poster

Co se stalo o Vánocích

 • USA

  Mickey's Once Upon a Christmas

 • Slovensko

  Čo sa stalo na Vianoce

Animovaný / Rodinný

USA, 1999, 70 min

Scénář:

Temple Mathews
 • Lovely.Bones
  *****

  Vánoční film letošního adventu číslo 14 je krásná kompilace příběhů, které se točí kolem MIckeyho a jeho bandy. Příjemná animace a roztomilé příběhy vám vykouzlí na tváři úsměv a navodí vánoční atmosféru :-) Tudíž, přesně to, co si od vánočního filmu slibujeme.(21.12.2015)

 • anusha
  *****

  goofy!!!!!(30.12.2010)

 • majo25
  ***

  3 vianočné poviedky: 1. Donald a každý deň sú Vianoce - 45%, 2. Goofy a viera na Santu - 60%, 3. Mickey a na Vianoce všetko dobré - 50%. Suma sumárum - Velmi naivné a privelmi poučujúce: 52%(20.6.2013)

 • Shredder
  ***

  Naivne, detinske, ale velmi prijemne vianocne rozpravky. Pre dospeleho nie velmi zazivne, ale absolutne idealne pred male deti. Toto bol este Disney, ktory hrial u srdca a zaroven nenasilne vstepoval detom prave hodnoty. Namiesto toho dnes produkuje hnoj typu Hannah Montana alebo Jonas. Uprimne je mi luto, ze ked sucasna generacia deti cez vianocne sviatky zapne televizor, namiesto takychto carovnych rozpravok im televizie nukaju totalny hnoj - vianocny Panelak, Ordinaciu v ruzovej zahrade etc. Dej Mickey's Once Upon a Christmas je rozdeleny na tri pribehy, pricom kazdemu kraluju ine zname postavicky a posolstvo. Prvy vysvetluje vyznam vianoc a preco nie su kazdy den, druhy sa venuje pomoci druhym a vieru v Santu a treti je dojak s laskou. Jednoducho Disney, aky si ho pamatame z detstva, presladeny a idealny pre vsetky deti a cez vianocne obdobie moze prijemne padnut aj nam starsim.(21.7.2012)

 • Djkoma
  ***

  Mickey:Co se stalo o Vánocích je soubor tří pohádek, v kterých vystupují známé i možná pro českého diváka méně známé postavičky studia Walta Disneye. Příběhu jsou přesně naopak, než jsou popsané v obsahu a jejich kvalita je velmi fajn. Pokud tedy jste dítě. Popravdě, dříve bych je ocenil asi i plným hodnocením, ale roky utíkají a má láska ke kresleným pohádkám už také není, co bývala. První příběh parodující film Na hromnice o den více je opravdu hodně fajn, druhý je doslova nuda, jejichž pointa je jasná od první chvíle a do třetice Mickey a jeho přítelkyně. Ti jsou sympatičtí, rozkošní, ale dětští opravdu už moc:(. Jinak bych neměl žádnou výtku, protože příběhy jsou animované klasickou animací opravdu moc pěkné a samotné postavičky prakticky každý zná...(8.1.2010)

 • - Ve scéně v nákupním centru, můžeme vidět několik parodií na únikové metody Indiana Jonese. (Karlsberger)

 • - V kapitole "A Very Goofy Christmas" je jedna z ozdob, co Goofy dává na stromeček, z filmu Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce (1997). (Karlsberger)

 • - Sklad, ve kterém Minnie pracuje, se jmenuje "Mortimers". Mortimer je jméno, které dříve Walt Disney chtěl dát Mickey Mousovi. (Karlsberger)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace