Druhý báječný hotel Marigold

Druhý báječný hotel Marigold

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2015, 122 min

• rikitiki

Skupinka ostřílených britských herců tentokrát nemá, co hrát. Snímek nemá naprosto žádný děj, dokonce ani epizodní. Je to snůška různých scének bez pointy, návaznosti nebo smyslu. Richard Gere byl přidaný jen jako atrakce, žádnou dějovou linku mu nevymysleli. Nemohoucnost scénáře se ve vší hrůze odhalí hlavně v závěru, kdy se už jen bollywoodsky tančí, tančí, tančí…(18.1.2016)

Hodnocení je velmi podobné jako u 1. U prvního dílu jsem si nebyl jist co mě čeká a nemine, ale byl jsem příjemně překvapen a film se mi velmi zalíbil. Na druhý jsem šel tedy i do kina se svojí přítelkyní a nebyl jsem si jist jak s jí to bude libit a libilo. Film je neotřelí, o proti jedničce si drží svůj šarm a linku. Děsil jsem se když tam narvou Gere jak to dopadne a on tam parádně zaplul a nedělal ve filmu bordel. Jsou místa a možná oproti jedničce je jeich i trochu více kde se člověk upřímně zasměje, což je kvituju, mohu jen doporučit.(11.4.2015)

Horšie ako jednotka, ale pozerateľné.(24.8.2015)

Pro mě to bylo stejně skvělé jako "Báječný hotel Marigold". Jako by jednička vůbec neskončila a příběh úplně plynule navazoval dále. Nebyla tam snad žádná chvíle, kdybych se nudila nebo mě to nebavilo. Očekávání, že to bude opravdu stát za zhlédnutí, byla naplněna. Krásná komedie, ale zároveň i film, u kterého se dají některé myšlenky rozvíjet. Já jsem dobře bavila a jsem spokojená, takže doporučuji!!!!(27.7.2015)

• Tommassi3

"Raději bych prošla nahá plameny pekelnými.." ;)(15.4.2016)

• Judi Dench

• - Pred natáčaním filmu sa šírili reči, že Colin Firth a Helen Mirren sa zúčastnia kastingu. (Inspector)

• - V jedné z replik mezi Muriel Donnelly (Maggie Smith) a Evelyn Greenslade (Judi Dench) se dozvíme, že věkový rozdíl jejich postav je pouhých 19 dní, což je skutečný věkový rozdíl obou hereček. (yofi)