Pošťák Pat

Poštár Pat vo filme

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2014, 88 min

• LadyPupu

Nejsem cílová skupina. Nejsem ani dítě ani senilní důchodce. Asi proto byl pro mě film velkým zklamáním. Seriál ok, ale jeho přetavení do filmu nestojí za nic. Dokonce ani děti to nebavilo a to je co říct. Jsou schopny sledovat sebevětší debilitu, hlavně, že se na obrazovce něco hýbe :-)(18.3.2015)

Costner je možná lepší pošťák, ale i Pat je poměrně dobrý. Ten film má hlavu a patu, není přehnaně překombinovaný, jsou tam vtipné momenty i nějaká ta ponaučení. Prostě normálně příjemný film pro děti.(26.9.2014)

• Stružák

Stupidní infantilní film, který má předvídatelný děj, nudnou grafiku a spoustu rádoby vtípků. Ty pobaví děti tak do tří let... Pošťák Pat jako by nevěděl, co vlastně chce. Pro dospělé je moc dětinský (potěší snad jenom malý odkaz na Terminatora), pro předškolní děti naopak moc akční (patboti).(19.5.2015)

Ale jo, občas jsem se zasmál. Brácha ten se teda smál furt. Film dává smysl. Dialogy jsou jakože dětštější, což je logické. 55% za napodobeninu Simona. :)(15.12.2014)

• XTrader

Být mne pět tak tomu dám asi zaplno :). Pro děti určitě fajn, pro dospělé v podstatě o ničem.(4.1.2015)

• - Ve scéně, kdy Julian ukáže svému otci v televizi pěveckou soutěž, předsedá v porotě postava se jménem Simon Cowbell, čímž film naráží na přísného televizního porotce Simona Cowella. (Terva)

• - Původně měl obstarat zpěv Pošťáka Pata Gary Barlow. Nakonec k tomu nedošlo. (jezurka42)