poster

Co se stalo o Vánocích

 • USA

  Mickey's Once Upon a Christmas

 • Slovensko

  Čo sa stalo na Vianoce

Animovaný / Rodinný

USA, 1999, 70 min

Scénář:

Temple Mathews
 • Djkoma
  ***

  Mickey:Co se stalo o Vánocích je soubor tří pohádek, v kterých vystupují známé i možná pro českého diváka méně známé postavičky studia Walta Disneye. Příběhu jsou přesně naopak, než jsou popsané v obsahu a jejich kvalita je velmi fajn. Pokud tedy jste dítě. Popravdě, dříve bych je ocenil asi i plným hodnocením, ale roky utíkají a má láska ke kresleným pohádkám už také není, co bývala. První příběh parodující film Na hromnice o den více je opravdu hodně fajn, druhý je doslova nuda, jejichž pointa je jasná od první chvíle a do třetice Mickey a jeho přítelkyně. Ti jsou sympatičtí, rozkošní, ale dětští opravdu už moc:(. Jinak bych neměl žádnou výtku, protože příběhy jsou animované klasickou animací opravdu moc pěkné a samotné postavičky prakticky každý zná...(8.1.2010)

 • Paity
  ****

  Jedna z nejlepších záležitostí s Mickey Mousem v hlavní roli. Tohle prostě Walt Disney umí, jen co je pravda. A s dětma si to užijete ještě daleko víc.(11.12.2012)

 • JohnnyD
  *****

  Vtipné a hrejivé. Proste úžasné. Najmä druhý príbeh s Goofym ako starostlivým otcom je skvostný. Trochu zaostáva predvídateľný a preštylizovaný tretí s Mickeym, no napriek tomu je to dokonalá vianočná pecka s dobre vypointovanými vianočnými príbehmi, tak ako sme zvyknutí z komiksov Káčera Donalda a spol.(30.12.2010)

 • Lovely.Bones
  *****

  Vánoční film letošního adventu číslo 14 je krásná kompilace příběhů, které se točí kolem MIckeyho a jeho bandy. Příjemná animace a roztomilé příběhy vám vykouzlí na tváři úsměv a navodí vánoční atmosféru :-) Tudíž, přesně to, co si od vánočního filmu slibujeme.(21.12.2015)

 • Tsuki003
  *****

  Nedá se zapřít moje láska k Disneyovkám, protože jinak si nedovedu vysvětlit, proč mám u tak naivního vánočního příběhu takovou krásnou vánoční náladu. Povedená krásná věc, Goofy s Maxem jsou pro mě málo známé postavičky, ale díky tomuhle jsem si je zamilovala :)(5.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace