Pošťák Pat

Poštár Pat vo filme

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2014, 88 min

• XTrader

Být mne pět tak tomu dám asi zaplno :). Pro děti určitě fajn, pro dospělé v podstatě o ničem.(4.1.2015)

Ráda jsem si připomněla své dětství, když jsem se na Pošťáka Pata dívala a zpívala si jeho znělku, která byla vážně chytlavá a jsem ráda, že z něj udělali film. Je to prostě typický film pro děti, některý dospělý se u toho může nudit, mě to i bavilo. Příběh krásně utíká a končí s ponaučením.(25.1.2015)

Costner je možná lepší pošťák, ale i Pat je poměrně dobrý. Ten film má hlavu a patu, není přehnaně překombinovaný, jsou tam vtipné momenty i nějaká ta ponaučení. Prostě normálně příjemný film pro děti.(26.9.2014)

Ale jo, občas jsem se zasmál. Brácha ten se teda smál furt. Film dává smysl. Dialogy jsou jakože dětštější, což je logické. 55% za napodobeninu Simona. :)(15.12.2014)

• kulyk

Pošťák Fet, pošťák Fet, dealuje tu piko i crack, stačí křiknout haló, v rypáku mám málo, hned u tebe zázvóníííííí! Ano, přátelé, postman Zjeb roznáší psaníčka! No - naprosto neschopný polomanuál, motající se bezradně v extrémně složitém světě, plném kardinálních nástrah. Jednou včeličky bzučí, jindy vlak jede dopředu, potřetí vozidlu dojde naftogas... kua, jak britské! Přesto je kolonií milován a Buch mu dopřál i kocourka, tedy - naprosto vyhovující pro malé, ideálně dvouměsíční děti. Šimpanze. Slepé.(25.3.2015)

• - Původně měl obstarat zpěv Pošťáka Pata Gary Barlow. Nakonec k tomu nedošlo. (jezurka42)

• - Ve scéně, kdy Julian ukáže svému otci v televizi pěveckou soutěž, předsedá v porotě postava se jménem Simon Cowbell, čímž film naráží na přísného televizního porotce Simona Cowella. (Terva)