poster

Druhý báječný hotel Marigold

 • USA

  The Second Best Exotic Marigold Hotel

 • slovenský

  Druhý báječný hotel Marigold

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2015, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  ****

  Pokračování, které sice vykrádá první díl, ale stále si drží slušnou kvalitu, herecké obsazení a hlavně má člověk pocit, že vzniklo i pro radost a ne jen pro peníze, jak už to u "dvojek" bývá. John Madden kvalitu udržel a je to dobře.(21.9.2015)

 • carly
  *****

  Film je presne tym, cim slubuje byt. Pokracovanim pribehov postav, s ktorymi sme sa zoznamili v provom diely. Spolocnou temou pre vacsinu postav bol strach. Strach z neznameho, z nespravnej volby, z neuspechu, zo zmeny. A s trochou pomoci od pratelov sa im strach podarilo prekonat. Za zvukov hudby, medzi uchvatnymi farbami, trefnymi dialogmi a skvelymi vykonmi. A s vitaznym tancom na zaver :)(13.4.2015)

 • salalala
  ****

  O The Second Best Exotic Marigold Hotel se dá říct v podstatě totéž co o tom předchozím s menšími úpravami. Madden opět sbírá body typicky suchým britským humorem, který si nebere servítky a pohodovou a až optimisticky nakažlivou atmosférou Indie a jejích veskrze milých obyvatel. Potěší i to, že upustil od přehnaného sentimentu a opravdu melancholických momentů nebo nějakých úvah o údělu a smutku stáří je tu výrazně méně, což výsledku jedině prospívá, protože je svižnější a drží víc u sebe. Samozřejmostí jsou dokonalé výkony britské herecké elity, k níž se tentokrát přidávají dva Američané v podobě velmi dobrého Richarda Gerea a spolehlivého Davida Strathairna a konečně nepřehrávající a už jen minimálně křečovitý Dev Patel. Výsledné podobě tak vlastně ani nevadí to, že je to celé předvídatelné, monotónní a absolutně nepřekvapivé, jako spíš notně přepálená délka, která má na můj vkus hodně hluchých míst, která tu nemají větší opodstatnění a mohla zůstat ve střižně. Každopádně je ale fajn vidět v kinech vesměs povedenou žánrovku o "důchodcích", která může této věkové kategorii dodat novou motivaci do života a těm mladším ukázat, že stáří automaticky neznamená konec našich dnů. 70%(18.3.2015)

 • Tommassi3
  **

  "Raději bych prošla nahá plameny pekelnými.." ;)(15.4.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $10miliónovTržby USA $33,078,266Tržby Celosvetovo $85,978,266Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ také varenie z chématického blata ale má to aspoň dobrú atmosféru neokukanej Indie, herecký ambasábel je mierne nevyužitý a Dev Patel akurát tak otravný svojím pobehovaním /55%/(3.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace