Prach a broky (amatérský film)

Komedie / Pohádka / Akční

Česko, 2015, 58 min

Šimon Pešta

Yevgeniy Rozhko

Ve stručnosti: námět skvělý, hlášky dobrý, souboje velké plus, hudba výborná. Zvuk k nesrozumitelnosti špatný, herectví a pronášení replik smutný, režie a kamera slušný průměr na amatérský film, ale jinak neinvenční. Hodně by tomu pomohl lepší scénář a herecký kouč. Ztráta času to určitě nebyla.(8.8.2016)

• Casablanca

Mno... Chtěla jsem dát méně, ale beru v potaz to, že jde o amatérský film. A hudba se taky zdařila.(4.3.2016)

• D.Moore

Mám neodbytný pocit, že se tvůrci při natáčení Prachu a broků bavili mnohonásobně víc než já při jejich sledování. Přeju jim to, ale to přece neznamená, že bych se s nimi taky rád nezasmál. Bohužel skoro nebylo čemu.(13.8.2016)

• Ice123

Naprostý zklamání. Čekal jsem hodně a dostal skoro nic. Námět měl obrovský potenciál a dalo se z toho vytřískat opravdu hodně. Na začátku promítání bylo několikrát zmíněno, že si nechtěli brát servítky a znázornit vše v sirové podobě. Já si ovšem sirovost představuji přesně naopak. Přišlo mi, že měli něco sepsané a pak to raději seškrtali, aby nebyly příliš vulgární, nebo drastický, díky čemuž vypadá celek hrozně rozpolceně a divně (popravdě by udělali lépe, kdyby jim tam běhali zombie, nad čímž původně přemýšleli). Prostě a zkrátka mimo soubojů, muziky a nevyužitého nápadu vám film bohužel nic nedá.....(15.2.2016)

• FILMOVKA

Místy velmi dobré. Po většinu času dobrá kamera ale bídné herecké výkony. Když už to muselo posbírat takových peněz pro podporu, mohli se do toho naházet nějací herci, třeba i méně známí či neznámí. Ale když se na plátně objeví hlavní nejdrsnější loupežník od pohledu všemi respektovaný s hláskem 25letého chlapce, tak je to hodně blbý. A když už neherci, tak aspoň předabovat. Ve výsledku by to mohlo být i kratší. Navíc celý film se line bez nijak výraznějších momentů. Je to velkolepý plod díla, který se ještě utrhl brzy.(14.8.2016)