poster

Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

 • USA

  The Peanuts Movie

 • USA

  Snoopy and Charlie Brown: A Peanuts Movie

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Snoopy a Charlie Brown. Peanuts vo filme

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PP66
  ****

  Slaďoučký filmík o tom, kterak nešťastný aufcajdr nakonec ke štěstí přišel a zrzavá kráska si všimla jeho dobrých lidských vlastností. Vtipně glosováno gagy a literárním příběhem psího hrdiny:o)(2.1.2016)

 • džanik
  *****

  Velice vtipný, milý a nevtíravý animovaný filmeček. Optimální mix komična, romantiky a akce. Pokud chcete vzít děti školou povinné na "něco" do kina, tak zapomeňte na Dobu ledovou 5 a Kung Fu Pandu 3 a běžte na Snoopyho!(12.3.2016)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Spíše větší porce zábavy pro spíše menší diváky. Animace skvěle stylizovaná, nostalgie funkční. Příjemně příjemné. 7/10(30.11.2015)

 • dANo
  ****

  Vôbec som netušil, čo môžem od Snoopyho vo filme očakávať, keďže išlo o to, aby mali decká nejaký program a rozprávka v kine bola alternatíva... :o) A dostalo sa mi milého prekvapenia, lebo príbeh, vizuál a aj hlášky boli fakt dobré a aj dospelák si tam môže nájsť to svoje. 3D verzia nie je nijak potrebná, lebo tam bolo minimum situácií, ktoré by vďaka tomu získali niečo navyše...(18.11.2015)

 • Mrkvič
  ****

  Taková delší epizodka seriálu, který jsem nikdy moc nesledoval. Oproti jiným kresleným panďulákům ve filmu se Snoopy nerozmachuje do žádného epochálního mega dobrodružství. Vystačí si s tím, co nabízí celé roky (žádný extra znalec nejsem, ale snad je to pravda). Všechny postavičky jsou pořád milé, humor je lehce nevšední a závěr je krásně příjemný. Délka filmu odpovídá celému ladění, takže to uteče jako prd a v divákovi zůstane spousta hezkého na rozdávání dalším tak, jako to dělá ten borec Charlie Brown.(6.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace