poster

Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu

 • USA

  The Peanuts Movie

 • USA

  Snoopy and Charlie Brown: A Peanuts Movie

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Snoopy a Charlie Brown. Peanuts vo filme

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  Pokud někdo u Simpsonových ve filmu poznamenal, že jsou to čtyři epizody za sebou, u Peanuts to platí dvojnásob. Pocta tvůrci Charlesovi M. Schulzovi, která obsahuje všechny atributy animáků o Snoopym a téměř nic navíc. Kromě jednoho - osvěžujícím momentem je, že postava Charlieho Browna má lepší vývoj - a za tuto oslavu pozorných dětí, kteří dokážou pomáhat a cítit s ostatními, si snímek tu čtvrtou hvězdu zaslouží.(9.11.2015)

 • kaylin
  ****

  Těšil jsem se na tenhle film a tak nějak jsem věděl, že mě nezklame. A nezklamal. Ten komiksový humor je do filmu přenesen naprosto skvěle, stejně jako kresba. Grafika vypadá moderně, ale přitom používá design komiksový. Tohle je krásná pocta jednomu z nejlepších strip, jaké kdy byly vytvořeny. Bavil jsem se celou dobu.(26.1.2016)

 • PP66
  ****

  Slaďoučký filmík o tom, kterak nešťastný aufcajdr nakonec ke štěstí přišel a zrzavá kráska si všimla jeho dobrých lidských vlastností. Vtipně glosováno gagy a literárním příběhem psího hrdiny:o)(2.1.2016)

 • dANo
  ****

  Vôbec som netušil, čo môžem od Snoopyho vo filme očakávať, keďže išlo o to, aby mali decká nejaký program a rozprávka v kine bola alternatíva... :o) A dostalo sa mi milého prekvapenia, lebo príbeh, vizuál a aj hlášky boli fakt dobré a aj dospelák si tam môže nájsť to svoje. 3D verzia nie je nijak potrebná, lebo tam bolo minimum situácií, ktoré by vďaka tomu získali niečo navyše...(18.11.2015)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,902 // Otvárací Víkend v USA: $44,213,073 //(21.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace