poster

Druhý báječný hotel Marigold

 • USA

  The Second Best Exotic Marigold Hotel

 • slovenský

  Druhý báječný hotel Marigold

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2015, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • salalala
  ****

  O The Second Best Exotic Marigold Hotel se dá říct v podstatě totéž co o tom předchozím s menšími úpravami. Madden opět sbírá body typicky suchým britským humorem, který si nebere servítky a pohodovou a až optimisticky nakažlivou atmosférou Indie a jejích veskrze milých obyvatel. Potěší i to, že upustil od přehnaného sentimentu a opravdu melancholických momentů nebo nějakých úvah o údělu a smutku stáří je tu výrazně méně, což výsledku jedině prospívá, protože je svižnější a drží víc u sebe. Samozřejmostí jsou dokonalé výkony britské herecké elity, k níž se tentokrát přidávají dva Američané v podobě velmi dobrého Richarda Gerea a spolehlivého Davida Strathairna a konečně nepřehrávající a už jen minimálně křečovitý Dev Patel. Výsledné podobě tak vlastně ani nevadí to, že je to celé předvídatelné, monotónní a absolutně nepřekvapivé, jako spíš notně přepálená délka, která má na můj vkus hodně hluchých míst, která tu nemají větší opodstatnění a mohla zůstat ve střižně. Každopádně je ale fajn vidět v kinech vesměs povedenou žánrovku o "důchodcích", která může této věkové kategorii dodat novou motivaci do života a těm mladším ukázat, že stáří automaticky neznamená konec našich dnů. 70%(18.3.2015)

 • Tommassi3
  **

  "Raději bych prošla nahá plameny pekelnými.." ;)(15.4.2016)

 • Dont
  **

  Zbytečný film plný sympatických tváří a hereckých legend, které ale nemají co hrát. Na komedii málo vtipné, na drama málo dramatické. Horší než první hotel Marigold a to také nebylo nic extra.(9.8.2015)

 • LiborGondek
  ***

  Britská nestárnoucí esa (Dench, Smith, Nighty) doplněná novou krví (Patel) a zkušenou posilou z Ameriky (Gere) roztáčí Druhý báječný hotel Marigold... Přestože se komedie postupně víc a víc mění na drama, vtipu ubývá a roste podíl ryze dramatických zápletek (šťastných i smutných), je to stále dobrý film, na který se nejen dá, ale dokonce dobře dívá.(22.8.2015)

 • ecceHOMMO
  **

  Iskra sa vytratila!(27.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace