Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

(neoficiální název)

Snoopy a Charlie Brown. Peanuts vo filme

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 88 min

Slaďoučký filmík o tom, kterak nešťastný aufcajdr nakonec ke štěstí přišel a zrzavá kráska si všimla jeho dobrých lidských vlastností. Vtipně glosováno gagy a literárním příběhem psího hrdiny:o)(2.1.2016)

Velice vtipný, milý a nevtíravý animovaný filmeček. Optimální mix komična, romantiky a akce. Pokud chcete vzít děti školou povinné na "něco" do kina, tak zapomeňte na Dobu ledovou 5 a Kung Fu Pandu 3 a běžte na Snoopyho!(12.3.2016)

Spíše větší porce zábavy pro spíše menší diváky. Animace skvěle stylizovaná, nostalgie funkční. Příjemně příjemné. 7/10(30.11.2015)

Vôbec som netušil, čo môžem od Snoopyho vo filme očakávať, keďže išlo o to, aby mali decká nejaký program a rozprávka v kine bola alternatíva... :o) A dostalo sa mi milého prekvapenia, lebo príbeh, vizuál a aj hlášky boli fakt dobré a aj dospelák si tam môže nájsť to svoje. 3D verzia nie je nijak potrebná, lebo tam bolo minimum situácií, ktoré by vďaka tomu získali niečo navyše...(18.11.2015)

Taková delší epizodka seriálu, který jsem nikdy moc nesledoval. Oproti jiným kresleným panďulákům ve filmu se Snoopy nerozmachuje do žádného epochálního mega dobrodružství. Vystačí si s tím, co nabízí celé roky (žádný extra znalec nejsem, ale snad je to pravda). Všechny postavičky jsou pořád milé, humor je lehce nevšední a závěr je krásně příjemný. Délka filmu odpovídá celému ladění, takže to uteče jako prd a v divákovi zůstane spousta hezkého na rozdávání dalším tak, jako to dělá ten borec Charlie Brown.(6.5.2016)