poster

Pošťák Pat

 • Velká Británie

  Postman Pat: The Movie

 • Slovensko

  Poštár Pat vo filme

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2014, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kratajirka
  ***

  Ale jo, občas jsem se zasmál. Brácha ten se teda smál furt. Film dává smysl. Dialogy jsou jakože dětštější, což je logické. 55% za napodobeninu Simona. :)(15.12.2014)

 • LadyPupu
  *

  Nejsem cílová skupina. Nejsem ani dítě ani senilní důchodce. Asi proto byl pro mě film velkým zklamáním. Seriál ok, ale jeho přetavení do filmu nestojí za nic. Dokonce ani děti to nebavilo a to je co říct. Jsou schopny sledovat sebevětší debilitu, hlavně, že se na obrazovce něco hýbe :-)(18.3.2015)

 • PinokKio
  *

  Ideální podívaná pro mrňata předškolního věku nebo seniory nad devadesát (ti jsou na tom mentalitou podobně), Je to barevné, jednoduché, jsou tam zvířátka, zpívá se tam a hlavně se to hýbe, což určitě všechny v této věkové kategorii uspokojí ..(21.12.2014)

 • kulyk
  **

  Pošťák Fet, pošťák Fet, dealuje tu piko i crack, stačí křiknout haló, v rypáku mám málo, hned u tebe zázvóníííííí! Ano, přátelé, postman Zjeb roznáší psaníčka! No - naprosto neschopný polomanuál, motající se bezradně v extrémně složitém světě, plném kardinálních nástrah. Jednou včeličky bzučí, jindy vlak jede dopředu, potřetí vozidlu dojde naftogas... kua, jak britské! Přesto je kolonií milován a Buch mu dopřál i kocourka, tedy - naprosto vyhovující pro malé, ideálně dvouměsíční děti. Šimpanze. Slepé.(25.3.2015)

 • Streeper
  ***

  Ráda jsem si připomněla své dětství, když jsem se na Pošťáka Pata dívala a zpívala si jeho znělku, která byla vážně chytlavá a jsem ráda, že z něj udělali film. Je to prostě typický film pro děti, některý dospělý se u toho může nudit, mě to i bavilo. Příběh krásně utíká a končí s ponaučením.(25.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace