Pošťák Pat

Postman Pat: The Movie

Poštár Pat vo filme

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2014, 88 min

Ráda jsem si připomněla své dětství, když jsem se na Pošťáka Pata dívala a zpívala si jeho znělku, která byla vážně chytlavá a jsem ráda, že z něj udělali film. Je to prostě typický film pro děti, některý dospělý se u toho může nudit, mě to i bavilo. Příběh krásně utíká a končí s ponaučením.(25.1.2015)

• kulyk

Pošťák Fet, pošťák Fet, dealuje tu piko i crack, stačí křiknout haló, v rypáku mám málo, hned u tebe zázvóníííííí! Ano, přátelé, postman Zjeb roznáší psaníčka! No - naprosto neschopný polomanuál, motající se bezradně v extrémně složitém světě, plném kardinálních nástrah. Jednou včeličky bzučí, jindy vlak jede dopředu, potřetí vozidlu dojde naftogas... kua, jak britské! Přesto je kolonií milován a Buch mu dopřál i kocourka, tedy - naprosto vyhovující pro malé, ideálně dvouměsíční děti. Šimpanze. Slepé.(25.3.2015)

• srolyma

Poštovní doručovatel Patrick Clifton, ve světě dětských animovaných seriálů známý pod familiárním označením Pošťák Pat, rozváží poštu v zapadlé skotské vesničce zvané Zelené Údolí, řeší drobné místní nepříjemnosti, většinou se zaběhlými zvířaty, pomáhá svým nemnoha sousedům prakticky s každým problémem, prostě je to taková místní dobrá duše. A tak to mělo i zůstat. Neměl by se stát celostátní pěveckou superstar a rozhodně, rozhodně by neměl bojovat s armádou mechanických RoboPatů a Robokoček s laserovýma očima. To se pak ta milá agrární poetika a jemný humor zcela vytrácí a stává se z toho násilný pokus o naspeedovanou zábavu ála Hollywood. A to je podle mě špatně.(18.10.2014)

• majo25

Animácia vkusná, aj keď oproti konkurencii veľmi jednoduchá. Priblbý príbeh, ktorý svojou naivnou idylkou nevybočil z rámca seriálu, vsunuté modernosti (spevácka TV reality, megamarketing) ešte poškodili to dobré, čo ostalo. Ešteže sa v ňom nachádza dostatok humoru (divím sa, že tu nie je medzi žánrami spomenutá), aj keď vo väčšine prípade silne infantilného.(23.2.2016)

• Stružák

Stupidní infantilní film, který má předvídatelný děj, nudnou grafiku a spoustu rádoby vtípků. Ty pobaví děti tak do tří let... Pošťák Pat jako by nevěděl, co vlastně chce. Pro dospělé je moc dětinský (potěší snad jenom malý odkaz na Terminatora), pro předškolní děti naopak moc akční (patboti).(19.5.2015)