A Certain Sacrifice

Bruna (Madonna) je ordinérní bisexuální entita nevalné pověsti, která bydlí v dolním East Endu se třemi spolubydlícími („sexuálními otroky“), jednou ženou, jedním mužem a jednou transkou (což v roce 1979 ještě nebylo ve filmech tak běžné). Pak Bruna potká u fontány na Washington Square Dashiella (Jeremy Pattnosh), vyhozeného studenta filosofie a začnou spolu zvláštní vztah. Část filmu se odehrává na sedadle taxíku pseudofilosofickými kydy, část více méně násilným sexem (občas vidíme i obnaženou hlavní hrdinku, což vyvolalo později diskuze). Následně ji znásilní jakýsi Kurtz na záchodku, což ji namíchne. Přestrojí se se svými spolubydlícími a Dashiellem za prostitutky a vlákají Kurtze do auta, pak do divadla, kde ho v rámci satanistického obřadu vykuchají, pomažou se jeho krví a tak dále. (Peabody)

Peabody odpad!

no rychloposuv to jistí. Mně se Madonna nelíbí ani jako ženská ani jako zpěvačka, takže to, že hraje dost odpudivou postavu mi vyhovuje, že ji nějaký zoufalec znásilní - no dejme tomu, motivace určitých lidí mohou být zvláštní. Je to taková amatérská úchylárna, kdyby se to natočilo dneska, bude asi řada entit psát, jak je to odvážné zobrazení traumat LGBTABCDEF komunity.. ()

• Madonna v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)