poster

Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

 • Česko

  Snoopy a Charlie Brown ve filmu

 • USA

  The Peanuts Movie

 • USA

  Snoopy and Charlie Brown: A Peanuts Movie

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Snoopy a Charlie Brown. Peanuts vo filme

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SG-1
  *

  "Víš, vždycky jsem chtěla tančit se špindírou. -Patty-(22.3.2016)

 • Xmilden
  ***

  Ovečka Shaun má svůj film a teď jej má i Charlie Brown se Snoopym. Snímek cílený na předškolní publikum, u kterého jsem jako dospělý příliš netrpěl. Seriál nemám vůbec nasledovaný, takže vůbec netuším co je plus mínus podstatou krátkometrážních příběhů. 60%(15.3.2016)

 • džanik
  *****

  Velice vtipný, milý a nevtíravý animovaný filmeček. Optimální mix komična, romantiky a akce. Pokud chcete vzít děti školou povinné na "něco" do kina, tak zapomeňte na Dobu ledovou 5 a Kung Fu Pandu 3 a běžte na Snoopyho!(12.3.2016)

 • Kaluž
  ***

  Miluju Peanuts. Miluju ten jemný situační humor plný životních mouder, filosofování i těžkých depresí, kterým Charlie Schulz ve svých stripech již desítky let baví celý svět. Peanuts hladí po duši a často se trefují do černého. Pokud bych celovečerní animovaný debut s "Buráčky" měl za něco pochválit, pak za hlubokou poklonu komiksové předloze a jejímu autorovi. Animovaná stylizace je opravdu bezvadná a s půvabem sobě vlastním vystihuje ten hřejivě známý pocit z kreslených stripů, přičemž se třeba neopomíná ani vizuální vjem různých ruchů a zvukových efektů. Potíž je pouze v soudržnosti děje jakožto celku. Film je plný doslovných citací a odkazů na řadu situací, vtipů i hlášek obsažených v Schulzových stripech, ale není to úplně ono. Ty stripy totiž většinou fungují na bázi tří nebo čtyřokénkového pásma obrázků a jednoduchého gagu s výraznou pointou. Což v celofečerním formátu znamená, že musíte dohromady spíchnout několik různorodých stripů (protože chcete do filmu dostat co nejvíce známých postav, včetně obávaného Rudého barona) do jednoho kusu a odvyprávět tak příběh, který má nějakou hlavu a patu. V tu chvíli je však ono kouzlo pryč a zbyde jen sled několika toporně navazujících scén s kolísavou kvalitou. Tvůrci se ovšem s nelehkým úkolem poprali se ctí a snímek naštěstí nikdy neklesne k laciné blbině pro slintající caparty. Primárně je film samozřejmě cílen na dětské publikum a myslím, že školou povinné drobotině i jejich dospělému doprovodu se bude více než zamlouvat. Přiznám se, že mně osobně v posledním záběru před závěrečnými titulky, v němž animátor partičku školáků "překreslí" do černobílého obrázku se Schulzovou parafou, navlhlo jedno oko. Dávám tři, ale myslím čtyři. [Jonáš v kině / 6](20.11.2015)

 • PP66
  ****

  Slaďoučký filmík o tom, kterak nešťastný aufcajdr nakonec ke štěstí přišel a zrzavá kráska si všimla jeho dobrých lidských vlastností. Vtipně glosováno gagy a literárním příběhem psího hrdiny:o)(2.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace