Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

Snoopy a Charlie Brown. Peanuts vo filme

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 88 min

• SG-1

"Víš, vždycky jsem chtěla tančit se špindírou. -Patty-(22.3.2016)

Film, který je potřeba obejmout.(8.5.2016)

Rozpočet $99miliónovTržby USA $130,114,965Tržby Celosvetovo $245,661,595Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ príjemný počin, ponúkajúci pohodovú ležérnu zábavu, trefné zádumčivé gagy, plusom dobrá animácia /videl v kine 3D verziu: 80%/(11.11.2015)

Velice vtipný, milý a nevtíravý animovaný filmeček. Optimální mix komična, romantiky a akce. Pokud chcete vzít děti školou povinné na "něco" do kina, tak zapomeňte na Dobu ledovou 5 a Kung Fu Pandu 3 a běžte na Snoopyho!(12.3.2016)

• Aljak

Áno, Charlie Brown je legendárna a v podstate klasická rozprávka. Ale pri sledovaní tohto celovečerňáku som si uvedomil, že dôvtip a štýl tohto animáku je tak akurát hodný kategórie detí do 10 rokov. Dnešné moderné animáky majú oveľa lepšie parametre a dokážu zaujať v podstate aj dospelého človeka, čo Charlie žiaľ zrejme nedokáže. Áno, posolstvo celého Charlieho je veľmi pekné, ale tá predimenzovaná akčnosť ma priam ubíjala. A zo všetkého najviac Snoopy, ktorý mi priam išiel na nervy po celý čas a napriek tomu že je neoddeliteľnou súčasťou Charlieho, vôbec by mi v tejto rozprávke nechýbal. Čo dodať? Je to pocta pre Charlesa Schulza, ale v tomto novom kabáte ma to moc nebavilo (dávam prednosť klasike).(22.2.2016)