min

• srolyma

Poštovní doručovatel Patrick Clifton, ve světě dětských animovaných seriálů známý pod familiárním označením Pošťák Pat, rozváží poštu v zapadlé skotské vesničce zvané Zelené Údolí, řeší drobné místní nepříjemnosti, většinou se zaběhlými zvířaty, pomáhá svým nemnoha sousedům prakticky s každým problémem, prostě je to taková místní dobrá duše. A tak to mělo i zůstat. Neměl by se stát celostátní pěveckou superstar a rozhodně, rozhodně by neměl bojovat s armádou mechanických RoboPatů a Robokoček s laserovýma očima. To se pak ta milá agrární poetika a jemný humor zcela vytrácí a stává se z toho násilný pokus o naspeedovanou zábavu ála Hollywood. A to je podle mě špatně.(18.10.2014)

• LadyPupu

Nejsem cílová skupina. Nejsem ani dítě ani senilní důchodce. Asi proto byl pro mě film velkým zklamáním. Seriál ok, ale jeho přetavení do filmu nestojí za nic. Dokonce ani děti to nebavilo a to je co říct. Jsou schopny sledovat sebevětší debilitu, hlavně, že se na obrazovce něco hýbe :-)(18.3.2015)

Dobrý film. Odporúčam!(9.8.2014)

Ale jo, občas jsem se zasmál. Brácha ten se teda smál furt. Film dává smysl. Dialogy jsou jakože dětštější, což je logické. 55% za napodobeninu Simona. :)(15.12.2014)

• majo25

Animácia vkusná, aj keď oproti konkurencii veľmi jednoduchá. Priblbý príbeh, ktorý svojou naivnou idylkou nevybočil z rámca seriálu, vsunuté modernosti (spevácka TV reality, megamarketing) ešte poškodili to dobré, čo ostalo. Ešteže sa v ňom nachádza dostatok humoru (divím sa, že tu nie je medzi žánrami spomenutá), aj keď vo väčšine prípade silne infantilného.(23.2.2016)