Mechanik zabiják: Vzkříšení

Mechanic: Resurrection

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2016, 98 min

• liskam

Dvě hvězdy za Stathama. Zbytek, od režiséra přes střih,scénář a neherecké výkony ostatních lidí stál, hodně slušně řečeno za starou belu .!! Statham měl napřed ztlouct celý štáb a natočit tenhle film až na druhý pokus. Protože tohle první hovínko by se nemělo počítat. Za mě 40%(2.10.2016)

• Prometheus69

upřímně slyšet Cevina Sorboo z úst Stathema mi znělo trochu divně... bohužel těch podivností bylo trochu víc. Znihž byl asi největší fatálně špatný scénář, který byl možná ještě horší než původní díl. Což bohužel nezachránilo ani pár dobrých tradičně Stathamovských scén.. Upřímně, kdyby byl celí film jako posledních 20minut tak nehnu ani piskem a napařím z chutí 5hvězd... ale takto? A ještě ta drobnost, co tam sakra dělal T.Ya? Takovej štěk si snad ani nezasloužil. Za mě... ne-e.(27.1.2017)

• Mazarini

Hvezdicka za bazenek, kdo videl trailer smele tomu muzete dat taky 1* a bezte o dum dal.(28.9.2016)

• Frajer42

Za veškerou akci by dostal pan režisér ve filmové škole jedničku s hvězdičkou. Moje oko taktéž oslnily opravdu nádherné destinace. S výjimkou thajského vězení bych si dovedl představit nádhernou dovolenou všude. Největším lákadlem byl poté samotný Statham, který má stále šmrnc. Bohužel, tento snímek obsahuje i něco, co se snaží samo sebe nazývat dějem. Tohle něco je opravdu žalostné, katastrofální a krajně nezajímavé. Snímek by se dal tedy rozdělit na dva zcela kvalitativně rozdílné segmenty. Zatímco jsem při akci takřka chrochtal blahem, tak při sledování toho totálně debilního románku s Jessicou Albou, na kterou se moc hezky dívá, ale zato se ji poslouchat nedá ani minutu, či rozhovorech a vyjednávání s převelice sračkoidním záporákem, jsem nefalšovaně trpěl a přepadaly mě sebevražedné sklony. Vrcholem trapnosti bylo vykreslení a vzplanutí toho jejich divného milostného románku. Tahle pasáž byla filmovým dnem v té nejkřišťálovější podobě. Film tohoto typu rozhodně nemusí disponovat nějakým sofistikovaným dějem, ale tato zápletka byla tak strašně uměle vytvořena a nepřirozeně rozvíjena, že jsem z ní opravdu žalostně sténal. Pokud si nedovedete představit film, který může být chvíli velmi příjemnou akční zábavou a poté se bez varování přehoupnout do hromady hoven a proměnit se v nesnesitelnou telenovelu, tak neváhejte zhlédnout tento filmový "skvost". Film taktéž neobsahuje jedinou kvalitní hlášku, ale přiznám se, že až takhle přehnané nároky jsem na něj neměl. Je mi líto papíru, na kterém se objevil scénář. Kdyby byl daný papír použit na vytření zadku, tak by posloužil lidstvu mnohonásobně víc. Slabší dva kusy.(9.1.2017)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $21,218,403Tržby Celosvetovo $125,729,635Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ možno zo začiatku to tak nevypadá ale nakoniec sa to rozbehne do dobrých akčných obrátiek, či že v rámci akcie to poteší oči, občas príde aj na nejaké tie akrobatické kúsky ako od Ethana Hunta a príbeh neotrávi, čo je hlavné u takýchto akčných výplachoviek, máme tu hippie Tommy Lee Jonesa, plus je tam Jessica Alba takže nie je o čom /60%/(1.2.2017)

• Jessica Alba

• - Film se natáčel na čtyřech kontinentech a v šesti zemích: Austrálie, Evropa (Maďarsko), Jížní Amerika (Brazílie) a Asie (Kambodža, Thajsko, Malajsie). (kellne)